piątek, 18 listopada 2016

OSTRO PO BANDZIE !!!
       W ostatniej notce pozwoliłem sobie na dużą dozę pesymizmu a więc dla równowagi tym razem optymistycznie.
Co raz wyraźniej widać, że PIS-wi się sypie i bardzo łatwo rozpoznać jazdę bez rozumu i po bandzie. To już nie są bzdury które dopiero wyjdą po latach, to nie są niedorzeczne plany do których realizacji może w ogóle nie dojść, to nie bajeczki wujcia Morawieckiego.

Fakty;
4 mld zł. poszły się paść gdyż KE widzi niedomogi prawne, których rząd nie jest w stanie usunąć tzn. stosować obiektywne wymogi przetargowe. Gdyby jednak zechciał to np. musiałby wrócić do przetargu na Caracale co jest nieprawdopodobne co oznacza, że o dopłatach unijnych na inwestycje możemy zapomnieć.
Sprytnie przygotowuje sobie teren Jarosław Kaczyński /zawsze dziewica/ gaworząc o przedsiębiorcach którzy stoją po stronie opozycji i na złość matce odmrożą...........nie chcą zarabiać. Nawet jeżeli część przedsiębiorców tak by zrobiła to zdziwień zero bo co za idiota będzie się wypuszczał się na nowe i ryzykowne inwestycje które mają być oparte na - cytat ze Starszydła; Budujemy nowoczesną Polskę opartą na wartościach i tradycji.
           Nie wiem jak to odbieracie Wy ale uciekający przed dziennikarzami Morawiecki symbolem, że w dziedzinie gospodarki Polska gospodarka dostaje nie tyle zwolnienia co rozwolnienia.
W innych dziedzinach też nie lepiej.
Po zbeszczeczeniu zwłok pary prezydenckiej i tak nie doszukano się śladów wybuchu czyli jak mówi mój idol i imiennik, geniusz lotów narciarskich – dupa, dupa, dupa... .

              Putin oświadczył, że ma w planie powołanie podobnych „wojsk” jak nasz Macierewicz w liczbie ok. 345.000 ludków co wraz z 850.000 armią daje niewielki potencjał który zbierze bańki od naszego kibolstwa przebranego za WOT i do tego jak jeszcze zawierzymy Polskę Królowi Polski to żadna siła nas nie pokona. Nie posądzam aby nasz Wódz /zawsze dziewica/ chciał z naszymi byłymi przyjaciółmi zaczynać wyścig zbrojeń czy zimną wojnę ?!. PISiorki same się zdemaskowały odrzucając poprawkę, że WOT nie może być użyty przeciw Polakom.
           Wielu mówi, że przesadą jest mówić w Polsce o faszyźmie. Czy aby na pewno ?. Załączam wypowiedź pani poseł partii zwanej prześmiewczo Prawo i Sprawiedliwość.

Właściwie po co deportować. Może zacząć budowę polskich obozów koncentracyjnych.
              Kawalarzem okazał się także minister Płaszczak, który nie rozróżnia flagi Ukrainy od flagi Śląskiej. Ruch Autonomii Śląska ma sztandar do którego miałem przyjemność osobiście wbić pamiątkowy nasz opolski gwóźdź/.
            Czekają nas następne dowcipy w wykonaniu ministra Zdrowia – wszyscy mają prawo do darmowej opieki zdrowotnej. Kilka lat temu już było wiadomo, że tworzenie ewidencji ubezpieczonych jest droższe niż dopuszczenie wszystkich do darmowej /właściwie darmowej powinienem pisać tak - „darmowej”/ opieki zdrowotnej to właśnie Porozumienie Zielonogórskie najgłośniej darło gębę na nie a dziś „samo dobro”. Ciekawe ja zrealizują centralizację służby zdrowia ?.
              Uważam, że Jarosław Kaczyński /niezmiennie dziewica/ jedzie coraz bardziej po bandzie co zaczyna docierać do najprymitywniejszych wyborców. Widać jak gorączkowo rząd szuka forsy i to już nie na programy tylko do zapychania dziur.
            Oglądajcie Dziennik TV – naprawdę warto, bo ten kto ma tylko średnie pojęcie o polityce i gospodarce to może się setnie uśmiać. Mniej nerwowym odradzam bo nie zgadza się obrazek za oknem z tzw. państwową TV.

27 komentarzy:

 1. >"Jarosław Kaczyński /niezmiennie dziewica/ jedzie coraz bardziej po bandzie co zaczyna docierać do najprymitywniejszych wyborców" - bzdura Piotrze. Nic nie zaczyna docierać. Kaczyński Zbawiciel doskonale o tym wie i dlatego zawczasu wskazuje wroga - wie, że nic nie idzie po ich myśli. Wskazuje bo wie (i ma rację), że "suweren" to kupi, bo łyka wszystkie prawdy objawione Zbawiciela jak młode pelikany.
  Jestem przekonany, że od teraz hasło "opozycyjni przedsiębiorcy" stanie się taką samą mantrą prawackich komentatorów internetowych, trolli i hejterów PiS-owskich, jak niegdyś wymyślona (wskazana) przez Zbawiciela "sitwa", "oderwani od koryta)" - (to o KOD), czy "Rzepliński będzie startował w wyborach prezydenckich, bo jest politykiem". To kompletne bzdury, ale prawicowy internet karmi się tym niczym manną z nieba. I tak tez będzie z "opozycyjnymi przedsiębiorstwami, którzy na złość PiS-owi nie chcą zarabiać".
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że nie masz racji. Moje przeświadczenie bierze się z tego że, że bzdury zaczynają przybierać konkretne kształty. Teraz UE zaczyna rozmyślać nad dopłatami do rolnictwa bo nie chce np. dopłacać do ziemi która otrzymał lub może otrzymać kler. Rząd sie nie chwali ale do Polski z Brukseli przychodzi co raz więcej zapytań co może zwiastować wstrzymaniami niektórych funduszy. To i inne sprawy zaczna ciązyc na kieszeniach i na to co dziś PIS-owskie ciemniaki kupują to jutro.............?.
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi - będą krzyczeć, że to wina Tuska a ciemny lud to kupi.Winny musi być. Właśnie wróciłam z Polski...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ......................a my 16 dni temu z Holandii.
   W sklepie rybnym niespodzianka - dostałem oryginalne, holenderskie matiasy. Oryginały bo wyglądają wstrętnie !.
   Pozdro

   Usuń
 4. Nic nie dociera do zwolenników PiSu. Przysłuchuję się wokół ich komentarzom i... są coraz bardziej dumni z odważnych poczynań swego wodza. Zresztą sondaże też na to wykazują (wiem, wiem...).
  Prawdopodobnie musi dopiero, jak pisałeś wcześniej, zdrowo dupnąć - żeby otworzyli szerzej oczy.
  Inna sprawa, że gdyby dzisiaj miały być wybory, znów nie byłoby na kogo głosować ("byleby tylko nie na PiS"?)

  Ps. Zasobną musi mieć piwniczkę Donald T., skoro wszystkim wypatrzeniom i zaniedbaniom obarcza się jego wina!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piotrze, a ja se patrze na ta PBS i kogo widza – toż to nasza ślązaczka jest, jak wyrychtowana, no gukej tylko!
  Ja se myśla, to się może udać – popatrz, nie jesteśmy pierwsi, bo wcześniej był Orban na Węgrzech, nie jesteśmy ostatni, bo jest Trump w USA. Teraz będzie Francja i Le Penowa. Świat się zmienia…

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie wątpię, że dla Niemców to jest szok, ale jak zostaną w UE sami to i tak będą musieli zgrywać wariatów, bo jeden rozsądny naród między wariatami się nie uchowa!

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja z taka nieśmiałością zapytam Dlaczego?
  " okazji Święta Wojska Polskiego, awansowanych zostało ok. 19 tysięcy żołnierzy.Przy czym podniesiono pensje i pracownikom cywilnym
  Dlaczego to
  "Rząd PiS wprowadził od początku roku podwyżki dla funkcjonariuszy większości służb mundurowych i specjalnych. Zgodnie z tym przeciętne uposażenie funkcjonariusza Agencji Wywiadu wynosi obecnie 6656,78 zł (mnożnik 4,37), a Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - 5483,84 zł (mnożnik 3,60). Średnie wynagrodzenie w Biurze Ochrony Rządu to 4767,90 zł (mnożnik 3,13), w Straży Granicznej - 4615,57 zł (mnożnik 3,03), a w policji i Służbie Więziennej - 4585,10 (mnożnik 3,01). Zawodowi strażacy dostali podwyżkę do takiego samego przeciętnego poziomu jak do tej pory żołnierze - 4493,71 zł (mnożnik 2,95). Rozporządzenia określające wskaźniki dla wszystkich tych służb były wydawane od stycznia do kwietnia, ale funkcjonariusze otrzymali wyrównanie od początku roku.
  I dlaczego to
  Sejm odrzucił wniosek Nowoczesnej o odrzucenie projektu oraz poprawki zgłoszone w drugim czytaniu przez PO i PSL - zmierzające do podporządkowania WOT, tak jak pozostałych rodzajów sił zbrojnych, dowódcy generalnemu; dotyczące apolityczności nowej formacji oraz zakazujące jej użycia przeciw obywatelom Polski."
  Czy w świetle "faktów dokonanych" wynurzenia pani Nomen Omen "Pieluchy" /wraz z zawartością/ nie są "przeciekiem z którychś narad w gronie zaufanych" czy tylko proroctwem.
  Jak wiemy dobrze płatni mogą wiele.
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewna nieśmiałością odpowiadam - nie wiem !.

   Usuń
 8. Dobry wieczór Panowie Gospodarze - dobry wieczór Szanowni Komentatorzy !!! Zgłaszam, że jeszcze żyję, chociaż 9 dni temu powieźli mnie na sygnale do "remontu". Dzisiaj wypuszczono mnie na 5 dniowy "urlop zdrowotny" do domu, ale od 22 lub 23 listopada mają mi tam jeszcze coś "rehabilitować" - co może zająć aż dwa tygodnie. Niech tam - ja jestem jeszcze z "przedwojennego materiału" - jakoś to przetrwam.Do kajecika zapisuję sobie wszystko to co brzydkie i potem wyśle księciu panu Radziwiłłowi do szczegółowej analizy. A będzie o czym pisać...oj będzie. Lekarz "prowadzący" zabronił mi denerwować się, bo jakaś żyłka może mi pęknąć....ale kuźwa jeszcze ten raz sobie odpuszczę i zdenerwuję się....bardzo !!!!! Wyobraźcie sobie super nowoczesny szpital - na 600 łóżek, nowoczesne wyposażenie wszystkich pokojów dla pacjentów, nowe meble szpitalne, regulacja klimatu, ciepła i wilgotności powietrza, łazienki w każdym pokoju, telewizja (odpłatna)i wiele innych udogodnień i do tego POLSKI PERSONEL MEDYCZNY I POLSKI KATERING - niech to najjaśniejszy szlag trafi - TERAZ I ZARAZ. Nooooo.... na razie wystarczy, bo nie mam tylu tabletek na uspokojenie. Aha - i tej pani co to zapewniała, że emeryci-seniorzy będą mieli wszystkie leki za darmo - też będę życzył aby się doczekała - kiedy ja w "piekiełku" obejmę posadę "palacza" przy polskim kotle. Oj paniusiu - nie będę żałował drewienek, oj nie będę - a słowa dotrzymuję. Na dzisiaj - na tym skończę, bo wrażeń było wiele, może nawet za wiele. Jeszcze tylko chciałem coś Wieśkowi odszczeknąć, że mnie straszy strzelcami pana Szyszki i "zawiści mi", że uzbierałem trochę grzybów na "czarną godzinę" - ale dam sobie na razie spokój - zdrowie trzeba szanować. Już ja mu tam wsadzę jakiegoś muchomora bezwstydnego. Trafi się okazja.No to Heja !!! Teraz sobie poczytam - cośta tu napisali - jak mnie nie było !!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. No co Ty nie wiesz żem ja rodak "zawistny i podły" itd jak leci w modlitwie Polaka.I nic nie strasze bo to prawda i zamysł Szyszki.
  Pośpiewaj sobie
  https://raskolnikow2.files.wordpress.com/2016/11/deportuj-mnie.jpg a humor Ci wróci
  PS
  Mnie jak wieźli karetka, to po wyjściu oznajmiłem kierowcy Iz ma ma wieczyste prawo kopnąć mnie w zad gdyby mnie zobaczył za kółkiem a ja nie ustąpił bym miejsca karetce.Taka to cholera wygoda podróżowania na noszach.
  Zycze miłego "urlopu" I idę o zakład iz "w papierach to Ty jesteś na stanie szpitale" bo NFZ im płaci za pobyt a i catering tez dostarczają wg zamówionej ilości.
  Zdrowiej chłopie bo jakby co na deportacje jakieś parę słoików grzybów by się przydało bo czym będziemy zakanszac? Wznosząc toasty "na pohybel sk...!!:-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku - witaj !!! Postaram się zbadać te "układy krążenia" i dam znać. Bo zastanawia mnie "na ten na przykład" - dlaczego na drzwiach wszelkich "aparaturowni" do badań widzialnych i niewidzialnych, różnych tam rezonansów magnetycznych i tomografów komputerowych to wszędzie i zawsze są nazwy wymyślnych spółek lekarskich. Ci garną z NFZ miliony. A nasze poczciwe laboratoria badające ile jest moczu w moczu i jaka jest zawartość "kupki" - biedują w takich zagraconych pokoikach. Od razu widać komu lamy świecą. Ale zostawmy to na zaś - póki nie zbadam osobiście - stosując metody badawcze trudnych przypadków pana Antosia. Trzeba w tym szambie zrobić "wykopki".
   A co do zagrychy - gdyby tak co- czy co !!! Nie martw się mam odłożony spory zapas. Te ostatnie grzybki robione "na miodzie" - P Y C H A !!!!! Ty tam lepiej pogadaj z góralami, czy zakwas jest lepszy na "pszenżycie" czy na samym "życie". Podobno ci biznesowi to teraz kręcą interes dodając śrutę z kukurydzy. To od razu pachnie Ameryką - bo te ichnie "whisky" to tylko pędzą na kukurydzy w dodatku "modyfikowanej". No sam słyszałeś jakie bzdury gadał ten ichni "elekt" - efekt - zażywał "kukurydzianki". Kończę - bo moja Pani wzywa mnie na domową kolację.

   Usuń
 10. Masz teraz, Sobiepanie, trochę więcej czasu - to sobie przeczytaj i przeanalizuj.
  klik - lista leków rzekomo bezpłatnych
  Tylko się nie denerwuj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LB. - Lidko witaj !!! Ja mam od dawna tą listę leków rzekomo darmowych - znajdziesz ją w całości pod : http/75 plus.mz.gov.pl/wp.content/uploads/2016/08/załącznik d.pdf.
   Sek tkwi w tym, ze ani przychodnie zdrowia, ani tzw. lekarze rodzinni - NIE STOSUJĄ TEJ LISTY, bo podobno jest nieważna (????? - ale z jakiego powodu nieważna - nikt nic nie wie). Dlatego też bardzo starannie zbieram wszystkie moje recepty (znaczy się - ich kserokopie) oraz paragony zapłaty za te recepty w aptekach. Cały "pasztet przeslę w swoim czasie do Rzecznika Praw Obywatela, do Ministra Zdrowia i do Prokuratora Generalnego z zapytaniem - KTO TU Z KOGO ROBI IDIOTĘ. Dzisiaj - wracając ze szpitala do domu - po drodze zrealizowałem 3 recepty na 6 różnych leków i na kwotę 192,92 zł. Polowa tych leków figuruje na "liście darmowej" - ale to jest FIKCJA. Podam przykład - lek o nazwie Pradaxa 150mg (Eteksylan dabigatranu)- produkcji niemieckiej Boehringer - Ingelheim - cena zakupu - 149,99 zł. Jest to lek służący do rozrzedzania krwi przy chorobach serca lub chorobach udarowych mózgu. Mam już sporo takich "kwitów" - uzbieram jeszcze trochę a potem zrobię z tego aferę na 4 fajerwerki. Dogaduję się wstępnie na ten temat z jednym "opozycyjnym" tygodnikiem. Ktoś tu będzie kwiczał jak zarzynany wieprzek - bo nie można z seniorów robić idiotów dla uprawiania nędznej polityki. JA SIĘ NA TO NIE GODZĘ !!! Do tej pory nabito mnie w apteczną buteleczkę na kwotę 1.256,88 zł. Policz sama ile milionów emerytów seniorów zrobiono "w konia". Będzie o tym głośno, bo temat jest niezmiernie wstydliwy, chamski i prostacki. Tak nie wolno igrać z życiem starszych ludzi.

   Usuń
  2. Sobiepanie, przerabiam to na własnej kieszeni od dłuższego czasu i będę Ci kibicować...
   A Tobie tylko zdrowia i spokoju wypada życzyć.
   Nie daj się, jeszcze nie teraz...

   Usuń
 11. Bo oni te leki chyba pod swój elektorat typowali
  Np
  http://www.sluzbazdrowia.com.pl/leki_mobilna.php?g=1&lek=Mianserinum
  Miansec 30, tabl. powl., 30 mg
  Opakowanie: 20 szt. (1 blist.po 20 szt.)
  Refundacja: Choroby psychiczne lub upośledzenia umysłowe
  I wszystko jasne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku, oni nie potrzebują refundacji- mają swoje zaprzyjaźnione kliniki...
   A poza tym ...to i tak u nich nieuleczalne...! ;)

   Usuń
  2. A tymczasem w Krakowie trwa
   "Uroczystość intronizacji Chrystusa z udziałem prezydenta Dudy i premier Szydło
   Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki podczas uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odczytał jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana./Byli Pan Prezydent.Pani Premier i wszyscy pobożni posłowie i senatorzy/
   "Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, oto my, Polacy, stajemy przed Tobą wraz ze swymi władzami duchownymi i świeckimi, by uznać Twoje Panowanie, poddać się Twemu Prawu, zawierzyć i poświęcić Tobie naszą Ojczyznę i cały Naród" – brzmi tekst aktu.
   Wyznajemy wobec nieba i ziemi, że Twego królowania nam potrzeba. Wyznajemy, że Ty jeden masz do nas święte i nigdy nie wygasłe prawa. Dlatego z pokorą chyląc swe czoła przed Tobą, Królem Wszechświata, uznajemy Twe Panowanie nad Polską i całym naszym Narodem, żyjącym w Ojczyźnie i w świecie – odczytał abp Gądecki.
   W tekście zawarty został akt żalu za grzechy: "Przepraszamy Cię za narodowe grzechy społeczne, za wszelkie wady, nałogi i zniewolenia. Wyrzekamy się złego ducha i wszystkich jego spraw. Pokornie poddajemy się Twemu Panowaniu i Twemu Prawu. Zobowiązujemy się porządkować całe nasze życie osobiste, rodzinne i narodowe według Twego prawa".
   Chrystusowi zawierzono państwo polskie, rządzących, "wszystko, co Polskę stanowi" oraz wszystkie narody świata, "a zwłaszcza te, które stały się sprawcami naszego polskiego krzyża".
   "Króluj nam Chryste! Króluj w naszej Ojczyźnie, króluj w każdym narodzie – na większą chwałę Przenajświętszej Trójcy i dla zbawienia ludzi. Spraw, aby naszą Ojczyznę i świat cały objęło Twe Królestwo: królestwo prawdy i życia, królestwo świętości i łaski, królestwo sprawiedliwości, miłości i pokoju". "Oto Polska w 1050. rocznicę swego Chrztu uroczyście uznała królowanie Jezusa Chrystusa"
   I teraz rozumiecie "o współbracia" dlaczego to posłanka PIS niejaka Pielucha domagała się oświadczeń i deklaracji
   Jako gorliwa patriotka i katoliczka, ona tylko "wyszła przed szereg"
   Nie zdziwcie się więc o współbracia' gdy wraz z PIT /lub innym urzędowym pismem/ dostarcza Wam stosowny formularz, do podpisania.
   Czas żartów się skończył !!NO !!

   Usuń
  3. Wieśku - powiadasz, że....." czas żartów się skończył !!" - to ja tak na poważnie "zapytowywuję" się - jak to teraz będzie i kto komu będzie podlegał albo nie podlegał. Czy prezydent nadal będzie prezydentem - skoro mamy "króla" i czy "król" będzie ważniejszy od Naczelnika Państwa - zwanego też Pierwszym Architektem dobrej zmiany. I co na to wszystko sami Żydzi - przecież na każdym krucyfiksie i w kaŻdej Biblii stoi napisane INRI - Iesusus Nasarenus Rex Iudeorum- Jezus Nazareński Król Żydowski. To teraz będzie - IN-RP - Iesus Nasarenus - Rex Polonorum znaczy się: Jezus Nazareński Król Polski. A co będzie z koroną - tą cierniową - kto to sobie na głowę wsadzi. I najważniejsze - kogo za to wszystko przybiją na krzyżu. Czy znajdzie się w Rex Polonorum jakiś odważny prokurator - Poncki Piłat i czy Lud boży" zawyje : "Ukrzyżuj go !!!! Ukrzyżuj go !!!! Jak widzisz - są "dylemata" !!! Ty tam zawsze stoisz bliżej "kręgów władzy" lub "kręgów informacji" - napisz nam - co się będzie teraz wyrabiało w Polsce, bo ja jeno ciemność widzę, a jedna pani posłanka powiada, że będą wcześniejsze wybory, bo pieniądze się skończyły i nie ma czym rządzić. I na koniec - dlaczego Pankaczyński zbojkotował ta intronizację - czyżby był "przeciw a nawet za" ????

   Usuń
  4. Wieśku - a jak już jestem "przy głosie" to powiedz mi - co sadzisz o "pierwszej rocznicy rządów dobrej zmiany". Pani Szy7dlowa z taka jakąs kwasna miną wyjaśniała na "uroczystej akademii", że objęli rządy - kiedy Polska była w "ruinie i zgliszczach". Przez ten rok - zrobili znaczący "krok do przodu", bo PKB spadło nam o ponad 2 punkty procentowe i może w zimie zabraknąć "cieplej wody w kranach". Ja jestem obecnie "na prochach", bo każą mi połykać 8 różnych leków, które miały być za darmochę - a nie są - to tez liczę ile mi tam w budżecie jeszcze zostało i czy będę musiał moją "skarbonkę - świnkę" potraktować młotkiem, czy też nie.Pociesz strapionego emeryta !!!

   Usuń
 12. No to "pocieszam"
  https://valconetti.files.wordpress.com/2016/11/cxlcbiqxeaaznc2.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niech Cię....to znaczy - niech Ci krowy dają tylko połowę mleka, a kury znoszą tylko połowę jajków !!!!

   Usuń
 13. Co mam napisać Sobiepanie gdy w tym kraju "ludzie przekory" i to z krotka pamięcią nie potrafią nawet "per analogia" wysnuwać logicznych wniosków
  Tak niedawno jeszcze pisali na murach"Państwo w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela jest panstem policyjnym"
  Dzis mundurowi i wszelakie"amty"represji i przymuszania dostają i to gwałtownie, pieniądze na podwyżki uposażeń i nic i nikogo to nie zmusza do przypomnienia sobie tamtego.
  Nawet słowa Naczelnika prezesa "Władzy nie oddamy,Jeszcze długo nie " nikt nie wiążę z Gomułkowskim "władzy raz zdobytej nie oddamy".
  A to powiedzenie o deportacjach.Myślisz ze ta durna Pielucha tak sama od siebie? Nie ona wyraziła dobitnie ten klimat,te rozmowy w gronie PIS.
  Bo oni by to chętnie tak zrobili deportując A to lewaków,cyklistów,przedsiębiorców co to nie inwestują,kułaków i "badylarzy"
  Czy to musi byc akurat deportacja, czy wystarczy klimat,czyli zrobienie im takiego "piekła na ziemi" warunków by sami z Polski wyjechali.
  A przecież to się już dzieje poprzez rożnych Misiewiczów Tak jest w całej Polsce we wszystkich urzędach,na razie/ Jutro zabiorą sie za samorządy.
  Ciemność widzę po prostu ciemność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku - jeżeli "ktoś" zaledwie rok po "zdobyciu władzy" zapewnia publicznie, że tej "władzy" długo nie odda - naśladując w tym np.Tow."Wiesława" Gomułkę - to znaczy, że czuje "pismo nosem". Obydwaj nosimy "garb wspomnień" politycznych i wiemy jak to u nas bywało - choćby tylko przez te ostatnie 71 lat naszej historii. Niektórzy się zaraz na mnie oburzą - jak napiszę, że w zasadzie wszystkie nasze powojenne "rewolucje" to się odbywały na tle "ekonomicznym". Klasa robotniczo-chłopska dawniej, a dzisiaj "suwerenny naród" buntował się, bo akurat podrożał cukier lub kilo kiełbasy i na tym tle "zarobki" były za małe. Nie przypominam sobie aby ktoś tam walczył zaciekle "z komuną" i "z Sowietami". To dzisiaj IPN fastryguje nam historię najnowszą, z której wynikać by miało,ze cały naród nie myślał o niczym innym tylko jak wywołać wojnę z Ruskimi i że zdarzy się cud - dolary same będą z nieba spadać. W "dziejowych chwilach" zawsze "polskie chciejstwo" daje swój głos. Tak było i tak jest - czy będzie - tego nie wiem. Aktualnie rządzący Polską też pewnie tego nie wiedzą - stąd ta ponowna "chrystianizacja" Polski na siłę i na zapalenie płuc i od kołyski aż do trumienki. Tak to bywało przez 1050 lat - czym się kończyło - wystarczy poczytać HISTORIĘ. Mimo, że książki w Polsce czyta nie wielu - to jednak czyta. Dawniej nikt nie czytał - bo nie umiał. No więc nie był bym taki pewny - jak Pankaczyński, że zdobytej "władzuchny" długo nie odda. Odda....odda..... w podskokach - jak tylko naród rzeczywiście się wnerwi by nie powiedzieć wq....rwi. Jako "polityk" z "bożej łaski" popełnił "rydzykowny" błąd - wytoczył na scenę polityczną ogromny wór wypełniony obietnicami - całe polskie chciejstwo zawyło z uciechy - teraz nam "manna z nieba" i "zielone dutki - dulary" spadną z nieba. Bohater pewnego popularnego serialu - Nikodem Dyzma, wykrzyknął w warszawskim cyrku - "a gówno !!!". Wkrótce ktoś to zakrzyknie Panukaczyńskiemu - wór już jest pusty a minął dopiero rok "kadencji". Co nie - jak tak !!!!

   Usuń
 14. W tym domu wariatów stworzonym przez PIS wszystko możliwe
  Jeden minister proponuje "rozszerzoną konfiskatą mienia na podstawie decyzji prokuratury oraz możliwość wprowadzenia w prywatnej firmie zarządu komisarycznego na podstawie decyzji prokuratury"
  .A Polska Rada Biznesu przestrzega Ministerstwo Sprawiedliwości przed rozszerzoną konfiskatą w wersji, która właśnie znalazła się w projekcie.
  Naczelnik zaś, publicznie wali z trybuny
  "przedsiębiorcy związani z partiami opozycyjnymi" nie podejmują się zyskownych przedsięwzięć. I to właśnie jest powodem spowolnienia gospodarczego w rok od objęcia rządów przez PiS"
  Morawiecki przedstawia "Konstytucje dla Biznesu", którą rzad ma przestrzegać, równocześnie, za nic sobie mając Konstytucje i sadownictwo, będące przecież jedynym arbitrem miedzy "stronami"
  Jak to pogodzić np z
  sztandarowym hasłem rządu o zwiększeniu ściągalności podatków, w tym wat z twierdzeniami Morawieckiego o poluzowaniu działań urzędów skarbowych,
  /niech idzie do pierwszego lepszego warsztatu samochodowego, to mu wyjaśnią jak to działa, a takich są dziesiątki tysięcy, to gospodarczy dyletant/
  Dom wariatów i tyle, a to tylko "wybrane"przykłady

  OdpowiedzUsuń
 15. https://raskolnikow2.files.wordpress.com/2016/11/cxsof86xeaaowi0.jpg
  https://raskolnikow2.files.wordpress.com/2016/11/cxstor6wiaezkde.jpg
  https://raskolnikow2.files.wordpress.com/2016/11/cxs71gmxeaakifn.jpg

  OdpowiedzUsuń
 16. Wieśku !!!!! Hi...hi....hi....jesteś kopalnia doskonałych linków. Zwłaszcza ten - o telefonie, tylko kto do kogo teraz będzie dzwonił z instrukcjami ????? Cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz - jak mawiał Boy-Żeleński. Coś tam zapewne już iskrzy, bo Pan Kaczyński olał "intronizację" w Krakówku. Tylko pan A.Duda i pani Szydłowa popędzili !!!! Rozłam jakiś - czy co ????
  A może Pankaczyński został bez grosza przy duszy - wystawił bratu i bratowej nowy nagrobek na Wawelu - musiało szarpnąć z pół bańki. A jeszcze w ostatniej chwili robili poprawki, bo kamieniarz źle wykuł daty - wstawiając kropki pomiędzy "rzymskie" i arabskie cyfry. Coś by się zdało napisać o tej ekshumacji, ale nie bardzo wiadomo co ??? Nic nie odkryto ani nic nie wykryto - pan Antoni będzie zmartwiony a jeszcze z pewnością obciążą go za uszkodzenie poprzedniego sarkofagu. Zawsze jak się coś robi w nocy i po ciemku - coś nie wyjdzie.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>