środa, 13 kwietnia 2016

Majty na gumce !!
                   Każdy z nas doświadczył niemiłego zdarzenia kiedy w najmniej pożądanych okolicznościach puszcza pasek, zrywa się gumka, „strzelają” spodnie lub rękaw pod pachami.
Z politycznego punktu widzenia oczekuję niespodziewanego i gwałtownego wydarzenia, które jest co raz bliżej i wydaje się być nieuchronne.
Równie z mojego politycznego punktu widzenia zmierzamy jako państwo w kierunku faszyzmu lub komunizmu.


W faszyzmie struktury państwa i gospodarka była poddana dominującej roli NSDAP i przenikanie jej członków w struktury państwa i pseudo-demokratyczne opanowanie struktur samorządowych było swoistą, partyjna normą.
Cytat z Jacka Kurskiego - Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku.

W komuniźmie nikt nie musiał niczego zdobywać tylko partia wyznaczała odgórnie ludzi na odpowiednie stanowiska i tak raczej dzieje się dzisiaj w Polsce i nie ma znaczenie wykształcenie i znajomość branży ale partyjna wazelina.

             W drodze do władzy absolutnej Adolf Hitler podporządkował sobie cały aparat sprawiedliwości co jak dotąd idzie słabo /i na szczęście/ Jarosławowi Kaczyńskiemu /zawsze dziewica/.
W życiu nie przypuszczałem, że kiedykolwiek stanę po stronie jakiegokolwiek prokuratora.

W drodze do absolutnego szczęścia czyli do komunizmu także kolejni Gensekowie Radzieccy podporządkowali sobie cały aparat sprawiedliwości.


                Reasumując ten fragment to wiemy że zmierzamy, że Jarosław Kaczyński /zawsze dziewica/ zmierza do dyktatury i nie bardzo wiemy jakiej ?.

                Ostojami demokracji okazały się być sądy które jako korporacja pokazały PIS-wi środkowy palec. Jak długo wytrwają - Pożyjemy, zobaczymy.

               W ostatnich dniach ujawniły rozbieżności w paplaninie Dudusia a Jarosława Kaczyńskiego/ niezmiennie dziewica/ Ja nie daję się nabrać. Znacie starą zabawę w dobrego i złego policjanta ?.
Duduś Łan bajdurzy coś tam o wybaczaniu i pojednaniu a na transparentach „mordercy” czy „przywrócić karę śmierci” /wg kretynki Stankiewicz może być jednorazowo dla Donalda Tuska/.
                Już nieważna nawet sama katastrofa smoleńska i nie uważam żartu Najsztuba za nietrafny - Dziś po raz szósty obchodzimy Światowy Dzień Antoniego Macierewicza!”. Zupełnie już nieważny jest Lech Kaczyński. Ludzie którzy wystawili baner z cytatem i zdjęciem Lecha Kaczyńskiego zostali zbluzgani od najgorszych.
Pomimo protestów Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa na tablicy pamiątkowej znalazło się stwierdzenie, że Lech Kaczyński poległ pod Smoleńskiem. Oczywiście inni „tylko” zginęli. W świadomości społecznej zmienił się już odbiór katastrofy smoleńskiej. Z licznych badań wynika że społeczeństwo ma dość tego tematu i skutkuje zniechęceniem lub obojętnością. PIS o tym doskonale wie i dlatego musi dorzucać paliwa do ogniska smoleńskiego co nie udaje się i miesięcznice są zwykłymi propagandowymi wiecami politycznymi.

              Zgadzam się z Cezarym Michalskim pisze - Katastrofę w Smoleńsku Jarosław Kaczyński od początku wykorzystał – są jedynie spory, czy powodowany realnymi emocjami zemsty, czy też zupełnie na zimno. Dopuszczam jeszcze jedną możliwość – choroba psychiczna o podłożu paranoidalnym. Podejrzewam także, że jest to pierwszy, namacalny wypadek choroby psychicznej zaraźliwej.

           Na zakończenie chciałem zwrócić uwagę na nieprzestrzeganie Konstytucji w punkcie którego nikt nie porusza.
W art. 4 konstytucji każdy obywatel ma prawo do informacji z wyłączeniem informacji niejawnych. W praktyce szczególnie minister obrony narodowej stosuje zasadę wiem ale nie powiem. Marszałek Kuchciński powołuje komisję złożoną z wybitnych ekspertów ale nie zdradza ani jednego nazwiska członka owej komisji. Mistrzem „wiem ale nie powiem” jest sam Naczelnik państwa Jarosław Kaczyński /zawsze dziewica/.
Za takie postępowanie grozi członkom rządu trybunał stanu a Naczelnikowi Państwa po prostu zwykły proces karny z ;
Rozdział XVII. Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej
/.../
Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
 

Z ostatniej chwili:
Prawo i Sprawiedliwość dostało kopniaka od parlamentu europejskiego, który w niektórych momentach zachowuje się bardziej odpowiedzialnie niż niejeden polityk Polski. Kopa także dostała glizda, która chciała się wślizgnąć w organy Europy.
Przed kamerami TV szaleją PIS-owcy z nowo nagraną płytą o rozmowach, porozumieniu, suwerenności Polski i oczywiście o generalnej winie Platformy Obywatelskiej.Ciekawe kiedy ta gumka w majtkach pęknie i w całej swej okazałości okaże się cała goła prawda !!
/Może jest jeszcze ktoś kto wierzy w inne rozwiązania ?/. 

8 komentarzy:

 1. ech z tymi tablicami ...
  "LECH Kaczyński poległ pod Smoleńskiem" hmmm - polec pod Smoleńskiem można wyłącznie w walce i tu bym się nawet mogła w pewnym stopniu zgodzić - poległ w walce o pałac prezydencki, coś jest więc na rzeczy ale w tym świetle podpis na tablicy bardzo ryzukowny ...
  z drugiej strony nie mógł polec pod Smoleńskiem, raczej, według teorii Antka nad Smoleńskiem, też ryzykowne ...
  w żadnym razie nie mógł biedak zginąć w Smoleńsku, takiej opcji nikt ze smoleńskich szaleńców do siebie nie dopuści

  OdpowiedzUsuń
 2. http://noizz.pl/spoleczenstwo/pisarz-ostro-o-wykorzystywaniu-katastrofy-smolenskiej-przez-pis-kaczynski-ty/mqrehxv
  A moze trzeba tak, prosto z mostu, bo "po ludzku"szkoda gadać

  OdpowiedzUsuń
 3. Malina M13 kwietnia 2016 18:54
  Przecież nie można powiedzieć prawdy.Bo za cały ten bałagan w lotnictwie odpowiada Błasik a i reszta np Szczygło, maczała tam swe paluszki
  Tu masz skrótowe podsumowanie,bylejakości,tumiwisizmu i bałaganu
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,19889173,piloci-prezydenckiego-tupolewa-nie-mieli-uprawnien-do,,1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do słów Tymochowicza,
  w części się z nim zgadzam, ale nie "Mam zatem wielką nadzieję, że wszystko co ostatnio obserwuję jest pana mistrzowskim dziełem". Uważam, że nie ma z tym nic wspólnego. Mało tego, zgadzam się z Maciejem Maleńczukiem (choć za nim nie przepadam, że 80% Polaków to kompletni idioci. Niestety.
  Grubo ponad 30% poparcie zbawiciela, kilkunastoprocentowe Kukiza, i dokładając narodowców, korwinowców do tych, którzy wybory totalnie olewają, tych 80% się spokojnie nazbiera.
  Nie jestem mistrzem intelektu, ba, nawet "średnim średniakiem", ale wstydzę się, że ośmiu na dziesięciu przechodniów, których mijam na ulicy, w moim kraju, w mojej ojczyźnie, to totalni debile.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy wreszcie pęknie ta gumka to Piotr rozpocznie pisanie ostatniego rozdziału w temacie końcowego organu w łańcuchu pokarmowym. Przybędzie wtedy miłośników na blogu, miłośników nienasłonecznionej strony Nowoczesnej Mocy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gumka już pękła, za sprawa Kornela Morawieckiego kreowanego na "sumienie narodu" /nawet w TVN/
  Zachwycali się i mlaskali z podziwu gdy ten na mównicy sejmowej zaprezentował „bolszewicko-jakobińską” teorię państwa i prawa co to w Polsce 2015/2016 jest też prostą drogą do prawicowej dyktatury.
  Teraz wziął udział w głosowaniu na dwie ręce. Co gorsza, zamiast wyrazić skruchę, „moralnie” (!) nie miał sobie nic do zarzucenia /i nie mówcie mi,. jak ten pajac, ze nie wiedział A g. prawda oni "przed" przechodzą intensywne szkolenia i wbijano im w durne łby jak krowie na rowie Regulamin Sejmu/
  andy_lighter14 kwietnia 2016 15:04
  Moze te 80 % rodaków, to idioci, ale przekupnych idiotów, których udało się wziąć na lep "pincet na każde dziecko" jest bądź co bądź 18 % i to % z tych co chciało się iść do urn.
  Gumka już pękła, a oni jeszcze to co "trzyma gumka' trzymają w garści i "czują się dobrze"
  Ty lepiej się zastanów, co będzie i jak, gdy PIS wreszcie pójdzie w PIS-du, a nam pozostanie dalej żyć z jego /ich/elektoratem.
  Jak ich przekonać do zmian , jak ich włączyć do działania społecznego
  To dopiero jest "kwadratura koła"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak? Nijak Wieśku.
   Tak, jak kwadratury koła nie da się zaokrąglić, tak debilnego elektoratu nie da się uzdrowić. Cześć otrzeźwieje, kiedy 500+ okaże się 700- w plecy, ale to jeszcze kwestia kilku (...nastu/...dziesięciu) miesięcy. Reszta to niestety przypadki nieuleczalne i trzeba z tym żyć. Codzienna (sąsiedzka/środowiskowa/towarzyska) obstrukcja i tylko tyle można zrobić. Nie włączysz do działania społecznego kogoś, kto wypił z mlekiem Zbawcy filozofię "PiS-da, a reszta to złodzieje i mordercy i zdrajcy". Będą nawzajem się wspierać, bo to nie tylko wyznawcy Jarosława, ale i różni inni pożyteczni pomocnicy, będący uzupełnieniem (atrakcyjną przystawką do dania głównego) w wyborach wszelakich.
   Dla tych ludzi ważniejszy jest kompletnie abstrakcyjny "honor" - "Dumny Naród Polska" np. się spotkałem, kompletne bezmózgie oszołomstwo, niż cokolwiek innego. Łukaszenko w Białorusi też ma religijnych niemal wyznawców i choć bieda na wsi aż piszczy, na tej wsi ma ponad 80% poparcia, nawet graniczącego z fanatyzmem - bo nikt nie będzie Białorusinom pokazywać, jak mają żyć, itd. W Rosji i paru jeszcze innych krajach w tamtych, radzieckich "okolicach" jest dokładnie tak samo.

   Usuń
 7. Jeśli bezmózgie oszołomstwo nie zorientuje się, iż jest "robione w ciula" kopane poniżej krzyża,pozostanie tylko powiedzieć "chcieliście to macie" gdy zapłaczą, jak im rożne "amty"/jak zapowiadają/ do du..y się dobiorą.I rozlegnie się zbiorowy płacz "nie o take my walczyli "
  Jak pisze Wojciech Maziarski:
  Polska zakazami stoi. Obecnie znakiem Polski jest znak zakazu.
  „Zakaz sprzedaży ziemi rolnej, zakaz aborcji, zakaz budowania wiatraków, zakaz handlowania w niedziele, zakaz jeżdżenia rowerem bez karty rowerowej”.
  Co jeszcze nam "zakażą?"jakie nałożą "restrykcje"
  A już genialnie wymyślono sposób na "ściągalność wykroczeń" drogowych udokumentowanych fotoradarem
  http://moto.onet.pl/aktualnosci/policjant-dostarczy-mandat-do-domu/wcmpn6

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>