niedziela, 23 lipca 2017

PISOWSKI PUCZ


Motto – dalej ambasadorem Polski w Niemczech jest TW Wolfgang

    
Adrian zawetował dwie ustawy z trzech ustaw i większość wpadła w euforię jak to nasz Adrian zerwał się z PISowskiej smyczy i nawet sam Frasyniuk wydał swoją, pozytywną opinię. Może i tak trzeba i może należy dobrym słowem wzmocnić oszusta i przestępcę bo dajemy mu czas na rozwagę, wyznanie win, pokutę i poprawę.


Z formalnego punktu widzenia niezawetowanie jednej ustawy jest istotne. To mniej więcej tak gdyby wydać trzy ustawy o produkcji samochodów, budowie dróg i ceny paliwa. Jeżeli jedna z nich jest głupia to kładzie na łopatki pozostałe dwie.

                Druga sprawą jest jakakolwiek wiarygodność Andrzeja Dudy. Wlazł w gówno po pas i nie dziwota, że nie chce się zanurzyć po szyję.
Dla mnie Adrian jest oszustem, przestępcą i świnią.

Ad 1 – OSZUST !!.
Pamiętacie ile w kampanii wyborczej kandydat na prezydenta składał obietnic ?
Czy pamiętacie jakie składał obietnice na których spełnienie prezydent nie ma wpływu ani umocowania ?

Czy pamiętacie, że obiecał złożenie dymisji. Pamiętacie o frankowiczach, kwocie wolnej od podatku, odbudowie przemysłu stoczniowego................

Ad 2 – PRZESTĘPCA.
Podeptał po raz pierwszy konstytucję ułaskawiając nieskazanego. Przy ustawach o Trybunale Konstytucyjnym udawał idiotę prawnego i pozbawił się miana obrońcy konstytucji a więc i po drodze złamał przysięgę - za co już nie staje się przed Trybunałem Stanu ale przed sądem powszechnym jako przestępca. 
Ad 3 – Świnia.
Pamiętacie aferę z obrazem „Gęsiarka” który zaginął z pałacu prezydenckiego ?
Niemal wprost oskarżano o kradzież Bronisława Komorowskiego a Duda pozwolił sobie na żarcik parafrazując powiedzenia Donalda Tuska o żyrandolu – dobrze że nie on został ukradziony.
Po wyjaśnieniu sprawy udał, że nic się nie stało czyli w mojej opinii okazał się zwykłą świnią !

             Sprawki stare ale wtedy Andrzej Duda pozbawił się szacunki i honoru. Nie mam ochoty na dalszą wyliczankę, która tylko potwierdza mają o nim opinię.Może znajdzie się ktoś kto spróbuje mnie przekonać jakiego mamy fajowego prezydenta albo jak w ostatnich dniach wytrzeźwiał i wybił się na niepodległość.

Może to jest tylko gra i sondowanie jak daleko Jarosław Kaczyński /zawsze dziewica/może się posunąć. Tą tezę potwierdza milczenie naszych pasterzy czyli naszego Powszechnego Kościoła Katolickiego któremu ktoś szepnął „co jest grane”. Po vecie Adriana nagle się obudzili: 
Abp. Stanisław Gądecki w liście do prezydenta zwrócił też uwagę na zasadność trójpodziału władzy. Przypomniał słowa Jana Pawła II, który stwierdził, że władza sądownicza powinna być równa władzom ustawodawczym i wykonawczym.

Pytanko – gdzie byliście jeszcze 3 dni temu, macie nas za takich samych głupków jak PIS, czujecie że ziemia się pali pod nogami ?
Brawo My !!
Głęboki ukłon wszystkim spacerowiczom.

Odbieramy przyspieszoną lekcję obywatelskiego wychowania i zrozumienia spraw o których wielu nas zapomniało. Wiem ja, wiecie wy i wiedzą oni kim jest zacz mityczny suweren i nie pomogą okna po drugiej stronie i jak powiedział Roman Giertych /broń Boże dopuścić go do władzy/: Szykujcie helikoptery abyście mogli bezpiecznie ujść z życiem bo siła pokojowych demonstracji bardzo łatwo może się przekształcić w ..................... czego państwu ani sobie nie życzę.
 ps.

Powołanie zespołu parlamentarnego do monitorowania zmian w sądach powszechnych uważam za strzał w dziesiątkę. 

Zdjęcia - FACEBOOK
15 komentarzy:

 1. Zanim wykluje się znowu charyzmatyczny przywódca, można nucić, umilając sobie czas.Obawiam się,że czas może być odległy. Chciałbym się mylić.Widziałam tylu wspaniałych młodych ludzi na tych manifestacjach.Nadzieja jest więc uzasadniona. Nagranie jest cudowne :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polonez jest przedni. W świetle wypadków z ostatniej chwili gdzie już na żadnym kanale nie można nic innego jak przezydent Duda zobaczyć ,nawet Trump chwilowo zszedł na srugi plan , to nie wiem czemu tak samo jak Duduś czuje ,to ja czuję nastęny przkręt. A ten anonimowy to co - dalej wstaje z kolan?

  OdpowiedzUsuń
 3. Propozycja Kuźniara idiotyczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starszy, chyba masz rację. Zacytowałem Kuźniara by rozpocząć dyskusję.
   Chociaż momentami - szczególnie po wysłuchaniu kurwizji - mam ochotę go poprzeć.
   Są dwie możliwości - pełne zjednoczenie opozycji we wspólnym froncie walki z kaczkami lub właśnie takie spektakularne akcje, jak wyjście z sejmu.
   Przecież czy opozycja jest w sejmie, czy jej nie ma - pis i tak przeprowadza wszystko co chce.
   Nie liczyłbym tu za bardzo na Adriana. On politycznie wychowywał się w tym kaczym grajdołku i tak się upaprał kaczym łajnem, że protesty społeczeństwa nie nie robią na nim wrażenia. Teraz trochę bryknął, gdyż poczuł, że i kaczki maja go za Adriana. Zakpiono z niego i jego poprawek do ustawy o KRS-ie. Musiał się trochę odgryźć. Na Trybunał Konstytucyjny też bym nie liczył. Jeszcze przed podjęciem decyzji przez Adriana ogłosiła w kurwizji, że wszystkie trzy uchwały są zgodne z konstytucją.

   Usuń
  2. Żadnego obrażania się. Opozycja ma siedzieć w Sejmie murem i dbać o obecność. Inaczej PiS całkiem legalnie zmieni konstytucję, nie mówiąc o tym, że przełamie prezydenckie weto, w obecnej sytuacji bezcenne. Święci Pańscy, to elementarz!

   Usuń
 4. Zawetuje? I co z tego?
  Temu człowiekowi jak szulerowi w grze w karty trzeba patrzeć na ręce.Bo nie wiadomo kiedy to wyciągnie asa z rekawa a kolesie mu w tym pomogą
  Ni krzty zaufania nie mam do człowieka który powiada, iz "zmienił zdanie" i przekonała go jedna "ciotka rewolucji"kobieta zacna i wysoko odznaczana
  Decyzje zmienił pod wpływem jednej kobiety /i kilku jeszcze nieznanych z nazwiska ,profesorów.Za nic mając suwerena który dzień w dzień wykrzykiwał "zawetuj" i przyświecał mu nawet w Juracie świecami.
  Za nic ma suwerena bo jednym słowem o jego roli nie powiedział
  Tych setek tysięcy nie ma, nie było Bo zostali Łaskawie niezauważeni"Mówi Wam to coś? Bo mnie duzo !
  Dlatego powiadam Ten prezydent ma w dużej pogardzie to co wygłaszał i wygłaszać będzie.
  Zwiniecie manifestacji,nie patrzenie na ręce temu człowiekowi to naiwność i głupota
  Nawet się nie spodziejemy kiedy to z rękawa wyciągnie asa i "przebije kartę dla PIS"
  Myle sie ? Chciałbym !!
  PS
  Kolejne veto powinno dotyczyć Ustawy o Sadach Powszechnych Dlaczego to ja sobie przeczytajcie i sami wyciągnijcie wnioski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adrian jako oszust i przestepca siedzi w gównie po pas. Widac że nie bardzo ma ochte siedziec w nim po szyję.
   To tylko gra pozorów i tak jak Wiesiek nie mam do Adrianka ani krzty zaufania.

   Usuń
 5. Popieram przedmówców,Adranek dał tylko dwa veta,tam gdzie ZZ wchodził w jego kompetencje.Trzeciego
  veta nie ma,a ta ustawa najbardziej uderza w szarego obywatela.Bój się teraz kierowco każdej kolumny
  limuzyn,skąd weźmiesz 4 mln jak będziesz miał nieszczęście spotkać się bliżej z takową?
  Zgadzam się również,że opozycja parlamentarna ma obowiązek twardo siedzieć na(nomen omen)posiedzeniach sejmu i senatu.to nic,że i tak zwykłe ustawy pisowaci przegłosują,ale przy pełnej obsadzie opozycji nie będą mieć pretekstu do zastosowania myku większości konstytucyjnej.Zresztą szanowni wybrańcy narodu,za to właśnie dostajecie niezłe uposażenia żeby być
  w pracy,a nie obijać się.Jak dokuczają hemoroidy to trzeba przynosić poduszkę pod siedzenie i twardo trwać na stanowisku.Obserwuję nasz sejm od lat i trzeba jasno powiedzieć,że posłowie rzadko bywają na sali plenarnej w komplecie i tak przechodzą różne buble prawne,z którymi nie zapoznają się,a potem głosują.Dlatego mamy taki galimatias prawny i pis to wykorzystuje.Dlatego też sejm ma niskie notowania i tak wielu obywateli tych świadomych jest zniechęconych.Teraz nastał czas próby,my wyborcy musimy nie odpuszczać i dawać temu wyraz w masowych protestach,a parlamentarzyści ciężko pracować.
  Pozdrawiam,kocica,MK

  OdpowiedzUsuń
 6. Czas na podsumowani3e jak to ładnie zrobił na swym blogu revelstein
  Oto fragmenty
  "Pamiętajcie jednak (jak już ochłoniecie), że jeden mały gest przypartego do muru facecika to jeszcze zbyt mało by nazywać go prezydentem. To w dalszym ciągu pisowskie popychadło.
  Po trzecie, jak sobie tę wywołaną już tu ulicę wczoraj obserwowałem, to byłem prawie przekonany, że oto w Polsce nastąpiła jakaś wielka rewolucja, że rząd upadł, opozycja święci triumfy, PiS odchodzi w niesławie, a winnych już kibitki wiozą do Wronek, zaś od dziś – może nie od rana, ale z pewnością od południa – będzie już tylko równość, wolność i niepodległość. Chuja prawda!
  PiS jest i ma się wbrew pozorom całkiem dobrze i prędzej prezes zgwałci kota (zoofil obrzydliwy) niźli PiS nam odpuści. On ani myśli odchodzić, czy popuszczać cugli, a nawet mam podejrzenia, że za chwilę w drodze retorsji, jak tylko nieco ochłonie a my osiądziemy na laurach, cugle te jeszcze mocnej ściągnie i śrubę zacznie dokręcać do oporu. Pociemnieje nam od tego w oczach.
  Bądźmy więc czujmy i odrzućmy podyktowane emocjami przekonanie, że jest już cudownie a głupkowaty do tej pory Adrian, jednym podpisem (a w zasadzie jego brakiem) przywrócił nam utraconą podmiotowość.
  PiS chce zemsty i jest łasy na nasze dupy i nie spocznie, nim do naszych dup się nie dobierze. No chyba, że będziemy szybsi i cwańsi i im z dupy zrobimy garaż. Wtedy dopiero przyjdzie pora na milion świeczek i śpiewanie hymnu"

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "prezydęt", "łakomiący się nawet na złote klamki" - zapomniałes o "gęsiarce".
   "a komunizm III RP nareszcie się skończy." - bomba.

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahahahahaha - dobre, nawet bardzo !!!!!.
   przywódstwa, prezydęt - miodzio.

   Usuń
  2. Piotrze, przepraszam, że usunąłem źródło Twego rozbawienia. Pod moimi notkami można wszystko pisać. Pod warunkiem, że będzie to podparte jakimiś merytorycznymi treściami.
   Natomiast pisowskich hejterów będę usuwał bezwarunkowo. Nie masz nic sensownego do powiedzenia, ale tak od siebie, to nie zaśmiecaj cudzych podwórek. Pisowskie przekazy dnia to mogę sobie posłuchać w kurwizji. Tam przynajmniej starają się mówić gramatycznie i podpierają swe tezy jakimiś faktami. Prawda, że naciąganymi, często nieprawdziwymi ale przynajmniej stwarzającymi pozory logiki.

   Usuń
  3. Trudno - jakoś będe musiał z tym żyć !

   Usuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian. Linkiem może być adres strony tego lub innego bloga, adres jakichś treści (zdjęcie, film, wiadomość) z internetu. Może to być też adres komentarza do którego chcesz się odnieść. Znajdziesz go wtedy klikając prawym przyciskiem myszy na datę interesującego cię komentarza.

<a href="XXX" rel="nofollow"> <b>KLIK</b></a>