poniedziałek, 9 stycznia 2017

CHWASTY !!!.
       Normalne chwasty najczęściej się i wyrywa i pali aby nie skaziły zdrowej części ziemi. Nie będąc filozofem można stwierdzić z całą pewnością, że wszystkich chwastów do końca wyplenić się nie da.
       Mój przyjaciel ukuł dla własnych potrzeb termin „chwast ludzki” i po zakwalifikowaniu kogoś do tej kategorii nie utrzymywał z nim żadnych kontaktów a jak już musiał to oświadczał wprost – jesteś chwastem i który winno się wyrywać, spalić lub w inny sposób utylizować.       Dziś w Polsce chwastów dostatek i do niedawna hołubionych przez PiS jako skuteczny i uwierający odcisk poprzedniej ekipy rządzącej. Do tych popaprańców dołączył mój kościół powszechny, który nie po raz pierwszy gloryfikuje bandytów wszelkiej maści od faszystowskich bezmózgich trepów, przez kibolstwo do zwykłych bandziorów a wszyscy oni ukrywają się pod płaszczykiem patriotyzmu i wiary katolickiej.
       Ostatnim przykładem mogą być religijni kibole, którzy w drodze na Jasną Górę skradli ileś tam towaru na stacji benzynowej. Po utrzymaniu błogosławieństwa w Częstochowie policja ich zwinęła w drodze powrotnej i jestem pewien, że pan minister Płaszczak zwinie także tą sprawę pod dywan. Przecież to młoda, zdrowa, patriotyczna i religijna tkanka narodu !!   ( link do artykułu prasowego.)

       Nie współczuję bandziorowi z Ełku, którego zabił Tunezyjczyk. Tamtejsi bandyci próbują ze swego kumpla zrobić męczennika zapominając kto był złodziejem, agresorem i sprowokował zajście. Krzywda sprawcy może i zbyt bolesna ale gdzie drwa rąbią tam ........   (Do poczytania)

       Nie widzę większego sensu przytaczania dalszych przykładów bandyckich napadów, często na tle rasowym czy ksenofobicznym ale nie tylko. Efekt zaczyna przynosić polityka pobłażania PIS wobec wszelkiego rodzaju przemocy. Jarosław Kaczyński /zawsze dziewica/ był zadowolony gdy ostrze tych przestępczych było skierowane w Platformę Obywatelską antykomor.pl, Tusku – matole, twój...., Komuruski, oskarżanie nawet o Amber Gold czy kradzieże z Pałacu Prezydenckiego ale dziś także Pakistańczyk pobity w Ozorkowie, obywatel Bangladeszu w Legnicy, Hajnówka – wybito szyby w domach księży prawosławnych

       Dziś to się odwraca na niekorzyść PIS i państwa ludzkich chwastów.


       W tym wszystkim specyficzna jest rola policji, która ogranicza się do ochrony atakowanych przy pozostawieniu w spokoju bandziorów. Tak miała się rzecz w Namysłowie w czasie wizyty Kijowskiego i Piniora. Bandyci z kijami bejsbolowymi zdemolowali cześć pomieszczeń. Policja po przybyciu bohatersko ochraniała miejsce spotkania - a chwasty sobie poszły pa-pa.
Minister Błaszczak z niezmąconym spokojem powtarza że to nic nie znaczący margines a głównym wrogiem jest oczywiście KOD, PO, Nowoczesna itd.

       Mam nadzieję, że kiedyś zostanie to ocenione jako podżeganie do przestępstw czy szczucie /w czym swój udział ma kościół katolicki/ i nie będzie mowy o mitycznym trybunale stanu ale o kodeksie karnym.

       Refleksja:
- Czy aby nie zaczynamy odczuwać skutków bezstresowego wychowania w którym klaps został uznany za przestępstwo?
- Czy aby nie wychowujemy armii bandytów preferując sporty brutalne a zwane sportami walki. Nie wątpię, że papa Stamm by zapłakał?


zdjęcia - demotywatory, facebook, sok z buraka.12 komentarzy:

 1. Podejrzewam Piotrze, że gdybyśmy razem siedli przy stole i rozwinęli ten temat, to byśmy się tak nakręcili, że żadna kawa nie byłaby potrzebna. Mamy podobny stosunek do tych łajdaków. Nie mogę się wypowiadać za Ciebie, ale jeżeli chodzi o mnie, to mam ten komfort, iż nie mam najmniejszych oporów przed zerwaniem kontaktów z siewcami zbrodniczych ideologii: tak faszystów, jak komunistów, jak i fanatyków religijnych. Tak w realu, jak i w sieci. Najlepsze jest to, że w ogóle tego nie żałuję i jest mi z tym dobrze.
  Brak konsekwencji w egzekwowaniu prawa- to jest Piotrze przyczyna takiego stanu rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat kiboli i pisowskiego bandytyzmu zasługuje na osobne opracowanie. Tym bardziej, że i nasz powszechny kościół katolicki chyba też wstąpił do tej bandy.
  KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Leszko - masz rację.
  Do notki miałem 12 linków i kilka innych wypracowań. Wykorzystałem może 5-10 % bo dla czytelnika tylko skondensowany i dośc krótki tekst jest do zaakceptowania co wiem po sobie.
  Będziemy jeszcze nie raz wracali do tematu.
  Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panowie to zwyczajni złodzieje,bandyci lubiący rozróby i bójki Nawet miedzy sobą w "ustawkach"
  Bog,honor ,ojczyzna,patriotyzm i religia to u nich ściema i...alibi dla zakamuflowania swego bandycko złodziejskiego procederu.Jedno co chcą to żyć łatwo przyjemnie i na cudzy koszt Najlepiej jak jest wóda i dziwki.
  By nie bvc gołosłownym
  Rok temu w opuszczonym lokalu po pizzerii.podobno zbankrutowała/ założył swój lokal Turek z Cypru.
  Pan w średnim wieku ożeniony z Polka.Bar niewielki w środku 3 stoliki,potem wygospodarował kawałek trawnika przed lokalem wygrodził,4 stoliki parasole
  Wszystko jakieś 60 m od moich okien /i około 80 od kamery Monitoringu Miejskiego SM/
  Ucieszyłem się jakaś egzotyka, jakieś inne jedzenie, I to dość tanie Ale do czasu.Zwiedzili sie bandyci z osiedla zwietrzyli darmowa a wymuszona wyżerkę i terroryzowali Turka i jego syna.
  Byli tak bezczelni iż "zamawiali" sobie potrawy wg własnego gustu.Zabierali na zewnątrz wraz z butelką piwa i nie płacąc oczywiście odchodzili,/raz się zorientowałem ze coś nie tak i spytałem właściciela A oni panu zapłacili"machnął tylko ręką i zaczął opowiadać.
  Pytam Zgłaszał pan Policji.Znów machniecie ręką.Mam na zewnątrz monitoring w środku tez Ani nie spojrzeli
  Trwało to z poł roku Turek znikł lokal zaczęli prowadzić jacyś młodzi ludzie i "z jedzenia" było już tylko piwo.
  No i się zaczęło bojki strzelaniny całonocne balangi gdy wygrywał "ich klub".No i podobno,dilerka narkotyków
  Jak myślicie, to co działo się w oku kamery monitoringu miejskiego,budziło podejrzenie Straży Miejskiej.zgłaszali Policji Choćby to ze lokal oficjalnie "pracujący" od 10 do 19 otwart jest 24 godz na dobe i ludzie z niego cow wynoszą i wnoszą.A gdzie tam.
  Gdy pewnego razu bojka z użyciem pałek i łomów przeniosła się na sąsiednie parkingi bojąc sie o własny zadzwoniłem do Straży Miejskiej.Pytam widzicie to na monitoringu Tak to dlaczego nie interweniujecie Bo nie mamy sił i środków usłyszałem i niech pan dzwoni na Policję
  Zadzwoniłem Dyżurny proszę dane nazwisko adres no i "my nie mamy benzyny"
  Tak mnie tym wpienił ze mu mówię "będziecie mieli jak nie będziecie codziennie wozić d...jakiemuś tam waszemu oficerowi co mieszka niedaleko wiec widzę,a nasza rozmowę tak jak pan ja nagrywam i jak nam zdemolują samochody to wam portki ściągniemy przez głowę.Zapadła cisza i "dobrze podjedziemy"
  Podjechali jednym radiowozem a ze noc była wyli syrena już 4 przecznice przed.Zadziałali nie powiem bo spokój był i cisza w otoczeniu Czekałem wiec na wezwanie i zarzut "nieuzasadnione wezwanie Policji"i koszty.Nie odważyli sie może dlatego ze ślady były zbyt widoczne A ja rano sobie to wszystko utrwaliłem foto Na wsjakij pozarnyj
  Spotkany kolega sasiad pyta Widziałeś to wczorajsze.No wiem ja Policje zawiadomiłem.Popatrzył i powiada "to ty odważny jesteś" bo jak ja zawiadomiłem przyszedł do mnie jeden kark i spytał czy chcę mieć, na razie całe szyby bo podobno sciagam na nich Policje Jak sadzisz skąd znał moje dane?Spytał.

  OdpowiedzUsuń
 5. Acha Jak sie ta "działalność lokalu" zakończyła.?
  Pewnego wieczoru pod lokal a raczej na parking obok podjechały 3 samochody i dorodni młodzieńcy nie zamaskowani nawet rozwalili siekierami,młotami i pałami cale wyposażenie lokalu Łącznie z telewizorem co wisiał pod sufitem.Podobno konkurencja w dilerce a oficjalnie kibice innego klubu.
  Ide o zakład ze nie chodziło tu tylko o te dwie butelki"napoju" Tam sobie bandyci urządzili darmowa wyżerkę z obrażaniem frajerów właścicieli ./jak ich nazywali/ i proceder ten trwał od wielu tygodni czy miesiecy Az właściciele pękli Bo oni tez maja swoja godność.
  Powoli a okoliczności wyjdą na jaw Bo juz sie zebrała grupa rodaków broniących oskarżonych cudzoziemców a także zbierających pieniądze na ten cel/nota bene/ puszkę z datkami jakiś bandyta juz zdołał ukraść
  A Policja jak widzieliście boi sie bo ich minister oskarży o "zbyt brutalna interwencje"A bandyci będą przydatni do OT czy bicia tych z KOD wiec sie ich hołubi i "przymyka oko"Takich to czasów dozylismy

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam za dłużyznę Ale jednym słowem tego opisać sie nie da.A bandyci juz nie u bram ale w naszych domach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oświadczenie w sprawie publikacji na łamach serwisu Naszemiasto.pl artykułu pt. „Narodowcy wybili szyby w oknach księży prawosławnych”
  04.01.2017
  3 stycznia 2017 roku na łamach serwisu Naszemiasto.pl opublikowany został artykuł pt. „Narodowcy wybili szyby w oknach księży prawosławnych”. Niestety użyte w treści publikacji sformułowanie: „Grupa młodych mężczyzn miała „po pijaku” wytłuc szyby w domach dwóch prawosławnych duchownych i zdemolować stację benzynową w Narwi.  3 stycznia 2017 roku na łamach serwisu Naszemiasto.pl opublikowany został artykuł pt. „Narodowcy wybili szyby w oknach księży prawosławnych”. Niestety użyte w treści publikacji sformułowanie: „Grupa młodych mężczyzn miała „po pijaku” wytłuc szyby w domach dwóch prawosławnych duchownych i zdemolować stację benzynową w Narwi. Jak udało się nam ustalić, chuligani należą do środowisk nacjonalistyczno - kibolskich działających w Narwi i Hajnówce. A niektórzy z nich już mają na swym sumieniu zatargi z prawem.” wedle poczynionych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce nie polega na prawdzie, wprowadza w błąd czytelników i bezzasadnie może budować w społeczeństwie przeświadczenie o zaistnieniu zdarzeń mających podłoże w konflikcie na tle narodowościowym.

  W rzeczywistości Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie dot. uszkodzenia jednej szyby w miejscowości Narew, będące konsekwencją zawiadomienia złożonego przez pokrzywdzonego. Dotychczasowe czynności i ustalenia w tej sprawie nie dają jakichkolwiek podstaw do stwierdzenia, że do tego zdarzenia doszło na tle narodowościowym.

  Ponadto do KPP w Hajnówce nie wpłynął żaden sygnał o opisywanych przez autora publikacji innych zdarzeniach takich jak wybicie szyby w innym mieszkaniu czy też „zdemolowaniu stacji benzynowej w Narwi”. Te zamieszczone w artykule „wydarzenia” zostały przez Policję wnikliwie sprawdzone. Funkcjonariusze weryfikując doniesienia prasowe autora publikacji wykonali szereg czynności: m.in. przeprowadzono rozmowy z właścicielem i pracownikami stacji oraz duchownymi z Narwi, przesłuchano świadków, sprawdzono możliwe miejsca popełnienia opisanych czynów. W rezultacie kategorycznie wykluczono opisaną dewastację stacji paliw w miejscowości Narew oraz wybicie drugiej szyby w mieszkaniu duchownego. Opisane zachowania nie zostały potwierdzone!

  W świetle poczynionych ustaleń stwierdzić należy, że treści zawarte w artykule nie opierają się na rzetelnych ustaleniach, jak również mogą bezpodstawnie prowokować antagonistyczne nastroje różnych środowisk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla anonimowego.
   Twoja wypowiedź jest typowa. Jest mocny nurt aby "wyjść" na słowa Błaszczaka.
   http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/elk-zamieszki,artykuly,403220,1.html
   Refleksja - każdy opiera sie na takich źródłach jakie ma do dyspozycji.
   Teraz czekam na oświadczenie że złodzieje którzy kradli artykuły na stacji benzynowej zostawili pieniądze tylko obsługa ich nie zauważyła albo przysiegali, że w drodze powrotnej zapłacą lub właściciel stacji zgodził się abysmy sie zaopatrzyli za darmo skoro pielgrzymujemy itd, itd, itd,.

   Usuń
 8. Ja ci nie pisze ściągając z artykułów prasowych, ale opisuje to co spotkało i spotyka moich znajomych.
  Otóż kolega prowadzi stacje paliw na tzw MOP przy autostradzie A 4.Tam tez i to nie raz,"najechali go" kibice jednego z klubów i ograbili z 6 paków piwa, oraz chipsów, na zagrychę.
  Stacja ma monitoring wewnątrz sklepu i zewnątrz.Zgłosiła fakt Policji a ta nie była w stanie zatrzymać pojazd na bramkach a nawet ustalić sprawców z monitoringu stacji choć miała /i to w kolorze/gęby złodziei i nr rejestracyjny autobusu.Sprawę umorzono
  By nie ułatwiać życia złodziejom, kibicom czy "pielgrzymom " zrezygnowano z dawnego systemu ekspozycji towaru /napojów/ustawianych w pryzmy na terenie sklepu/ Teraz wszystkie puszki butelki z sześciopaków wstawiane sa do lad chłodniczych a "przekąski" osunięte z regałów i "podaje je sprzedawca".
  Skala była tak częsta tak masowa, ze to był jedyny ratunek,bo młodzi ludzie /przeważnie kobiety/zatrudnione na stacji nie mogły tego wszystkiego upilnować Na zamkniecie wejścia do sklepu/w przypadku najazdu watahy/ nie pozwolił Koncern Wiec watahy szalały i szaleją.Bo stacja na szlaku kibolsko -pielgrzymim.
  Sprawa była istotna bo stratami solidarnie Koncern ich obciążał a Policja nic tylko umarzała bo na autostradzie na bramkach nie potrafili zatrzymać sprawców.
  /Teraz "pielgrzymi" maja podobno mniej kraść bo ręce będą mieli zajęte "różańcem modlitewnym"/
  Drugo kolega prowadzi stacje koncernu / w pobliżu jednego ze znanych Sanktuariów/
  A ze stacja posiada obszerny parking "nawiedzają go" autobusy ze starszymi, pielgrzymami., bo parking darmowy.
  Zażartowałem O to ci obroty podskoczyły!!
  Popatrzył na mnie i mówi Tak bo na 4 pełne autobusy sprzedałem 3 butelki wody mineralnej /bo były akurat upały/ za to zażądano kluczy od toalety, bo darmowa przecież.Dałem /bo muszę/i toaletę przez resztę dnia sprzątały dziewczyny z obsługi.A któryś z pielgrzymów, na pamiątkę, zabrał sobie dozownik do mydła w płynie i pojemnik zna papier toaletowy.Musiałem tez wymieniać zamek w drzwiach bo klucz zapomniano mi oddać.
  Teraz jak mi sie zwalają na darmowy parking wieszam napis "toalety w remoncie"
  Piotrze !!
  Ja sadze iz oni wracając ta samą droga zajechali na stacje by nie tylko sowicie nagrodzić poniesione straty ale także by z obsługa odmówić ten różaniec co go w Częstochowie zanabyli
  Taka to siła Jasnej Gory
  Anonimie
  Pisze jak jest i nie ma to tamto !.Na priv mogę ci przysłać adresy tych stacji, gdzie rzeczy się działyi co gorsza dalej dzieją.

  OdpowiedzUsuń
 9. Co prawda "gospodarze"nie pozwolili na dyskusje z toba Niemniej jednak nie byłbym sobą gdybym z grzecznością mi wrodzona, nie odpowiadał, na zadane pytania
  Zacznę od obelg Dzis najmodniejszych i najstraszniejszych w państwie wg PIS.No to leciem
  "Kochany panie anonimie" Muzyka łagodzi obyczaje ..cokolwiek to znaczy
  Ile jest prawdy w doniesieniu moich wiewiórek iz w uznaniu zasług"na polu i niwie" w ściganiu/i piętnowaniu/ wrogów wewnętrznych i zewnętrznych i to w sposób najtrudniejszy z trudnych...PISEMNIE zostałeś ambasadorem zwyczajnym,nadzwyczajnym,pełnomocnym /niepotrzebne skreślić/ zw przyjaznym nam państwie-mocarstwie San Escobar.
  I czy prawda jest iż w porozumieniu z tamtejszymi władzami przepięknego miasta Santo Subito organizujesz "końcowy przystanek" dla tych co to przez "suwerena" zmuszeni będą do ucieczki, wyskakując z okien.
  Pewnym jest tez iż dzisiejsza opozycja nie może liczyć na przyjazne przyjecie przez tamtejsze władze./Jeśli juz to chyba w obozach internowania A na wyjazd z Polski kanałami przerzutowymi organizowanymi przez kler nie ma co liczyc
  /ech te nasze próżniaki.Hitlerowcom Watykan czy sutannowi z Hiszpanii zdołali wybitnie dopomóc w ucieczkach/
  Pisz chłopie jakie tam temperatury,plaże dziewczyny i jadło ! Może skorzystamy ? Bo jak wiesz Węgry Orbana czy Białoruś dla totalnej opozycji nie za bardzo korzystne "som"
  Nasza patriotyczna i rozmodlona wszechpolska młodzieżą sie ne zajmuj.I bronice bogowie nie zapraszaj do Santo Subito!
  Zaproszeni z cała pewnością zaczęli by miejscowych prac po pyskach bo tam u was pewno pełno "ciapatych i muslinów"
  Co innego jak twoi przyjadą z misja dziejowa i zaczną nawracać/i nawrócą/ na właściwa wiarę.Gorzej z kolorem skory
  Jeden znany kiedyś się wybielał i jak skończył
  Tak ze pisz chłopie co i jak, my to znaczy ja, ci kibicujemy. Kochany!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Było i nie ma Szukam "CAPPO DI TUTTI CAPI "Leszka
  A tu komunikat
  "Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje."
  Cenzura?Jak tak, to czyja? ?A może do domu załomotali o świcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku spoko. Po prostu Piotrowi przydarzył się nie ten "klik"
   :))

   Usuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>