czwartek, 1 grudnia 2016

TRÓJKA SMOLEŃSKA + 2.
Nie sądziłem, że w sprawie smoleńskiej jest w stanie coś mnie zaskoczyć, ......a jednak.
Pięciu facetów z różnymi tytułami naukowymi złożyło wniosek o pozbawienie Dr Grzegorza Macieja Laska tytułu naukowego doktora nauk technicznych.


            Nie można się obejść bez krótkiego przypomnienia sylwetki Macieja Laska.
Temat pracy doktorskiej - mechanika lotu.
Pilot/instruktor szybowcowy i pilot doświadczalny. 1992 – 2002 pracownik Instytutu Lotnictwa. Wiceprzewodniczący i przewodniczący Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Biegły z zakresu wypadków lotniczych /w tym w Mirosławcu/.
Badał ok. 120 wypadków lotniczych.

Z tychże pięciu wnioskujących facetów udało się rozszyfrować trzech a dwóch pozostaje in cognito.
Oto ich sylwetki:

Pan Włodzimierz Klonowski – profesor nauk technicznych.
Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN.
Kierownik pracowni która zajmuje się:
Nasze zainteresowania naukowe są interdyscyplinarne, ale skupione na Fizyce i Inżynierii Biomedycznej. Prowadzimy badania nieliniowych charakterystyk biosygnałów, w szczególności EEG i HRV, które mogą pomóc lekarzom w diagnostyce oraz w ocenie wpływu zastosowanych terapii. Stosujemy nowe metody oparte m.in. na wymiarze fraktalnym Higuchi'ego, analizie symbolicznej, metodzie Empirical Mode Decomposition. Nasze metody mają także zastosowanie w monitorowaniu anestezji, terapii osób jąkających się i w modelach hybrydowych układu oddechowo-naczyniowego /.../ ..............i wszystko jasne !!!!.
Ilość zbadanych wypadków lotniczych – 0.
Ciekawostka – kandydat do kanadyjskiej Izby Gmin.
Oczywista oczywistość – członek wszystkich komisji Macierewicza.


Prof. Janusz Turowski.
Jeden z najwybitniejszych fachowców elektrotechniki w Polsce.
Autor książek m.in. elektrodynamika techniczna, maszyny elektryczne prądu przemiennego, podstawy mechatroniki, teoria maszyn elektrycznych itd.
Członek komitetu naukowego I, II, III Konferencji Smoleńskiej.
Ciekawostka – od wstrętnej komuny dostał doktorat – 1958 rok, habilitację – 1963 i profesurę w 1971 roku.
Oczywista oczywistość – zazdroszczę panu profesorowi, że w wieku prawie 90 lat podpisuje się pod zamieszczonymi niżej stwierdzeniami:
Smoleńska brzoza była złamana już na 5 dni przed katastrofą,
Samolot nie mógł stracić skrzydła po zderzeniu z brzozą,
Zniekształcenia wraku świadczą o eksplozji,
Rozmieszczenie szczątków TU154 wskazuje na wybuch w powietrzu,
Na miejscu katastrofy znaleziono substancje wybuchowe.
Ilość zbadanych wypadków lotniczych – 0.
Ciekawostka – obu wymienionych profesorów łączy miejsce urodzenia. Prof. Turowski w Kowlu /Ukraina/ a prof. Klonowski w Moskwie.

Trzecim ze znanych w trójcy jest prof. Jerzy Głuch – Katedra Automatyki Okrętowej i Napędów Turbinowych, Wydz. Oceanotechniki i Okrętownictwa.
Spotkania w klubach Gazety Polskiej i udział w II spotkaniu naukowym Konferencji Smoleńskiej.
Dobry katolik a proboszcz jednej z Gdańskich parafii tak do głosowania namawiał wiernych - Z listy prawicy kandyduje również nasz parafianin pan Jerzy Głuch, profesor Politechniki, czynnie działający w wspólnotach naszej parafii.
Ilość zbadanych wypadków lotniczych – 0
Niestety nie znamy pozostałych dwóch fachowców od katastrof lotniczych, wstydzą się ujawnić ?.

Zamiast mojego komentarza niech posłuży komentarz internauty:
~alek : Tak , tak wszystkim ,którzy nie są z nami odbierzemy tytuły ,pozbawimy pracy, ośmieszymy , znajdziemy plamy na życiorysie ! na ich miejsce przyjdą tacy cenni ludzie jak Wódz, Antolus, i te wszystkie leśne dziadki z komisji sm. myślące o ciepłym obiadku i kasie która płynie na konto dla których podpisy pod bzdurami to pikuś !
Główną uczelnią kształcącą kadry będzie borowik z Torunia. Miejsce w pierwszym szeregu zajmą też świecący dobrym życiorysem -niczym żarówka 100v- komuch Piot....w..Pasowania na godnego i dobrego Polaka dokonywać będzie super Polka -rock-and-rolka Kryśka od sałatek i chamskich pyskówek !! POWODZENIA!! Myślę że tych głupot to żadne 500 i obniżony wiek emerytalny nie przykryje!
23 komentarze:

 1. I cóż tu, Pyjter komentować?! Dostałem ataku astmy i słów mi brak! Dla tego też dla pokrzepienia Twej zharatanej duszy dowcipas, może nie na temat, ale jakże profetyczny:

  Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa...
  - Dzień dobry, zapraszam pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tu natryski, sauna, solarium, jacuzzi, można korzystać do woli.
  Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi.
  Wchodzą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, fura żarcia, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... ateista czuje, że musi być jakiś hak.
  Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami, jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie wie, o co chodzi.
  Kolejny lokal - kotły, ludzie w smole się prażą, nieludzkie wycie, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista nie wytrzymał:
  - Panie Diable, ale o co chodzi, tu impreza, tu czytelnia, a
  tu kotły, smoła...
  - A nie, na tych niech pan nie zwraca uwagi, to specjalny rewir dla PiS i polskiego Episkopatu. Jak sobie wykombinowali, tak mają!!!
  Trzim sie i patrz tam jako!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo ciemny lud wszystko kupi!Bo ciemnemu ludowi prawdę powiedzieć nie warto?Bo jak to tak 1 wszy w państwie ginie głupio,w banalnej katastrofie lotniczej jakich w podobnych okolicznościach było i będzie setki.
  Ba giną w niej i ci wszyscy, co w sposób pośredni i bezpośredni winnymi byli tej katastrofie Od Prezydenta,poprzez Błasika,Szczygło czy Gosiewskiego.
  A gdy do tego dochodzą ich wyborcze sukcesy wsparte trumnami, mataczyć będą do końca.I badać, badać az do końca rządów PIS A po, czy to się zmieni? Wątpię !
  Przecież IPN i patologowie badali zwłoki Sikorskiego. I co? Dalej nic nie wiadomo.Wyrazili tylko zdziwienie "skąd w głowie Sikorskiego wbita drzazga drzewa egotycznego" /chyba daglezja/Bo samolot takim drzewem wyłożony nie był.
  A nie powiedzieli tego co było tajemnicą poliszynela, o czym to w tamtych latach brać lotnicza "szumiała"
  Bo jak tu powiedzieć oficjalnie
  Otóż w Anglii w owym czasie istniały wielkie niedobory żywności w ogóle, zaś owoców i używek w szczególności. Stąd powracający do Londynu oficerowie, towarzyszący Sikorskiemu, również jego córka, Zofia Leśniowska, a także inni pasażerowie (Anglicy), mieli wszyscy wielkie bagaże, załadowane zwłaszcza tymi kolonialnymi towarami. Było też wiele (przemycanych) kartonów drogich wódek, papierosów tureckich, kilka kufrów odzieży, pewna ilość futer, skrzynia z nowymi aparatami fotograficznymi w pudełkach, kilka waliz z aparatami typu Leica w skórzanych futerałach, nie wiadomo do kogo przynależnych i inne. Wszystko to upchane zostało w Kairze w ładowniach samolotu, a skrzynki z pomarańczami także w kabinie pasażerskiej.
  Start odbył się nocą, o godz. 23:06, przy bezchmurnym niebie, przy lekkim, a więc nie nośnym, wietrze wschodnim, przy czym samolot szybko oderwał się od pasa startowego, który wchodzi w morze i jest zresztą wyjątkowo krótki. Samolot nie osiągnął chyba wymaganej szybkości na krytycznej wysokości 150(?) stóp, na jaką wzleciał. W rezultacie nie uzyskał też odpowiedniej nośności i przeciążony generalski „Liberator”, zamiast wznosić się dalej do góry, zaczął z szybkością ok. 150 mil tj. 243 km/godz. opadać ostro w dół pod katem 15-20 stopni i, po 16 sekundach lotu, uderzył w taflę wodną Cieśniny Gibraltarskiej, rozbił się, skapotował i przełamał, a po kilku minutach zatonął.
  No jak to powiedzieć ludowi .Ze przemyt ze przeciążenie i niewyważenia a i bagaż pakowany w skrycie i pospiechu plątający się i nie zabezpieczony, mógł zablokować?
  A ze przemyt ?Wszyscy tak robili, nawet Zumbach przemycał złoto i diamenty
  Ten samolot rożni tacy tak dopakowali przemytem, ze zapomnieli o jednym worku poczty dyplomatycznej.Został na pasie.Czy generał wiedział? W każdym razie ta drzazga to z opakowania owoców cytrusowych.
  Czy Anglicy wiedzieli i znali przyczynę Z cala pewnością !
  Przecież zawartość wyłowiono z morza i spisano i szybko utajniono protokoły a ostatnio przedłużono ich tajność do 2025 r
  PS Dlaczego pisze o tamtej katastrofie Bo rożni tacy je porównują i jak na tej "trzepią kasę" książki filmy i korzyści polityczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry

  Przewodniczący K. miał sen... Śniło mu się, że powszechne prawo ciążenia nie istnieje. Przecież to niemożliwe, żeby jakiś "ekspert" twierdził WBREW NIEMU, że 300 tonowy kawał stali spada na ziemię zamiast unosić się w powietrzu jak gołębica (podobnie jak pewna pielęgniarka ze "Szpitala na Peryferiach").
  Po przebudzeniu wezwał swoje największe autorytety i nakazał aby wszyscy, którzy WBREW jego snowi (snówi wg nowomowy pis) upierają się przy teorii Newtona (my wiemy KOMU służył ten Newton) zostali NATYCHMIAST pozbawieni tytułów naukowych i ośmieszeni w mediach a następnie aby przywieszono im tabliczki i wystawiono w klatkach na widok gawiedzi (to akurat ściągnął z modelu towarzyszy chińskich, ale KTO przewodniczącemu podskoczy).
  Jak zarządził, tak zrobiono...
  na początek 5 największych autorytetów pis zażądało ZABRANIA TYTUŁU NAUKOWEGO najbardziej nielubianemu przez przewodniczącego naukowcowi... ale potem będzie ich więcej...

  Pozdrawiam

  Krzysztof z Gdańska (jeszcze z tytułem magistra, ale jak długo...?)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja wszystkim co "nie czuja"praw fizyki dla ktorych niezrozumiałe są skutki "za stromo i za szybko" proponuje sprawdzenie na własnej d..i samochodzie, to samo i tak samo, tylko ze w płaszczyźnie poziomej.
  Teraz akurat warunki sprzyjające,zima i ślisko.
  Rozpędzić to swoje cudo techniki i próbować pokonać najbliższy, oblodzony zakręt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ....hehehe - nie podpowiadaj, pomietasz - bmw, Duduś i slisko nie było.

   Usuń
 5. MOTTO KRÓLA SEDESÓW
  Sekta smoleńska ma to do siebie, że jak każda sekta, potrafi oszukiwać sama siebie, lecz jak zwykle wychodzi z tego kupa, gdyż życia nie oszukasz. Naprawdę mało istotne jest, że w Polsce jest tylu idiotów uważających, że jak wystarczająco długo i gromadnie będą krzyczeć, że 2+2=5, to taki będzie wynik tego działania. Co ja poradzę, że w Polsce jest tylu regularnych debili, którzy nie kumają, że nie potrzebuję czarnej skrzynki, a jedynie znajomości zasad dynamiki Newtona, by dowieść że ucięte skrzydło Tu 154 M nie mogło zatrzymać się po 12 metrach, jak tego chciał Antek, a do obcięcia nie potrzeba żywej brzozy, lecz wystarczy zwykły słup telegraficzny:
  CRASH TEST DC7

  OdpowiedzUsuń
 6. Witajcie , od wczoraj mam tu W szpitalu małego laptopa i czytam,to co na blogu piszecie.Może nawet uda mi się skrobnąć kilka zdań jak opanuje technikę działania. Już drugi tydzień jestem remontowane i jak dotąd wszystko jest w porządku, ma się mu lepszemu.Na Święta powinienęm być w domu,a może nawet wcześniej.PozdrawiAM wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rehabilituj się, rehabilituj !.
   Dzis to nawet popularny temat.

   Usuń
  2. Sobiepan2 grudnia 2016 08:23
   Ty sie zastanów z tym laptopem i do tego w szpitalu.sądząc, iż w szpitalu "mały remont" Ci robią opierając o diagnostykę.Mała rada moja ,a taka.
   Ty czytając co w Onecie stoi lub co gorzej to co czasami piszemy,możesz i mieć "objawy nerwicy" czy natręctw.I tu masz przeje..
   Przyjdą "z obchodem"zauważą i masz jak w banku dodatkowe badania u psychiatryka.
   Bo pan coś nam taki nerwowy a przecież nie ma powodów, bo rokowania....Musimy to zbadać na oddziale / a jak na zamkniętym to co ?/
   Pasterza co Cie "nawiedza" wczesnym rankiem i namawia na spowiedź i "ciasteczko" /no jak nie jak tak/ możesz spławić moim, a sprawdzonym sposobem, krzycząc na całą salę "przepraszam ale księdzu ogon wystaje spod sutanny"
   Bez obaw, przecież bez okularów, wystający szalik ,sznur czy pasek, zawsze możesz uznać za ogon.
   I nie wiem czy to obraza wielka /nigdy księdzem nie byłem/ale od tej pory,omijał mnie dalekim łukiem a jak nie widziałem to i "czynił znak krzyża"
   Pewno u mnie, rogi musiał zauważyć.
   No i najważniejsze co rano nie byłem budzony szturchaniem palcem i pytaniem "czy chce?"
   Wiec trzymaj się chłopie!!
   Pozostając z szacunkiem, czekam na Twój pierwszy wpis.Po...remoncie.

   Usuń
  3. Wieku ! Jestem już po przeglądzie głównym i obecnie gimnastykuje się.Wciskają mi tam różne piguly i nie bardzo jest je czym popic,bo piwa niejakiego tu nie uswiadczysz.Czyste barbarzynstwo. Pomijam woda Cisowianka,ale wiadomo, picie wody zdrowiu szkodzi.Napiszę poemat o szpitalnej kuchni,czyli jak to tu nazywają katering.Koszmar !!! Jeszcze kilka dni i wieje do domu, bo można się róż hodować od tego pobytu w szpitalu. Pacjent rehabilitowany honoris causa

   Usuń
  4. W iesku , wybacz błędy i literówki,ale pisze na laptopie od mojego wnuka.Nie znam dobrze tego ,,aparata,, to i idzie mi jak po gr idzie !

   Usuń
  5. Sobiepan @3 grudnia 2016 20:43
   Matko moja jakie ta medycyna porobiła postępy.Za komuny to tylko dla kobiet były pigułki zażywane "dowcipnie i doustnie" ale żeby chłopa to dosięgło.Chyba przez te "gender" i równouprawnienie.
   Ty pisz nawet z błędami i literówkami albowiem niemożebnie ciekawym jest jak sobie radzisz i to bez popitki,Gdy "wciskają ci tam" Jeśli dobrze zrozumiałem Twoje
   Wciskają mi tam różne piguły i nie bardzo jest je czym popić.
   PS
   Gdyby co, to popytaj "batmana" tfu kapelana szpitalnego, oni w te klocki są dobzi.
   Duzo zdrowia życzę, bo pobyt w "Narodowej lecznicy" wygaszanej ostatnio tego wymaga

   Usuń
  6. Pewnie źle odczytałam tekst Sobiepana, ale w żargonie ogólnie stosowanym piguła to pielęgniarka. No to jakże to tak ...? Sobiepanu wciskają piguły?! Tak dla zdrowia? Tak na siłę? Tak na trzeźwo? Bez popitki?
   Fajna terapia!
   Zdrowiej, Sobiepanie! :)))

   Usuń
 7. A pamiętasz jeszcze Wolandzie jak to polonistka w liceum Pytała "co poeta miał na myśli mówiąc
  "Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko” Ilesmy sie wtedy namęczyli wymyślając i pisząc, co tam w głowie każdy miał.
  Dzis odpowiedz prosta i zwięzła "katastrofę smoleńską",wraz z"podkomisja Macierewicza"
  Bo Mickiewicz wielkim poeta był no i "Wieszczem"
  No jak nie jak tak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesiek, jakże bym miał nie pamiętać. Mickiewicz zawsze mnie irytował, bo jakąkolwiek by głupotę nie pierdolnął, to i tak trzeba było mówić, że był zajebisty. Najbardziej mnie wkurzało, że koleś, który nie zaznał walki zbrojnej, tak radośnie wysyłał na śmierć ludzi mówiąc, że to takie fajne. Przecież on nawet (jako pierwszy chyba Polak, Litwin, Białorusin, Żyd, czy kto tam się do niego jeszcze przyznaje) promował użycie broni biologicznej (patrz Konrad Wallenrod, Alpuhara).

   Usuń
  2. Mądrego powiadasz ?
   Powiedzmy sobie Srał pies, prawa fizyki ,srał pies, bo "suweren"albo niedouczony albo do szkoły miał pod gorke Gdy takiemu cegła na łeb spadnie i tak powie "Bóg tak chciał"
   Ale zwyczajna mądrość ludowa, wiedza wyniesiona z domu powinna zadziałać.
   Dajmy na to iż "suweren" nie wiedział iż obowiązuje instrukcja o lotach tzw oficjeli.
   Srał pies. Ale powinien pamiętać jak to matula mówiła gdy wieźli jajka "na sprzedaj" nie kładź wszystkich jajek do jednej kobiałki.
   I o tej mądrości ludowej nie pamiętali, ani czynownicy Kancelarii Prezydenta, ani szef tfu.Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
   Co mam sadzić o Prezydencie który nie jest w stanie powziąć prostej,szybkiej. decyzji,we własnej sprawie i zwleka?
   Co by było gdyby rzecz dotyczyła ważniejszych spraw dotyczących bezpieczeństwa obywateli,państwa. Tez by zwlekał
   Co ja mam sadzić o generale, który w trosce o własna karierę, wykazuje taki brak cywilnej odwagi?
   Widząc co się dzieje "za oknami " zamiast powiedzieć
   "Chłopaki nie lądujemy, decyzja jest moja, idę do Prezydenta by mu to przekazać.Lecimy na zapasowe a gniew wodza biorę na własna wyorderowaną pierś.
   Włos wam z głowy nie spadnie i nie będzie tak jak z lotem do Gruzji,i nikt was nie wyzwie od tchórzy.
   Dla mnie może przesądnego wynika też jedno "los się mści"
   Ginie ten co odmawiał szkolenia pilotów na rosyjskich symulatorach i nie chciał by mu się po samolocie plątał "ruski nawigator"
   Ginie ten co składał interpelacje do sejmu w sprawie "lotu do Gruzji'/Gosiewski/ginie ten co mu "sekundował" /Putra/ tylko adresata zawiadomienia prokuratury/Karski/ mściwy los nie dosięgnął
   I w końcu zginał ten który osobiscie odpowiadał za bałagan w lotnictwie a w szczególności 36 Pułku Błasik.
   I o tym "suweren" jeśli myśli powinien sobie przypomnieć i to skojarzyć.
   Powinien, bo idioci, nie dają mu przecież zapomnieć.

   Usuń
  3. No wiesz, takiego mądrego, że chodzi chętniej do wróżek, niż do szkoły i do Bashobory, niż do lekarza (choć większości wystarczyłaby zwykła higiena i zdrowy tryb życia.
   Nie tyle "los się mści", co konsekwencje bandyckich zachowań są nieuniknione. Jeśli Błasik robi burdello w kokpicie przy podchodzeniu do lądowania we mgle, bądź też "jedynie" zezwala by robił to ktoś z ekipy Kaczyńskiego, jeśli Gosiewski próbuje się mścić za ocalenie dupy Kaczyńskiego podczas lotu do Gruzji, jeśli Błasik mimo katastrofy CASA nadal pieprzy procedury i prawo lotnicze, bo jest generałem, to i na konsekwencje debilizmów nie trzeba było czekać. Żadna kara, prosta konsekwencja jedynie. Przecież jeśli zaczniesz żonglować (żonglerem nie będąc) kryształowymi karafkami nad betonową posadzką, to utrata karafek nie jest karą, lecz konsekwencją.

   Usuń
  4. Widzę Piotrze iż do "anonimowego" zastosowałeś swoistą wersje "Ustawy o zgromadzeniach"
   I słusznie niech się chłopak uczy, iż pierwszeństwo mają
   a/cykliczne wypowiedzi
   b/wyznawcy "kościoła smoleńskiego" tyle ze w wersji "prawda was wyzwoli, a rozum działa"
   Ja mogę tylko złożyć "wyrazy ubolewania"iż nie zmieścił się w planowanych terminach
   .Noc cóż prawa ich "demokracji" trzeba poznać i na własnej d*** e

   Usuń
  5. I słusznie! Ja też tym, co nie mają nic do powiedzenia robię u siebie "Radio Maryja", niech poczują demokrację ojdyra i kurwizji!

   Usuń
  6. Wieśku - jeżeli chodzi o anonimusa czyli Adaśka to moja postawa jest nastepująca;
   1. Jeżeli ktos jest programowo na NIE to może zadawać szereg formalnych pytań np. Wymień madrzejszego ministra, posła, radnego, polityka - co jest asumptem do dalszych deliberacji. Nie pozwole sie obrażac bez podstawy tzn. jeżeli ktos mnie nazywa lewakiem to chcę aby to uzasadnij i w ogóle co to za zwierzę.
   2. Na naszym blogu spotykaja sie ludzie o czasami róznych ale dających sie pogodzic poglądach. Podejrzewam, że niektórym chodzi o to aby "zażyć" komentującego i cieszącego się jak kogoś wnerwią.
   3. Jeżeli ktos z Was ma ochote dyskutować z jakimś wg mojej oceny dupkiem to kasował kometarza nie będę.
   4. Nie myśl Wiesku że juz nie doprowadziłes mnie do momentu kiedy miałem ochotę postawic w odpowiedniej kratce ptaszka i nacisnąc delete /dobrze, że tego nie zrobiłem/.
   5. Wolandzie - mam czasami kłopoty z logowaniem sie i komentowaniem na Twojej notce. Czasami zabraknie mi "nominacji" ale politycznie kocham Cię.
   Pozdrawiam

   Usuń
 8. Piotr Opolski2 grudnia 2016 22:41
  Bogowie ustrzegli....mnie :))
  "A ja mam pomysła"F Kiepski
  Dobry jesteś w te komputerowe klocki ,to może byś potrafił do każdego komentarza zamiast np odpowiedzi wstawiać np żółte czy czerwone kartki,"Zbierzesz"np 3 czerwone i wylatujesz "na ławkę rezerwowych" Słowa i czasu, oszczędzisz!!
  Ktos tu przecież musi rządzić.
  A temu na "a" odpowiedziałem choć "nie chce mi się z nim q..gadać /Linda/ by zobaczył skutki,ostatnich nocnych i pospiesznych "procedowań".
  Jesli ma się "horyzonty myślowe" konia dorożkarskiego,lub kieruje zasadami "ja wiem ze to sk.ale to nasz sk.."więc go bronię ,takiemu trzeba pokazać skutki
  Pozdrawiam jak lewak, lewaka, cokolwiek to znaczy !!

  OdpowiedzUsuń
 9. "Członek komitetu naukowego I, II, III Konferencji Smoleńskiej" :) Oni przekroczyli już chyba wszystkie granice absurdu!
  Pozdrawiam wszystkich, Sobiepanowi zdrowia życzę.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>