poniedziałek, 18 lipca 2016

CO SIĘ DZIEJE W PISIE? (2)CÓRKA LECHA PRZECIWKO JAROSŁAWOWI.


     W poprzedniej mojej notce postawiłem tezę, że w pisie coś trzeszczy. Każdy kolejny dzień przynosił potwierdzenie moich przypuszczeń.


     Wspominałem, że rząd czyli rada ministrów przekłada prace nad prezydenckim projektem ustawy o emerytach. Było to stwierdzenie raczej bezosobowe - rząd jako zespół. Dzisiaj już mamy nazwiska nieprzekonanych do tej ustawy. A nie są to nazwiska z drugiego rzędu. Dwóch v-ce premierów - Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin, oraz ważny minister, bo minister finansów - Paweł Szałamacha mówią Beatce - NIE!
     Jakiś czas temu, minister od wojny w swej nieskończonej głupocie polecił aby wszędzie tam, gdzie występuje asysta wojskowa był odczytywany apel "poległych" w tragicznym, acz pospolitym wypadku transportowym. Poskutkowało to tym, że w rocznicę wydarzeń czerwcowych w Poznaniu uroczystość oddająca hołd ofiarom tych wydarzeń odbyła się bez asysty wojskowej.

     Teraz na tapecie są obchody rocznicowe Powstania Warszawskiego. Nie bacząc na przykre doświadczenia z Poznania, puszczając mimo uszu płynące zewsząd głosy krytyki Beatka tak się wypowiada o decyzji pacjenta Macierewicza:

    "Pan minister podjął decyzję, ażeby apel smoleński przy każdych ważnych uroczystościach, przy apelach poległych, był odczytywany. Uważam, że to jest bardzo piękna decyzja, uhonorowująca tych, którzy na służbie dla ojczyzny ponieśli śmierć."


    Kombatanci wyrażają swój sprzeciw, za pośrednictwem urzędu prezydenta Warszawy wysyłają do szalonego Antka list.. Wydawałoby się, że prezes i jego pracownicy tak czuli na sprawy patriotyzmu pochylą głowy przed wolą bohaterów. Jednak bohaterowie i ich potomkowie nie zdążyli się jeszcze przyzwyczaić, że bohaterem może być tylko ten, kogo wskaże mały frustrat, trzęsący tym całym cyrkiem zwanym pis.
     Teraz następuje dalszy ciąg tego, co nazwałem "trzeszczeniem w pisie". Całkiem nieoczekiwanie zabrała głos córka "poległego" pod Smoleńskiem Lecha Kaczyńskiego:

     "1 sierpnia wspomina się poległych warszawiaków, którzy chwytali za broń i wzajemnie się wspierali, by wspólnie walczyć o swoją stolicę (…) Członkowie delegacji, której 10 kwietnia 2010 r. przewodził prezydent Lech Kaczyński, są godnie upamiętniani w rocznice katastrofy, kiedy to niezmiennie od sześciu lat na ulicach Warszawy gromadzą się tłumy ludzi tylko po to, by wspomnieć ich tragiczną śmierć. W kolejne miesięcznice, w także w rocznicę pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu, ofiary katastrofy smoleńskiej są wspominane w sposób godny. W Polsce i na świecie istnieją miejsca pamięci dedykowane wyłącznie tym, którzy zginęli 10 kwietnia.
...
Wspominanie zasłużonych dla historii Polski zarówno tej dawnej, jak i najnowszej nie powinno się odbywać „przy okazji” obchodzenia rocznic wydarzeń, z którymi nie byli bezpośrednio związani. Pamięć historyczna nie znosi chaosu. Bohaterowie każdej z ważnych dat zasługują na to, by mieć własne święto - z uwagi na swoją godność i troskę o dobrą pamięć pokoleń.
"

     Jestem bardzo ciekawy reakcji Macierewicza na list kombatantów. Jestem też ciekaw, czy Beata Broszka-Szydło nadal będzie twierdzić, że decyzja ministra od wojny to "piękna decyzja". Ciekaw też jestem czy Błaszczak uzna, że Marta Kaczyńska podobnie jak kombatanci pozostaje pod wpływem poprzedniej ekipy rządzącej.

     W jednym tylko pis (czytaj - prezes) wykazuje konsekwencje i mistrzostwo. Jeżeli postanowiono na niektóre ministerialne stołki desygnować idiotów - to są to idioci pierwszego sortu.
31 komentarzy:

 1. Przeczytałem na TT takiego fajnego tłita w związku z opinią Marty Kaczyńskiej:
  "MK przeciw apelowi smoleńskiemu podczas obchodów powstania. Gmyz w IPN szuka teczek na członków jej rodziny" ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) A GMYZ jak szuka to się i doszuka, chyba że na tym szukaniu wcześniej polegnie i bohaterem zostanie

   Usuń
  2. A niech się nawzajem powyrzynają!!!

   Usuń
  3. andy_lighter !!! Hmmmmmm.....ciekawe...ciekawe.... Może i coś by się znalazło, gdyby tak uważnie poszukać !!!

   Usuń
 2. Dzień dobry
  Ja to widzę tak:
  W teorii negocjacji jest model negocjacyjny zwany: "dobry i zły glina"
  Jeden z przekrwionymi oczami miota się po pokoju, drugi grzecznie, spokojnie, namawia podejrzanego do przyznania się (względnie w negocjacjach do wyrażenia zgody na niekorzystne zapisy umowne).
  W efekcie podejrzany (kontrahent) z radością podpisuje niekorzystne zeznania "bo zawsze może przyjść ten "zły" szaleniec".
  PIS ROBI TO SAMO!
  Macierewicz z obłędem w oczach wymyśla coraz większe bzdury a MK grzecznie, nawet przyjaźnie, mówi, że MOŻE tym razem pis odpuści ale (w domyśle) w innych sprawach należy się zgodzić ze słuszną LINIĄ PARTII...
  A naród się cieszy, bo "DOBRA" kaczyńska pokazała ludzką twarz pisu!
  LUDZIE!
  CZY WY NIE WIDZICIE, ŻE TO JEST CZYSTA GRA POD PUBLICZKĘ.
  O TAKICH METODACH NEGOCJACYJNYCH (Antek/Marta) CZYTAŁEM JAKIEŚ 20 LAT TEMU.
  PIS NAWET NIE POFATYGOWAŁ SIĘ ABY TROCHĘ ZMODYFIKOWAĆ OGRANY SCHEMAT :(

  Pozdrawiam

  Krzysztof z Gdańska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysztofie - całkowicie sie zgadzam. Gra pod publiczkę bo w końcu nawet najwiekszy głupek w PIS-ie sie skapnie, że cos nie sztimuje !.

   Usuń
  2. Nie obchodzą mnie intencje pani MK. Ja zajmuję się faktami. Faktem jest wypowiedź Broszki o decyzji Antka i faktem jest wypowiedź MK.
   Tak więc każdy kto potrafi jako-tako myśleć, gołym okiem zauważy, że "coś nie sztimuje !". I to nie sztimuje właśnie w pisie.
   Ponadto czekam na komentarz Broszki. Jak się nie doczekam, sam go napiszę.

   Usuń
 3. nie wytrzymałam i w politycznym też o tej zabawie z Powstańcami napisałam. Draństwo najczystszej wody, upss, najbrudniejszej... Propaganda pisu zrównuje bohaterstwo powstańców z "bohaterstwem" pierwszego sortu prezydenta."bohaterstwo" smoleńskie przy ogniu powstańczym ma się ogrzać i historia ma smoleńskie z powstańczym zrównać, a zrównując przypieczętować. Tak ma być i Powstańcy do tego pieczętowania wspaniale rządzącym się nadajecie. Ma się narodowi do głów wtłoczyć, kto bohater, mają młodzi jednym tchem Powstańców i prezydenta Kaczyńskiego wymieniać. Nihil novi sub sole.
  Jakie to niskie, podłe i żenujące, żeby Powstańcy musieli się prosić ... A cóż takiego ci rządzący bohaterskiego zrobili, no co ? żeby teraz dyktować. Macierewicz ze Smoleńska uciekł bohatersko, to może teraz musi kolegom, których wtedy opuścił, hołd oddawać na każdym miejscu, ale jak to ma się do POWSTANIA ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maliko, tak - to podłe nieskończenie. Najgorsze, że nie można skomentować tego adekwatnymi słowami, gdyż w towarzystwie tych starych już powstańców nie wypada bluzgać. A tylko to ciśnie mi sie pod palce.

   Usuń
 4. "CÓRKA LECHA PRZECIWKO JAROSŁAWOWI"
  ???
  Cóż, moim zdaniem to tylko pobożne życzenia autora.
  Waaadza nie przewidziała, że tej hucpie stawią czoła ludzie stojący nad grobem i dadzą ostry wyraźny głos sprzeciwu.

  Szczerze wątpię, by ten tekst Marta Ka. napisała sama / sama z siebie / bez konsultacji z (jednoosobowym) Biurem Politycznym PiS.
  Osobiście uważam, że Panna Felietonistka jako oportunistka przez całe życie jadąca na cudzym utrzymaniu i protekcji, jest w całości uzależniona od swojego stryja (choć po śmierci rodziców otzrymała niemały kapitał). Albo przynajmniej chce być, bo tak jej jest wygodnie.

  AnKa
  PS
  mój mąż powiedział zaraz, jak przeczytał:
  "Martusia ukazała swą ludzką twarz? ...nie rozśmieszajcie mnie, bo mam zajady"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga AnKo - nie miałem zamiaru wyrażać żadnego życzenia w związku z wypowiedzią pani MK. Tym bardziej "pobożnego". Co sądzę o tej wypowiedzi napisałem w komentarzu powyżej.
   Jednak słowa poszybowały w eter czy w sieć i tam pozostaną. I niezależnie od intencji pani MK będę je mógł przypominać przy każdej okazji.

   Usuń
 5. PiSowcy liczyli, że sędziwi i schorowani Powstańcy nie będą się z nimi handryczyć.
  Myśleli, że opanują to środowisko ludzi starych i schorowanych zwłaszcza teraz, gdy po sądach ciągają największego z nich, najstarszego stopniem, najwyższego rangą Powstańca.
  Gen. Zbigniew Ścibor-Rylski ma 99 lat , jest niekwestionowanym bohaterem Powstania i jest teraz bardzo schorowany , ale to naszym współczesnym "bohaterom", dzielnym wojownikom lustracji, wcale nie przeszkadza.

  "..."Twardy w obronie, bystry i szybki w natarciu. Wybitny oficer. Wyposażony w dużą inicjatywę, inteligentny, niezwykle ofiarny i odważny. Posiada dużą intuicję bojową. Przeprowadził samodzielnie udane akcje wypadowe, nocne na Stawki i Fort Traugutta" - tak we wniosku awansowym pisał o nim dowódca batalionu "Czata 49" mjr Tadeusz Runge pseudonim "Witold". Za udział w powstaniu Ścibor-Rylski dostał Virtuti Militari i Krzyż Walecznych.

  Był jednym z inicjatorów powołania Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest prezesem Związków Powstańców Warszawskich, był członkiem komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich w 2010 i 2015 r.

  W ostatnich latach naraził się prawicowcom, uciszając awanturników zakłócających obchody powstania warszawskiego. Wielokrotnie apelował, by nie upolityczniać tych uroczystości."


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimie, sama prawda. Za cały mój komentarz do tego wystarczy zdanie z mojej notki:

   "Jednak bohaterowie i ich potomkowie nie zdążyli się jeszcze przyzwyczaić, że bohaterem może być tylko ten, kogo wskaże mały frustrat, trzęsący tym całym cyrkiem zwanym pis."

   Usuń
 6. Malina M19 lipca 2016 13:48
  Tylko w przysłowiach mawiają "kłamstwo ma krótkie nogi" gdy udowadniają nam iż jest odwrotnie
  Gwoli sprawiedliwości powiedzmy sobie skąd to stwierdzenie "zginęli męczeńska śmiercią "padło ?
  I kto go stworzył ?
  Od jakiego ołtarza i gdzie nadano mu "boskie imprimatur ?" Kto zaczął a stwierdzenie "poszło w hyr" a ciemny lud kupił i nikt nie protestował
  Dlaczego ?
  Strach przed tymi którzy to "stworzyli" czy miejscem głoszenia ?.
  Zmilczano ,uznano za "licentia poetica ,świętych mężów" to teraz nie czas się dziwić ze "jak za panią matką" powtarzają to cywilne gęby i utrwalają w apelach.
  W myśl goebbelsowskiej zasady "kłamstwo powtarzane staje się prawdą" i będzie nam wpychane w każdą uroczystość świecką czy kościelną By "słowo stało się ciałem"
  Milczeliśmy gdy rozpalano ten ogień.krzyczymy gdy zaczął się proza.O podpalaczach milczymy i nie chcemy wprost ich zauważać.Dlaczego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku, nie uprawiaj czarnowidztwa! Jak to, "milczymy i nie chcemy wprost ich zauważać"?
   A ta cała moja notka? a poprzednie - w tym i Piotra, a Malina i wielu, wielu innych?

   Usuń
 7. WITAJ LESZKU !!! Wpadłem z działki na kilka dni do domu aby "podlać kwiatki" i po opłacać "wydatki domowe". W następna niedzielę wracam na wieś - tam spokojniej i nikt nie robi "dobrych zmian". Nadto - pokazały się już grzyby - będzie uciecha !!! Po powrocie "łypnąłem" sobie do internetu i mocno mną zatrzęsło. Idzie mi o ostanią podwyżkę plac dla pani premierowej i jej ekipy, podwyżkę płac dla pana A.Dudy i stałej pensji - dla Pierwszej Damy (nowość) oraz o przygotowywaną właśnie "w te pędy" nową ustawą o podatku jednolitym a także podatku od strychów, kotłowni, korytarzy piwnicznych i innych "pomieszczeń wspólnych" w budynkach mieszkalnych wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych. Będzie "góra szmalu" do podziału wśród "pierwszego sortu" suwerennych. Napisałem w tym celu dość obszerny komentarz i diabli go wcieli - Blogger wstrzymał publikację - za dużo znaków w tekście. Sprawdziłem - to nieprawda - było ich 3.200. Będę musiał to wszystko "rozłożyć na raty". Przez następnych kilka dni będę w domu - to może coś tam przemycę. Musi już być bardzo źle w "finansach" Panakaczyńskiego - skoro chwytają się takich cwaniackich metod.Ale to dobrze - niech "suweren" przejrzy wreszcie na oczy ile dołoży do akcji "500+" - głowa boli od liczenia !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sobiepan19 lipca 2016 20:31
   "Zamiast łypać do internetu" wpierw sobie strzel jednego i poszukaj "w chmurze" jak to się awanturował PiS, gdy Tusk chciał dac podwyżki, swoim A chodziło, o ile pamiętam o 200 zł
   Emeryci tez dostali i dostaną po jakieś 1,50 zł
   No i "na druga nóżkę"
   "Rząd chce nam zafundować jedną z największych podwyżek cen energii w historii. Od nowego roku pozycja "opłata przejściowa" w rachunku za energię, w której zawiera się wsparcie dla koncernów energetycznych produkujących u nas blisko 90 proc. prądu z węgla, ma skoczyć z 3,87 zł brutto do 8 zł brutto miesięcznie, czyli o 106 proc!
   Oznacza to, że w skali roku wysokość tej opłaty wzrośnie do 96 zł. Uzasadnienie? "Zmieniająca się sytuacja na rynku energii elektrycznej związana z długookresową tendencją spadku cen hurtowych energii" - czytamy w uzasadnieniu projektu ustawy.
   Oznacza to, że rząd chce dosypać pieniędzy spółkom energetycznym
   Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147744,20142986,rzad-funduje-rekordowa-podwyzke-prad-podrozeje-przez-wegiel.html#ixzz4EsloUVmN

   Usuń
  2. Witaj Wieśku !!! Nie ma co - piszesz mi same pokrzepiające wieści - kaczyzm musi się "rozpuknąć" przy takim tempie i wysokości podwyżek. Pamiętasz - "Solidarność" powstała z powodu podwyżki cen na mięso i kiełbasy. Suweren wtedy się wk....wił i zaczęła się dziejowa transformacja, która trwa do dzisiaj. A , że w Polsce podrożeje prąd, to też mi nie dziwne - po co komu prąd, skoro 70% Polaków nie czyta książek. Kaganiec oświaty wystarczy - już tam nowa ministra od "oświecenia" kombinuje jak zmienić programy a nawet skrócić rok szkolny. Po co zadręczać młodzież. Kiedyś napisałem tu na blogu - im gorzej - tym lepiej. Prędzej nastąpią zmiany. Teraz kombinuję sobie czy Polki - mężatki dostaną też wysokie uposażenia - jak pani Pierwsza Dama. Za to, ze "jest przy mężu" - sypnęli jej ponad 13 tysiaków na miesiąc. Trudną ma pracę - musi nocami czuwać aby mąż nie zasnął, bo to nigdy nie wiadomo - co tam w nocy na Wiejskiej uchwalą i co trzeba z nagła podpisać !!! Jak nie - jak tak !!!!

   Usuń
 8. Ja mówią o AUTORACH /twórcach/tego stwierdzenia "zginęli męczeńską śmiercią" a nie o późniejszych powtarzaczach.
  I to AUTORÓW /twórców/ nikt nie zauważa i nikt ich nie wytyka palcami
  To AUTOROM /twórcom/ Macierewicz odwdzięcza się jak może
  A to "jego"wojsko posag podwiezie a to grochóweczkę darmowo rozdaje
  /http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=3517&view=null
  I nie mam na myśli /nas tu i teraz/ ale ,krajowe milczenie, tzw autorytetów czy "żurnalistów"

  OdpowiedzUsuń
 9. Sobiepan19 lipca 2016 20:31
  Jako lekturę w tzw przerwach od zajęć gospodarskich "i dla ukojenia nerw" polecam
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,20420963,nie-narzekaj-nastaw-ogorki-malosolne-caluj-w-reke-msz,,1.html#MT
  Mam nadzieje, iz goszcząc pielgrzymów nie ciągasz ich po chaszczach by pokazać piękno kraju i to co dla nich w większości egzotyczne zbieranie grzybów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Leszku ! Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na wypowiedź pani Szydło, zamieszczona kilka dni temu w Onecie. Dotyczy ona naszej "obronności". Otóż pani p/o - Premiera oświadczyła - ni mniej ni więcej, że - cytuję:"...nakłady na obronność będą sukcesywnie zwiększane - bez względu na wpływy do budżetu ..." - koniec cytatu. Dumam i dumam nad tą wypowiedzią pani Szydło i nijak nie mogę pojąć - jak to jest
  możliwe. Od zawsze "obronność" finansowana była z budżetu państwa i to pod ścisłym nadzorem - aby to czy tamto nie działo się przy okazji. Jeszcze nie tak dawno wszyscy piali z zachwytu, że aż 2% budżetu przeznaczone będzie na strzelby i inne wojenne żelastwo. A tu ci masz - cięgiem za mało. Chyba, ze wzorem ostatnich lat II Rzeczypospolitej utworzy się Społeczny Fundusz Obrony Narodowej. Obywatele Najjaśniejszej - krótko przed wojną - oddawali na ten cel obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, srebra rodowe - przeważnie widelce i łyżki, srebrne lichtarze i takie tam precjoza. Wprawdzie nie wiele to dało, ale przynajmniej "duch patriotyczny" był w narodzie. Czyżby..... ponownie ??? Przecież nie tak dawno urajcowali w Warszawie, że NATO nas obroni, bo to jeden za wszystkich - wszyscy za jednego.Obrady NATO okrzyczano jednym wielkim militarnym sukcesem obecnych władz i pana ministra wojny.Wynikało by, ze pani Szydło coś się "wymskło" nieopacznie i stąd ten ambaras. Ty tam bliżej tego Redzikowa mieszkasz, to może masz bardziej pokrzepiające wiadomości !!!???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej pokrzepiające wieści?? Nawet gdyby takowe do mnie dotarły - czy można by je uznać za coś warte? One byłyby tylko warte pisu.
   Chociaż.... Tak sobie myślę - gołym okiem widać, że pacjentowi się pogarsza. Może więc jego "zejście" jest bliżej niż dalej?
   Czego Tobie i sobie życzę.

   Usuń
  2. Leszku :-)))))) Podobno "najwyższe władze PiS-u" odwołały "wielka podwyżkę płac w sferach rządowych". Coś mi tu pachnie "wielkim picem", moze toi była tylko taka "maskirowka" aby wykazać, że ktoś czuwa nad tym, aby narodowej bralni pieniędzy nie opróżnić do końca już w pierwszym roku kadencji. To tak jak z tym tureckim puczem wojskowym - na niby.

   Usuń
  3. Będzie zapewne "rekonstrukcja rządu" !!! Zbyt pazerni !!!!

   Usuń
  4. Leszku :-))))) "zejście" czyli jakiś "PiSexit" na razie nam nie grozi, bo ludziska jeszcze nie wiedzą, co tam w kuchni na Nowogrodzkiej nam warzą. A warzą wiele niepopularnych "potraw" aby wycisnąć jeszcze jakąś kasę. Daremny trud, bo od mieszania herbaty - wcale nie robi się ona bardziej słodka - raczej mętna. Od poczatkow tej kadencji obserwuję jak Pankaczyński miota się w labiryncie własnych nierealnych obietnic gospodarczych i idzie mu to co raz gorzej a nawet gorzej niż źle. Jego minister od świetlanych obietnic - pan Morawiecki od prawie roku rodzi w wielkich "bulach" plan gospodarczy dla Polski i jeszcze oprócz owych "buli" nic nie urodził. I nie pomoże tu nawet jakieś "cesarskie cięcie" aby nastąpił "połóg". Kapitały zagraniczne cichaczem wycofują się już z Polski. Giełda ledwie dycha. Ustawa o tzw. podatku jednolitym, która miała być "kołem zamachowym" może się okazać "kamieniem młyńskim" u szyi. Zainteresuj się tym tematem, bo tu tkwi sedno sprawy. Zaczęły się też jakieś manewry w bankach. Włosi nadzwyczaj pilnie pozbywają się Banku PKO S.A. - inni mocno wachlują uszami i to nie tylko z powodu "ustawy frankowej". Zawsze mówiłem, ze bez pieniędzy nie powinno się uprawiać polityki a Pankaczyński nie ma kasy a to co ma trwoni na głupoty. Po bilansie tego roku - w projekcie budżetu na rok przyszły możemy ujrzeć dopiero tzw. "nagą prawdę" albo , że "król jest nagi". Zobaczymy w grudniu lub styczniu, co tam panie w trawie "PiSzczy". Oby nie było - jak w tej bajce o lekkomyślnym pasikoniku i pracowitej mrówce.Na domiar złego - ten "Brexit" - podzwonne dla "koalicji" Panakaczyńskiego.No ale jak się buduje zamki na lodzie......

   Usuń
 11. To prawda ! Podwyżkę płac na razie wstrzymano - drastycznie za wysoka, nawet jak na standardy PiS-owskie. Ale nie tylko to było powodem, ze panprezes dostał podobno wścieklicy. Żadna oferma nie przewidziała podwyżki plac dla wodza narodu. Wszyscy chcieli sobie chapnąć a nikt nie pamiętał o biednym panuprezesie - bo to "zwyczajny poseł" a nie jakiś tam premier czy minister. Ot i wszystko na ten temat !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Eeeeee..... tam, propaganda. Chodziło o to aby wykazać "ciemnemu ludowi", ze PiS jeszcze nie całkiem przylgnął do koryta a Pankaczyński "czuwa". Temat wróci - jak bumerang - w odpowiedniej chwili. Nikt mi nie wmówi, ze Pankaczynski nic nie wiedział o sprawie. Wszystko co się dzieje, dzieje się TYLKO za jego zgodą.Teatrzyk dla maluczkich !!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Sobiepan - myślę tak samo !!!

  OdpowiedzUsuń
 14. JAcek21 lipca 2016 16:31
  Po wprowadzeniu przez "księgową z Brzeszcz" kolejnego stopnia alarmowego "w cyberprzestrzeni" maluczko a maluczko , będziemy sobie mogli...... pomyśleć.
  Juz Marcin Wolski publicznie powiada
  "Zasady są proste: były wybory, wygrała ta partia, więc trzeba się pogodzić i morda w kubeł."
  A ostatnie, a kolejne "nocne obrady Sejmu" dobitnie pokazały "jak słowo staje się ciałem
  Obym się mylił, ale idę o zakład iż "w pewnych kręgach" trwają intensywne narady i dyskusje jak "pomysł turecki" przeszczepić na "tę ziemię"
  To ze PiS ma przygotowane " listy proskrypcyjne" jest pewne "jak w banku" Przecież zagrożeni jesteśmy, terroryzmem.
  Jak myślicie .
  Po co przygotowywane były zmiany w prokuraturze i te mówiące o zwolnieniu prokuratora z odpowiedzialności dyscyplinarnej w przypadku przekroczenia uprawnień ze względu interes społeczny. /aktualny stan prawny, który obowiązuje od 15 kwietnia br./
  "Wariant turecki" to przecież marzenie dla PiS

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>