środa, 24 maja 2017

UPRZEJMIE DONOSZĘ /57/

             

            Czasami nie ma się ochoty zasiąść do klawiatury bo tematy powtarzają się, sytuacje do przewidzenia i nawet zero zdziwień. Czasami chciałyby się krzyknąć, zaprotestować ale w końcu sytuacje zaczynają nas nudzić ........... właśnie o to chodzi gangsterom Jarosława Kaczyńskiego /zawsze dziewica/.
           Dobra Zmiana” przyspiesza na naszych oczach i co kilka dni wyskakują nowe i szokujące sprawy.
Warcin Warchoł – wice-minister ur. w 1980 roku już będzie cytowany jako kolejny obok Jakiego gówniarz chcący pouczać starych, wytrawnych prawników. Nie interesuje mnie rozwijanie wątku chamstwa i zarozumialstwa ale jeden aspekt – sędziowie komunistyczni a wg słów pana Warchoła ok. 3000 skazanych na śmierć antykomunistów.

Wiemy, że przy pomocy cyfr bądź statystyki można udowodnić wszystko – sprawdźmy jak było:
Ostatni wyrok na karę śmierci zapadł 7 lutego 1996 roku za morderstwo własnej zony i córki a
21 kwietnia 1988 r. w krakowskim areszcie śledczym przy ulicy Montelupich został powieszony Stanisław Czabański (†29 l.) - morderca i gwałciciel i to była ostatnia wykonana kara śmierci.
Skazani na kary smierci które mogły mieć związek z polityką;
Zygmunt Garbacki i Marian Wojtasik – za morderstwo płk. Jana Gerharda, wyrok 16 czerwca 1972 r. stracenie 22 stycznia 1973 roku.
Kary śmierci za szpiegostwo, Jerzy Strawa, skazany 22.12.1967 i rozstrzelany 8 mają 1968 r. , Adam Kaczmarzyk skazany za szpiegostwo, dalszy los nieznany.
Jak podają różne źródła po okresie stalinowskim, w latach 1956-1988 w PRL stracono 321 osób. Przez cały okres wykonywania w Polsce kary śmierci nie wykonano wyroku na kobiecie. Zniesiono karę śmierci w prawie karnym w 1998 r.
Oczywiście były także sądy wojskowe ale o sędziów w mundurach pan Warchoł ma o wiele bliżej bo do swojego ideowego kumpla Antoniego Macierewicza.
Konkluzja – z tym nazwiskiem nie powinno się nikogo przyjmować do zawodów prawniczych.


                W ostatnich dniach bulwersuje wszystkich sprawa zabójstwa niewinnego człowieka na komisariacie we Wrocławiu. Media szczegółowo donoszą o sprawie a więc ja zajmę się komentarze do tej sprawy ale dość niechętnie podnoszonymi i pomijanymi.

Cały komisariat począwszy od jego komendanta można nazwać policyjną grupą przestępczą. Nikt nie jest w stanie mnie przekonać, że komendant, były policjant z CBŚ /czyli człowiek nie mający pojęcia o pracy w policji/ i inni funkcjonariusze tam pracujący nie mieli pojęcia o swojej przestępczej działalności. Dowodem niech będzie fakt, iż w czasie tortur w łazience było obecnych pięciu funkcjonariuszy. Drugim dowodem jest fakt „zaginięcia” zdjęć z monitoringu. Trzecim dowodem jest ukaranie jednego policjanta odsunięciem, na 3 m-ce od służby.
Wszyscy byli święcie przekonani, że „góra” to zamiecie pod dywan co faktycznie miało miejsce.
Czy ja jako obywatel mam prawo się bać pójść na jakikolwiek posterunek policji ?.
Chwała TVN-owi, że ta sprawę odnalazł i upublicznił bo to jest charakterystyczna cecha „dobrej zmiany”.
Konkluzja – każdemu komu policjant założy kajdanki to od tego momentu znajduje się pod szczególną opieką państwa i tylko ono i wyłącznie ono odpowiada za jego bezpieczeństwo.

             Temat uchodźców będzie jeszcze długo nam zaprzątał uwagę. Mam pretensje do dziennikarzy, że nie tylko przekazują nam niewiarygodne dane ale także używają wg własnego uznania zamiennie okresleń emigrant, imigrant, uchodźca. Dla przypomnienia;
Emigracja
wychodźstwo,
ruch wędrówkowy (odpływ) ludności poza granice określonego terytorium;
Imigracja – przyjazd z zagranicy na pobyt czasowy lub w celu zamieszkania na stałe. Imigracja jest przeciwieństwem emigracji, dzieli się na legalną i nielegalną. Jej przyczyny mogą być polityczne, religijne, gospodarcze lub prywatne.
Uchodźstwo – proces opuszczania stałego miejsca zamieszkania przez osoby zagrożone prześladowaniami, będącymi wynikiem konfliktów zbrojnych – zewnętrznych i wewnętrznych, polityki państwa itp.
Konkluzja – winniśmy być otwarci na przyjęcie uchodźców

Cytat dnia:
Tusk nie straszy sankcjami Polski, lecz rząd, który zachowuje się w Unii, jak nawalony menel uważający się za cesarza Chin
Waldemar Kuczyński - publicysta. 
 26 komentarzy:

 1. "Chwała TVN-owi, że ta sprawę odnalazł i upublicznił bo to jest charakterystyczna cecha „dobrej zmiany”.
  I tu nazwijmy troszkę się mylisz ,a pisze to z perspektywy wieloletniej pracy w "organach kontroli" lub lepiej /ładniej/"instytucji kontrolującej"
  Na pewno duza zasługa i odwaga redakcji TVN która zgodziła się na wyemitowanie tego programu.I go wyemitowała Wbrew naciskom, albowiem przed emisja, redakcje zwracają się z pytaniem do "zainteresowanych" Mamy,zebraliśmy taki a taki materiał Będziemy go emitować wtedy lub wtedy Co wy na to i jakie w tej sprawie macie uwagi wyjaśnienia itp.Bo jak nie macie to "pójdzie " tylko z naszym materiałem.
  I tu juz zaczynają się naciski zastraszanie Szukania haków.Czyli chwała całej redakcji która nie dała się zastraszyć lub "przekonać"
  Kolejna chwała, to tym co donieśli do redakcji TVN "jest taka a taka sprawa,czy was to interesuje" a redakcja wysłała reportera na kontakt z "wiewiórkami" Bo było ich wiele.
  Ktos prowadził / z Policji/ za rękę reportera.Zgraj to i to,pokaz to i to Ściągnij dane /dźwięk i obraz/z policyjnego tego a nie innego tasera.
  Ktos, udostępnił zapis rozmów dyspozytora komendy z "interweniującymi"na Rynku Funkcjonariuszami.
  Ktos, pozwolił na przegranie zapisu video z Monitoringu Miejskiego
  Ktos, dokładnie poinformował jacy funkcjonariusze brali udział w "interwencji" i co wyrabiali w ubikacji z zatrzymanym.
  Ktos poinformował reportera, ze mamy ciągły monitoring w Komendzie i o niego się upomnij.Powiedzieli zepsuty tylko dziwnie ze zachowały sie zapisy z przed budynku, gdzie widać jak doprowadzano zatrzymanego.Czyżby to nagrywał monitoring miejski?
  Ktos, dobrze poinformował do kogo i z jakimi pytaniami należy się zwracać.Które pytania sa "kłopotliwe"
  Bez tych"ktosiów" człowiek z zewnątrz, a do tego nie znający specyfiki "służby" błąkałby się jak ten samolot we mgle smoleńskiej.
  I tym bezimiennym nie występujących w reportażu ktosiom,/choć jeden był w masce i zamaskowany/ należą się wielkie dzięki i sława./obojętnie czy sumienie ich ruszyło czy względy osobiste/
  Tym bardziej, iz na nich teraz odbywa się polowanie z nagonką/który to ssyn zdradził.A po złapaniu wydalenie ze służby o ile nie rozprawa za "ujawnienie tajemnicy służbowej"
  A sława dla reportera ?Tak to juz jest, ze najwyższe medale zbierają generałowie a żołnierze groby

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i słowo "chwała" jest na wyrost.
   Ja podejrzewam, że sa jeszcze ludzie uczciwi i to ich inicjatywa spowodowała upublicznienie tego co już było głęboko zamiecione. Widac po wypowiedziach PISdzielców że sie motaja w coraz głupszych wypowiedziach nawet nawiązując do Smoleńska. To oznacza że gonią w piętkę. Podejrzewam, że lud PISowski juz długo nie wytrzyma chociaz wola sie nie przyznawać. Widać słąbość intelektualną rządu którego argumenty sa kuriozalne bo nawet taki laik jak jest jest w stanie je obalać. Argumenty PIS sa o tyle trudne do zwalczenia, że trzebaby zbijać punkt po punkcie jak Leszek zrobił z listem tej tam profesorin 'która nie chce zyć w kraju ....../.
   W sprawie o której dyskutujemy podejrzewam, że smród był juz taki gęsty, że gdzieś to musiało wyleźć.

   Usuń
  2. Smród,, smrodem, ale informatorzy, być może mający dość zakłamania,nepotyzmu roszad kadrowych i "samych swoich"zrobili dobra robotę.Nie wykluczam ich uczciwości oczywiście.
   Bo np skąd taki reporter mógł wiedzieć, iz należy zainteresować się Tasserem nr taki i taki.ściągnąć /kopiować/ z jego pamięci zapisane tam dane i to nie tylko. czas i sposób użycia ale obraz i dźwięk?
   Reporter to wiedział, czego nie wiedział, idiota policjant mający go "na stanie" a ponadto "szkolony" w jego użyciu.
   A i nie wiedziała ich większość , bo tego chłopaka ciągnęli do ubikacji, jako jedynego pomieszczenia, nie posiadającego kamer monitoringu, wewnętrznego.
   Chcieli uniknąć nagrań a tu niespodzianka "bron" jaką dostali do łapy nagrywa.I nagrała to co wyprawiali Nawet ich głosy.Gdyby wiedzieli "załatwiali"by to tradycyjnie Biciem.
   Jedno jest pewne Gdyby to była "NarodowaTV " materiał nigdy nie zostałby wyemitowany.

   Usuń
  3. Wieśku - gdzieś mi się obiło o uszy, ze sprawę upublicznił ojciec Igora Stachowiaka. Jego prawnicy zdołali wymusić na wrocławskiej prokuraturze obowiązek udostępnienia dowodów zebranych w śledztwie. Wśród tych dowodów było owo sławne rażenie paralizatorem skutego kajdanami Igora Stachowiaka , oraz zdjęcia pośmiertne ze śladami okrutnego pobicia.Ja myślę, ze ta sprawa dopiero nabierze rozpędu, bo chyba ojciec Igora Stachowiaka wytoczy proces państwu PiS-owskiemu.

   Usuń
  4. Wiesku - ".....być może mający dość zakłamania,nepotyzmu roszad kadrowych".
   Może po prostu maja stracha. Wyobraź sobie funkcjonariusza lat 25 który widzi to co widzi i sobie mysli - za iles lat, może 10 ich władza się skończy i wtedy dobiorą mi sie do dupy a ja będe miał lat dopiero 35.
   Pozdro

   Usuń
  5. Sobiepan24 maja 2017 21:35
   No to kurcze jesteś "na kursie i ścieżce" A prasa pisała
   "Przed sądem stanie 51 osób oskarżonych o udział w zamieszkach pod komisariatem na ul. Trzemeskiej we Wrocławiu w maju ubiegłego roku. Uliczne walki z policją, wywołane informacją o śmierci na komisariacie 25-letniego Igora Stachowiaka, trwały dwa dni.

   Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/51-osob-oskarzonych-za-zamieszki-przed-komisariatem-a-co-ze-sledztwem-w-sprawie-smierci-igora,11656106/

   Usuń
  6. O tu "sprawiedliwość" była szybka
   "To nie pierwszy akt oskarżenia, który jest efektem majowych zajść pod komisariatem policji. W październiku ubiegłego roku sąd skazał już trzech najbardziej agresywnych demonstrantów. Kary były bardzo surowe - 4 - 4,5 roku więzienia. - To był regularny atak na komisariat - mówił o zajściach sędzia Paweł Pomianowski, wydający tamten wyrok. Skazani wówczas trzej mężczyźni zachowywali się najbardziej brutalnie. Jeden z nich atakował funkcjonariuszy nożem. Inny psikał w nich gazem. Od jego „akcji” zaczęły się zamieszki w drugim dniu zajść.
   Najstarsza z oskarżonych osób - Ewa W. - ma dziś 51 lat. Przed sądem stanie z dwudziestoletnią córką, uczennicą jednej z wrocławskich szkół zawodowych.
   Jeden z oskarżonych - 25 letni Krzysztof L. - miał kopać zatrzymujących go funkcjonariuszy po nogach. Inny wyrywał się im. Dwie osoby są oskarżone o znieważenie funkcjonariuszy."
   Takie to były bandyty? Nieprawdaż?Znieważać uczciwych funkcjonariuszy Zgroza !!


   Usuń
  7. Wiesku - na: a tu "sprawiedliwość" była szybka.
   Wystarczy ujawniać nazwisko i imię sędziego orzekającego aby nie był anonimowy a poddał się ocenie opinii publicznej.
   Jak na razie nikt nie zabrania ujawniania nazwiska i imienia lekarza pierwszego kontaktu ale np. prokuratorzy to są jak TW.

   Usuń
 2. Imigracja nie jest przeciwieństwem emigracji, tylko spojrzeniem na to samo zdarzenie z przeciwnej perspektywy. Wyjeżdżając na stałe z Polski stajesz się dla niej emigrantem; tam gdzie się osiedlisz będziesz imigrantem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieki za uzupełnienie - myślałem że napisałem jasno.

   Usuń
 3. No dobrze,tu się sprawa rypła. A ile dowodów w ilu takich sprawach spoczywa sobie spokojnie w archiwach policji? Pinochetyzm.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piotrze ! Słusznie poruszyłeś bardzo trudny temat - nawiązując do wypowiedzi pana Marcina Warchoła na Kongresie Prawników Polskich, który odbył się w Katowicach. Pisałem też o tym przy felietonie Leszka.Wypchnięcie tego "młodzieniaszka prawniczego" na Kongres w Katowicach - jako oficjalnego reprezentanta rządowego - kompromituje obecna ekipę rządząca w Polsce w najwyższym możliwym stopniu a także świadczy o tym, ze nikt nie miał tam odwagi stanąć twarzą w twarz z polskimi prawnikami i zmierzyć się na argumenty prawne. Zrobiono z tego "polityczną pyskówkę"- tak jak zrobiono taka pyskówkę dzisiaj w Sejmie, podczas debaty nad kolejnym już wotum nieufności dla pana Macierewicza. Było to żałosne widowisko. Ale to dobrze - sami sobie to czynią, bo nikt o zdrowym umyśle takich fantasmagorii by nie wymyślił, jak pan Macierewicz. Sprawa ta zresztą wydaje się być "rozwojowa", bo ujawniono dalsze kwiatki z działalności pana "Wacka" w USA i chyba znów będzie w tej sprawie "gwarno". Wracam jednak do tematu zasadniczego - czyli oświadczenia pana Warchoła - jakoby w Polsce (w czasach PRL) skazano na śmierć ponad 3.000 "antykomunistów". Tutaj pan Warchoł pokpił sprawę, bo "na szczęście" istnieją dokumenty z imiennym wykazem osób skazanych na śmierć przez polskie sądy w latach 1944 - 1956 oraz w latach 1956 - 1988 kiedy to już w Polsce stosowano moratorium na wykonanie kary śmierci lub zamianę wyroku na "dożywocie". Było takich spraw co najmniej kilkadziesiąt. W latach 1944 - 1956 sądy polskie skazały na śmierć 3.500 osób, przy czym ponad połowa skazanych odpowiadała za udział w ludobójstwie hitlerowskim i byli to obywatele III Rzeszy (istnieje imienny wykaz ich nazwisk i data wykonania wyroku). Reszta to już byli obywatele polscy, ale trudno nazwać ich "antykomunistami", bo zostali skazani za pospolite morderstwa, rabunki i napady z bronią w ręku, często zaś nie z bronią, ale z siekierą, nożem lub innym narzędziem zbrodni. Osobną sprawą są morderstwa dokonane na tle "politycznym", jak choćby przez bandy mieniące się "żołnierzami wyklętymi". Tutaj też wszystko daje się jeszcze policzyć. W żadnym państwie nie może być tak, że ktoś samowolnie mianuje się "powstańcem wobec władzy" i sam siebie "upoważni" do zabijania lub mordowania innych - bez wyroku i bez sądu. A tak niestety było i zamordowano w ten sposób kilka lub kilkanaście tysięcy niewinnych ludzi.To tez zresztą można dokładnie ustalić - tylko trzeba chcieć.I wreszcie - osobnym rozdziałem jest sprawa wyroków śmierci za "szpiegostwo na rzecz innego państwa". Też od 1944 roku zapadło w Polsce kilkanaście wyroków śmierci na tym tle (nie wszystkie wykonano). Miedzy innymi tak pierwotnie skazano byłego pułkownika LWP - Kuklińskiego. Dla jednych był on pospolitym szpiegiem opłacanym przez rząd USA, dla innych zaś "bohaterem narodowym" , któremu obecnie stawia się pomniki. Warto by tu przytoczyć słynną ongiś sprawę małżeństwa Rosenbergów w USA. Byli oni szpiegami ZSRR i zostali skazani na śmierć za kradzież "tajemnic atomowych" USA. Wyrok wykonano - mimo, że cały ówczesny świat protestował. Jak widać z tego w USA szpiegostwo jest karane śmiercią, ale tylko wtedy kiedy szkodzi interesom państwa. Kiedy przynosi korzyść dla USA - jest nagradzane. I tak to jest na tym świecie - dziwnie się jakoś plecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. - warto może dodać, że Niemiecka Republika Federalna NIGDY nie oprotestowała żadnego wyroku śmierci wydanego przez Sądy PRL z tytułu ludobójstwa hitlerowskiego na terenach polskich.

   Usuń
  2. Warchoł to warchoł i każdy rząd znajdzie swojego warchoła. W razie co się powie że Warchoł w swoim warcholstwie się zagalopował bo to młode i głupie i źle zrozumiało wytyczne.
   W swojej notce zostawiłem spore niedomówienie w temacie skazywanie antykomunistów i z taką lubością podnoszony temat braku rozliczenia sie ze swoja przeszłością sędziów porzedniego rezimu.
   Wiadomym jest że skazywanie na smierć "antykomunistów wyklętych" powierzano sędziom w odpowiednim wieku tzn. min. 50 lat. Od ostatniego skazania minęło 35 lat /najpóźniejsza i naciągana data/ to tenże sędzia jest staruszkiem który martwi sie raczej o dobra kupkę niz wyrzuty sumienia.
   Ja baedzo pardon - ale kogo ten ciul chce lustrować ?.

   Usuń
 5. Jak Kali ukraść krowę, to mnóstwo bardzo dobrze. Jak Kalemu - to mnóstwo bardzo niedobrze ! Ot i cala filozofia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Odwracają kota ogonem ?I to teraz ?
  Pomyślcie co będziemy słyszeć i co będzie się działo, gdy oni zostaną "profesjonalnie wyszkoleni"
  Czyżbyś nie wiedział "drogi suwerenie" ze ramach zlecenia /ministra od sprawiedliwosci/uczelnia Rydzyka przygotuje i przeprowadzi program szkoleń dla rzeczników prasowych i innych osób z biur prasowych sądów i prokuratur w zakresie pełnienia tych funkcji oraz szkoleń dla prezesów sądów i szefów prokuratur i ich zastępców w zakresie kontaktów z dziennikarzami i wystąpień medialnych. Szkolenia obejmą minimum 800 osób.
  Dzisiejsze wystąpienia w Sejmie Szydło,Macierewicza,Ziobry.Błaszczaka i reszty to tylko "przedśpiew słowiczy"amatorów
  Po takiej szkole i szkoleniach dopiero nam zaśpiewają "arie z kurantami" z towarzyszeniem organów lub dzwonów kościelnych.
  A suweren posłucha wystąpień z otwartymi gębusiami i na kolanach.Taka to będzie "moc sprawcza" gdy padnie "od ołtarzy"
  Tak to nam się rodzą nowe kadry "trybunów" i Trybunałów Ludowych I niech będzie pochwaLony

  OdpowiedzUsuń
 7. Wieśku - :-)))) piszesz "profesjonalnie wyszkolenie" i masz rację. Przecież "firma" od propagandy zna się na rzeczy - mają gdzieś tam te 2.000 lat praktyki w uprawianiu "propagandy". Stosowali różne jej formy - jedne skuteczniejsze od drugich. Taka "Święta Inkwizycja" stosowała metody "krzykliwe" - kto się opierał, dawali mu szansę, aby sobie pokrzyczał a po tym już był cicho. Stosowano "perswazję z ambony", perswazję "misyjną" etc.etc. Najskuteczniejsza była jednak "propaganda szeptana" - jak ci proboszcz coś na szeptał w konfesjonale i "zadał pokutę" - nie było mocnych. I tak to wzięła sie "maksyma" - kłamstwo tysiąc razy powtarzane, stawało się prawdą. Dzisiaj ludziska zaraz zaglądają do Wikipedii i wyśmiewają się z przestarzałych metod. Trzeba opracować "nowe formy" - np. "dobra zmiana", "500+", "będziemy niezłomni","zablokujemy budżet unijny" i takie tam. A propos "zablokowania budżetu unijnego" - właśnie wczoraj - wiceminister od pana Waszczykowskiego - pan Konrad Szymański zagrzmiał. Rzad Polski zablokuje uchwalenie budżetu Unii, jeżeli nam będą wtykać na siłę tych uchodźców islamskich. I jak tu takiego spokojnie słuchać, kiedy śmiać się chce. Pan Szymański z panem Waszczykowskim zablokują budżet unijny - żarty z pogrzebu sobie robią. Wystarczy, że Parlament Europejski podejmie uchwałę o odebraniu Polsce prawa głosu i będzie "po ptokach" - a mogą jeszcze więcej np.pozbawić Polskę dotacji unijnych.Zaczyna być jakoś "nerwowo", bo nagle wszyscy "pokrzykują". Zauważyłeś jak się zmienił "ton" przemówień - pan A.Duda ostatnio przemawia "głośniej", pani Szydłowa wczoraj w Sejmie pokrzykiwała, panowie Błaszczak i Macierewicz pokpiwali sobie z "wotum nieufności" - widocznie Pankaczyński wytyczył "nową linię potyliki" werbalnej - ma być głośno, mają nas słyszeć. Nawet pan Gliński wczoraj w Sejmie sobie "warknął" - uciszając jakiegoś tam posła opozycji. A na wsi powiadają - ta krowa, która głośno ryczy, mleka nie daje. Na pewno coś się z tego "wykluje" - trzeba być cierpliwym. Między nami, to Ci powiem - musi być nieciekawie, bo od kilku dni uporczywie wmawiają nam, że popularność polityków PiS-u rośnie a słupki "wyborcze" to hooo....hooo - Himalaje. To nie propaganda tylko "szczyro prowda" jak mawiał ks.Tischner.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku - jeszcze cosik mi przyszło na myśl !!! Jak tak te unijne dyplomaty "usłuchną" się i nie będą nam tu tych "islamistów" podsyłać, ale odeślą nam wszystkich Polaków, co to w Unii sobie dorabiają. Angole już coś kombinują w ramach "Brexitu" - szepczą, ze moze nawet pól miliona "polonusów" dostanie bilet powrotny. A "Francuzy" a "Niemce" - może być nieciekawie.

   Usuń
 8. Sobiepanie !! Tak się może zdarzyć - jak piszesz. Dlatego prezes prezesów popędził do Londynu jak tylko premierem została pani May - błagać o litość. Ile go to musiało zdrowia kosztować - on panicznie boi się latać samolotami. Wizyta miała być "tajna" ale Angole to upublicznili i wyszły "jajca".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jerzy S. ! Sprawa może stać się bardzo poważna. Skoro rząd polski nie chce wpuścić emigrantów, to w istocie rzeczy Europa może odesłać naszych do kraju, aby w ten sposób zrobić miejsca pracy i zamieszkania dla uchodźców z Syrii i innych krajów. Jako "siła robocza" będą na pewno tańsi od naszych. Ostatni zamach terrorystyczny w Manchesterze został przeprowadzony przez OBYWATELI BRYTYJSKICH islamskiego pochodzenia, ale nie przez aktualnych uchodźców. Podobnie dzieje się we Francji. Wysiedlenie polskich "emigrantów zarobkowych" było by dla nich najtańszym sposobem rozwiązania tego konfliktu - zwłaszcza, ze rząd PiS-u aż się prosi aby go tak potraktowano.

   Usuń
 9. Ciekawe czy to "wytrzyma" jeszcze dwa lata (do wyborów), czy też pierdyknie wcześniej ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Piotrze - :-))))))))))))) zamieść na blogu kilka fotek prezydenta A.Dudy ze szczytu NATO w Brukseli - rewelacja w Internecie - wszyscy ryczą ze śmiechu !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się pisze w sprawie referendum i o"występie" Adriana na szczycie NATO też.

   Usuń
 11. Ma jeszcze ktoś wątpliwości czy jeszcze trzeba parę,paręnaście przykładów ze"zarządzają'/nie rządzą? nami ludzie bez godności i honoru.
  Ludzie którzy uznali, iz od losu otrzymali takie wysokie stanowiska tak wysoko potrafili się wdrapać ze nigdy już więcej im sie to nie przytrafi,wiec kurczowo trzymają się stołków i stanowisk,
  Ludzie o mentalnościach żula i menela, ktorzy złapani na kradzieży, rozboju, to samo mówią i tak samo się bronią.
  A nadbiegła "mamuśka" wykrzykuje do zgromadzonych "co chcecie od mojego syna, on porządny patrzcie na swoje dzieci"
  Dawniej o takim mówiło się "utracił zdolności honorowe"i nikt porządny takiemu/takiej/ reki nie podawał
  Jesli do obrony ruszaja ci ktorzy pamietaja czasy .Chocby z opowieści rodziców to koniec świata.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>