czwartek, 9 czerwca 2016

Filipiki !!.
Rozpoczęły się manewry wojsk NATO w których weźmie udział 3.100 żołnierzy.
Wg policji 1.200 !.

Punktem docelowym ma być zdobycie przez „naszych” mostu w Toruniu /i został zdobyty/.
Ojciec Rydzyk poprosił o azyl na Białorusi !.

Beata Szydło maj 2016: Chaos w służbie zdrowia. PiS to zmieni !.
Widać po Centrum Zdrowia Dziecka !. /podejrzewam, że w tajemnicy dostały podwyżki/.


Duduś Łan: Chcemy aby ten zrównoważony rozwój dotarł do wielu miejsc, gdzie dawniej produkcja przemysłowa była i zniknęła.
Wojewoda Świętokrzyski powiadamia o wznowieniu produkcji żelaza w dymarkach.

Zaginął gdzieś nasz pupil Piotr Duda i nie broni pielęgniarek, celników, górników z kopalni Makoszowy...... .
Ponoć bardzo dużo spaceruje z Kacperkiem.

Prof. Zbigniew Mikołejko boli !.
z TV Republika

Bez komentarza – każdemu do przemyslenia.


Jerzy Owsiak odszedł z Trójki. W tej radiostacji prowadził od lat program „Się kręci”.
Czy jest może ktoś zdziwiony ?.

Magdalena Łobodzińska została nową rzeczniczką TVPIS. Poprzednio pracowała w Playboyu.
Oglądalność maleje, może jest szansa zobaczyć kawałek ładnej pupy.
Telewizja Polska odwołała wyjazd Mirosława Baki i Grażyny Szapołowskiej na festiwal do Cannes.
Zamiast nich poleci A. Macierewicz i odczyta apel poległych pod Smoleńskiem.


Już niedługo, coraz bliżej.........
1 mecz - Gramy o zwycięstwo,
2 mecz - Gramy o wszystko,
3 mecz - Gramy o honor !.26 komentarzy:

 1. Piotrze, nie jesteś konsekwentny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ....już. Byłem troche zarobiony.
   Pozdro

   Usuń
 2. "Rząd Prawa i Sprawiedliwości zmienia prawo o mediach publicznych. Wkrótce wszyscy pracownicy telewizji i radia zostaną zwolnieni. Wrócą, jeśli poddadzą się weryfikacji".
  Tzn jakiej weryfikacji? Czego i jakich ich spraw, czy poglądów, ma ta weryfikacja dotyczyć?
  "Weryfikowano?" WSI i za to zapłaciliśmy MY nie Macierewicz"bo on nie był funkcjonariuszem" w formie ugód z MON 2,5 miliona złotych.
  "Zweryfikowano" bo wyrzucono do kosza "Raport Komisji Lotniczej"uznając za zdrajców setki fachowców, którzy badali katastrofę smoleńską.Wywalono z roboty i wysłano do zapadłych garnizonów Prokuratorów Prokuratury Wojskowej .Bo nie stwierdzili zamachu Zrobiono nalot na mieszkania,zabrano komputery i wypytywano "kto im to zlecił" fachowców którzy rozpoznali w zapisach głos Błasika a i tym samym jego obecność w cockpicie.Mozna tak wiele o weryfikacjach zwolnieniach ect
  I ten buc się tu produkujący napisze iż jego cieszy" dobra zmiana" a Polska zmierza w dobrym kierunku.
  Matko jedyna, ręce świerzbią.Dokad nas jeszcze ci bandyci doprowadza? Tak bandyci, z całą odpowiedzialnością za słowo

  OdpowiedzUsuń
 3. Wieśku !!! Spokoko.... w każdym państwie, w każdej populacji jest pewien odsetek ludzi chorych psychicznie i jest to podobno normalnym zjawiskiem. Takie są prawa ewolucji. To dlaczego się gorszysz, że "taki jeden buc" wypisuje tutaj swoje fantasmagorie. Niech tam - ostatecznie w demokracji ma takie prawa. Jak Pankaczyński dokona nowej transformacji ustrojowej to się nimi zajmie. Już tak bywało u naszych sąsiadów za Odrą i Bugiem - jak nie, jak tak. Po prostu - nie zwracaj uwagi i już. Co chcieli - będą mieli.
  Powoli zaczynam myśleć, że ta cała sytuacja w Polsce zmierza do jakiegoś "kryterium ulicznego" - po prostu - "dziad swoje a torba swoje" - jak mówi przysłowie. Każdy "polityk" uważa, że tylko on ma rację a reszta to "głupota, hołota i rebelia". To zawsze kończyło się dawaniem sobie po pysku - jak uczy historia.Zmierzamy do tego raźnym żołnierskim krokiem.Nie chce mi się nawet komentować ostatnich wydarzeń, bo one tylko potwierdzają, to co piszę. Nie potrafimy mieć własnego państwa i to od wielu lat. Nie przejmuj się też specjalnie tym co piszę - czasami mam okresy takiego "zmęczenia głupotą polityków".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diagnoza dobra a przewidywania oby sie nie spełniły.

   Usuń
 4. Sobiepan
  Jest ! Pełna zgoda ! Siedziałbym cicho gdyby "mi oni" swoje projekcje umysłowe, swój świat, widziany własnymi oczami,ciągle nie podsuwali po oczy,przelewali na papier, i tu się produkowali.Przekonywując do dobrej zmiany, gdy rzeczywistość skrzeczy.
  Gdyby te swoje "przekonywanie" robili dobrze i nie wybiorczo, unikając niewygodnych tematów,uznając mnie albo za idiotę, albo nie potrafiącego czytać ze zrozumieniem.
  Co się dotkną to spier.Cały świat mówi komentuje i przestrzega, a oni nam ciągle śpiewają kibolskie"nic się nie stało rodacy,nic się nie stało" jednocześnie dążąc do, złapania za mordę, suwerena.
  I nawet nie "powolutku az do skutku"tylko ekspresowo,na siłę i nocą,przepychając swoje "dobre ustawy"przez Sejm.
  A rodak złapany za mordę powie "no popatrz pan, ani się człek spostrzegł" "my, nie wiedzieli"
  Na razie siedzi cicho, bo go to nie dotyczy.Akurat nie chce bo i nie ma, sprzedać działki z kawałkiem lasu, którą to cwaniule kupią dla siebie, za grosze,czy nie musi brać kredytu w banku, pod zastaw ziemi, która posiada.
  A bank na to Przykro nam ale nie ma pan zdolności kredytowej...bo wartość ziemi Ale 5 miesięcy mial i to w tym samym banku/oczywista oczywistość winni banksterzy/.
  Rodak zawyje, gdy mu zarekwirują samochod bez sądu na poczet kary albo wywala na zbity pysk z roboty bo nie uszanował krzyża, lub idącej obok procesji.
  Zawyje, gdy mu dzieciska wywalą z roboty, by ją dać swojakowi z PIS.
  Ten co tu pisuje tez zawyje gdy mu nie dostarcza emerytury, lub wysokość dekretem obniżą, bo nie starcza dla wszystkich "a wszyscy maja przecież, te same żołądki.
  No i fajnie "moja chata z kraja" Wiem o tym "porzekadle" Tylko niech mnie nie przekonują ze idzie"dobra zmiana" "Idzie ku dobremu" byle b...c
  Bo jak jest, widzą liczni tylko on nie widzi

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo za filipiki i ten błysk ironii, i szyderę, i dobre zmiany na to lepsze. Potwierdzam: miejsce Macierewicza w Cannes.
  Zasyłam serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piotrze - będę za chwilę pisał o "WIELKIM SAMARYTANINIE" jaki nam się objawił w świetle reflektorów i kamer Kurskiej Telewizji. Nazwiska nie podam - licząc na Twoją domyślność, bo gdybym to nazwisko podał to mogły by z tego wyniknąć pewne kłopoty - dla mnie, za komentowanie - dla Ciebie, za publikowanie. Otóż - psia mać - pewien minister z (nie)rządu, postanowił zostać "dobrym człowiekiem" i w świetle reflektorów zrzekł się (podobno dobrowolnie) kwoty 500+ - rządowej darowizny NASZYCH pieniędzy na rzecz pewnego chłopca. Nie darł bym o to gęby, gdyby nie fakt, ze naruszono przy tym rażąco prawo i nie tylko prawo ale i doktrynę religijną - DARMO WZIĄŁEŚ - DARMO ODDAJ. O grzechu hipokryzji nawet tu nie wspomnę. I popatrz Piotrze jak to zmajstrowano. Najpierw ów minister pracowicie wypełnił wszystkie wnioski (kilka stron) aby ten zasiłek dostać, następnie pobiegł do odpowiedniego okienka w organie samorządowym, aby ten wniosek przyjęto i zweryfikowano. Następnie odpowiednia komisja samorządowa zatwierdziła wniosek do wypłaty. Nie wiem czy owa wypłatę odebrał osobiście pan minister, czy też przesłano mu ją umyślnym posłańcem. I teraz "wielkie bęc" - minister zwołuje konferencję prasową - kamery - mikrofony, reflektory, dziennikarze, obsługa techniczna i....objawił się "suwerenowi" WIELKI SAMARYTANIN", który "wziął i oddał". Nie swoje ministerialne tysiące ale nasze budżetowe pieniądze. Wspaniałomyślnie się psiakrew zrzekł, chociaż nie miał do tego prawa, bo pieniądze nie jego - ale nasze. Te zasiłki przyznają "specjalnie powołane komisje", które czuwają aby nikt przy tym nie chachmęcił i nie robił sobie z tego darmowej reklamy politycznej. Nadto - od darowizny należy chyba zapłacić podatek - tak mi tam coś po głowie lata i kołata, że to szwindel.
  A co Ty Piotrze o tym sadzisz ??? A co sadzą Szanowni Komentatorzy ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie napiszę, że to Ziobro. Całym soba potwierdza, że jest zerem a nawet mniej niz zerooooo..........aaaaa, mniej niz zerooooooooooo.

   Usuń
 7. Piotrze :-)))))) więc powiadasz, że to nie Ziobro ....hmmmm......no skoro tak powiadasz - Ty tam wiesz lepiej, bo z Opola wywodzi się jeszcze taki jeden, JAKI on jest to wiesz sam. Dobrali się jak w korcu maku. Ale w przyrodzie tak już jest, że podobieństwa się przyciągają a przeciwieństwa odpychają. Jednym słowem - swój do swego ciągnie, jak muchy do wiadomego placka. Widzi mi się, ze nic dobrego z tego nie wyniknie, ale może się mylę, bo w potopie "dobrych zmian" wszystko się już w głowie miesza. Ja tam do polityki się nie mieszam, bo mam taką wrodzoną obrzydliwość do tego procederu. Kiedyś ludziska powiadali - mieszał sobie farby pewien malarz - mieszał sobie równo. Raz mu wyszedł kolor, innym razem goowno.
  Wybywam za dzień lub dwa na działkę. Syn przesłał mi telefonem fotkę - pokazały się w lesie pierwsze grzyby - prawdziwki płowe i czerwone kozaki. Jak by tak jaką jajecznicę na tym zmajstrować, albo grzybową zupę - powinno być zjadliwe. Ryby też podobno zaczęły brać - nie dziwota - wszyscy biorą to dlaczego ryby maja być inne. Coś im tam namieszam. Taka węgierska zupa rybna" holasly" zrobiona na karpiu - owszem, owszem tez jest zjadliwa. Tylko ja nie walę do tego tyle ostrej papryki - czuszki. Kiedy to jadłem pierwszy raz w Miskolcu - musieli mnie ratować winem - tchu zabrakło (wina też, bo to był bardzo ostry atak na moje organy smakowe). Mam na działce jeszcze jedną nowość - ale napiszę o tym po powrocie - aby nie zapeszyć. Pozdro !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piotrze - jakoś nikt się nie kwapi z komentarzami na temat pewnego ministra i jego wielkiej dobrotliwości. Stąd wniosek, że albo ludziom to zwisa, albo tak na wszelki wypadek - zachowują powściągliwość. Niech tam - byle sobie zapamiętali, ze jak ich bieda przyciśnie, walić do pana ministra z prośbą o pomoc.
  Te swoje "FILIPIKI" kończysz akcentem piłkarskim, co powinno odwrócić uwagę Polaków od polityki, opinii z Brukseli, Brexitu i innych spraw. Na to też liczy Pankaczyński. Później będzie szczyt NATO i na koniec Światowe Dni MłodzieŻy Katolickiej i na koniec - wielkie sprzątanie Krakowa i okolic, bo nadal nie rozwiązano problemy - odpowiedniej ilości "wygódek" zwanych obecnie "TOI-TOI". Jeżeli faktycznie zwali się do Krakowa dwa miliony pielgrzymów i pielgrzymek - będzie problem, kto wie czy nie na skalę europejską. Codziennie dwa miliony-albo i lepiej kup do sprzątnięcia. Przepraszam, ze ja tu o tak zwyczajnych sprawach piszę, ale oprocz powszechnej radości, oprócz gigantycznych wydatków - na koniec my Polacy będziemy mieli ta "czarną robotę" do wykonania. Niby nic a znaczy wiele, bo to przecież Pankaczyński przestrzegał suwerena, ze tacy imigranci lub pielgrzymi to tylko różne choroby roznoszą i włażą nam w krzaki za wiadomą potrzebą. Jest poezja życia, ale jest i proza.
  A co do naszych piłkarzy....hmmmm....czarno to widzę, przyjdzie chyba walczyć o honor - jak piszesz. Ale to teraz modne - walka o honor, suwerenność i takie tam !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. - Piotrze - a może ci nasi piłkarze tylko tak udają , że są bez kondycji i koncepcji do gry. Tak dla "zmylenia przeciwnika". A jak dzisiaj wyjdą na boisko - to będą same lwy i tygrysy ????

   Usuń
  2. A co można dodać do bufonady pana ministra?
   Jak ktoś publicznie puści pawia, nie omawiamy szczegółowo kształtu plam ani unikalnej gry kolorów - zapamiętujemy, kto i staramy się w przyszłości go unikać...

   Usuń
  3. Nooo....Piotrze......"tygrysy" one są - wygrali mecz. Wprawdzie ze strzelaniem bramek jeszcze im tak całkiem nie wychodzi, ale może się rozkręcą.

   Usuń
  4. Na razie wygrali mecz który ich nie eliminuje. Teraz będa juz tylko schody.
   Mecze pilkarzy oglądam od święta. mam swojej kryterium które pozwala mi oglądac tych 22 facetów. Musze widziec na własne oczy w co i jak graja. Nie oglądam biegających po boisku facetów którzy z taktyki pilkarskie wiedza tyle po której stronie jest bramka przeciwnika a i to nie zawsze. Wczorajszy mecz oglądałem na 70%.
   Nie wiem skąd wzięła się manieryczność tzw konstruowania akcji i pasywnej gry na swojej połowie - jak to mówił Górski ja do ciebie, ty do do mnie i znów ja do ciebie /chyba za dużo sie naoglądali Barcelony/. Podovbał mi sie Kapustka - młody, ambitnyi bitny. Oby sie za szybko nie skończyl. Podobał mie sie też Lewandowski i jego praca w angażowanie wobec siebie obrońców. Robi swoja robotę.
   Rozkręcać nie maja sie czego bo gra się tak jak pozwala przeciwnik a drużyna z pewnościa nie jest przygotowywana pod kątem oblężenie bramki przeciwnika.
   Ogólnie oglądałem bo rozumiałem kto i co ma do roboty na boisku.
   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Piotrze - na bezrybiu i rak rybą ! Ludzie są spragnieni jakiegoś polskiego sukcesu. Bez przerwy nam przecież wmawiają , że tu tylko ruiny i zgliszcza.....i kamieni kupa. Patrząc na mecz, człowiek nie musi słuchać głupot politycznych o jakich bełkoczą 24 godziny na dobę. To taka psychiczna odtrutka. Moje najlepsze lata z piłką, a właściwie "szmacianką"skończyły się wraz ze szkołą podstawową. To były mecze - nasze podwórko, na wasze podwórko. A jakich przemyślnych sztuczek się używało aby skompletować "drużynę". Na stadiony nie chodzę, bo jeszcze życie mi miłe a i wulgaryzmów nie znoszę.

   Usuń
  6. Post scriptum : A ten Kapustka i owszem - udany. I wegetarianin wyobraź sobie - no bo "kapustka". Prezes pewnie był wściekły jak cholera !!!

   Usuń
 9. Tetryku - witaj !!! Zapisuję w moim kajeciku, że nasz minister jest także bufonem - aby mi nie uleciało z pamięci. Bo to wiesz - taki jest nawał różnych opinii, że zapomnieć można. A w końcu przydać się może, kiedy pana ministra zawloką przed Trybunały - co jest raczej pewne. Powiadają, ze nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki, ale mamy tutaj taki unikalny przypadek. Pan minister już raz walnie przyczynił się do upadku rządu Panakaczyńskiego - czyniąc aferę gruntową z Andrew Lepperem. Dzisiaj poczyna sobie tak, jak gdyby przedtem nic się nie zdarzyło. Zły to omen dla Panakaczyńskiego , "któren" w ferworze ciskania obelg na drugi narodowy odłam Polaków - rebeliantów - zapomniał był na czym się potknął. Przeciwników Panakaczyńskiego powinno to cieszyć, bo zawsze objaw sklerozy, świadczy o czymś, nie bardzo pozytywnym. To i tak ich nie uchroni przed zawzięcie zwalczanym Trybunałem. Co się ma stać - stanie się.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdybyście Panie i Panowie przestali promować "rebelie" to radze, zastosować
  Recepta J. Fedorowicza na "prawdziwy patriotyzm":
  Jeżeli chcesz być oddanym zwolennikiem PiS, czyli prawdziwym patriotą, uczciwym, głęboko moralnym obywatelem, wzorowym katolikiem, a także dobrze płatnym prezesem czegoś, na czym się kompletnie nie znasz, powinieneś pamiętać i przy każdej okazji powtarzać, że:
  1. Trwa zmasowany atak całego świata na Polskę.
  2. Świat boi się Polski, bo nabroił, i teraz, gdy Polska wstała z kolan, może światu przyłożyć.
  3. Komisja Macierewicza bezstronnie i fachowo dojdzie do prawdy, tzn. ogłosi, ile dokładnie bomb podłożył Tusk.
  4. Trybunał Konstytucyjny już dawno próbował zabrać po 500 zł każdemu dziecku, nie tylko drugiemu, i za te pieniądze jeździć po Chinach.
  5. Trybunał Konstytucyjny zniszczyła Platforma Obywatelska, ale szczęśliwie udało się to naprawić. Żadnego problemu już nie ma. Komisja Wenecka i Parlament Europejski idą na pasku agresorów (patrz pkt. 1.), ale my im pokażemy.
  6. Protesty KOD się kończą.
  7. Protesty KOD są opłacane z zagranicy i mają niewielką liczbę uczestników. Co to znaczy masowa demonstracja, pokaże dopiero nasz marsz poparcia dla rządu, gdy wyprowadzimy na ulice milion oceniony przez policję na pięć milionów.
  8. Polacy mają prawo poznać prawdę o swojej historii. Porozumienia Sierpniowe 1980 r. podpisywali założyciele "Solidarności", tzn. Lech Kaczyński z bratem. Niestety agent SB Lech Wałęsa zniszczył ich dorobek przy Okrągłym Stole, zakładając esbecko-niemiecko-rosyjskie kondominium pod mylącą nazwą "III RP". Na szczęście zrywem wyborczym 25 października 2015 r. Naród skruszył kajdany i Polska odzyskała niepodległość.
  9. Unia Europejska nas wydoiła.
  10. Głosowanie w Sejmie inaczej, niż głosuje PiS, jest podważaniem wyników demokratycznych wyborów.
  11. Wszystko, co robią politycy opozycji, wynika z żalu za korytem, od którego zostali oderwani. (Uwaga! Na czas sprawowania rządów przez PiS koryto przestaje być korytem, staje się miejscem bezinteresownego działania dla dobra Narodu. Miejsce to wróci do nazwy "koryto" zaraz po przejęciu władzy przez opozycję).
  12. Ale to czysta teoria. Do przejęcia władzy przez opozycję Naród nie dopuści. Wola Narodu stoi ponad prawem. Wolę skasowania wyborów Naród wyrazi we właściwym czasie ustami Jarosława Kaczyńskiego.
  Uwaga! Jest jeszcze pkt 13., ale należy go na razie jedynie zapamiętać. Jego wygłaszanie rozpoczniemy dopiero wtedy, gdy uda się nam już na dobre wyrwać Polskę z łap Unii Europejskiej.
  13. Ten Putin jest całkiem sympatyczny.
  Jacek Fedorowicz

  OdpowiedzUsuń
 11. Moze cos o tych co to do koryta się dorwali i czuja się bezkarni, boc przecież "sterowani Ziobrem" patriotyczni prokuratorzy,palcem w bucie nawet nie kiwną
  ADAMIE "wierny synu PIS" tak aktywny w piętnowaniu "starych czasów" moze choć trochę wyjaśnień na temat
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,20242170,unijne-miliony-dla-meza-premier-szydlo.html#BoxNewsLink
  "Rozumiem" twoje tu boje, bo liczysz pewno, albo już "dosięgła cie" "dobra zmiana"jak kumpla pani Szydło
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,19546091,nie-zazdroszcze-koledze-premier-szydlo-pensji-35-tys-zl.html
  Tak to, każdy rodak, byle tylko dostał szmal,ześwinić się potrafi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Wiesławie, nic mnie nie "dosięgło" Moja emerytura wzrosła w bieżącym roku o 0,24 %. Widzę, ty jesteś bardo wprawny w insynuowaniu.

   adam

   Usuń
  2. Anonimowy18 czerwca 2016 02:00
   Jak zwykle odpowiedz "na temat"Czyli "dziad przemówił do obrazu"
   Oj niewygodne to niewygodne interesiki męża Szydło z "bezbożna Europa"

   Usuń
  3. A twój wpis był "na temat"? Na temat, który wyciągnąłeś, nie wypowiadam się, bo nie mam dostatecznej informacji, a wybacz, ale twoje wypociny żadnego nawet pozoru wiarygodności nie dają.

   adam

   Usuń
 12. Ostatnio na TVPis "suweren" tak spogląda
  https://valconetti.files.wordpress.com/2016/06/ck7_vaqvaaa6ndr.jpg

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten co tu sie produkuje pod pseudonimem "adam" to Robert Jerzy Lusnia wieloletni kumpel i współpracownik Macierewicza
  Wiecej tu
  http://wyborcza.pl/magazyn/1,153010,20259316,antoni-macierewicz-jego-firma-i-jego-tw-czego-nie-wiemy-o.html#BoxGWImg

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>