sobota, 14 maja 2016

Pierdy w sejmie !!
              Wiadomym jest, że w towarzystwie się nie puszcza bąków nawet tych które w swoim założeniu mają być tzw. cichaczami.
Prawo i Sprawiedliwość uznało, że 10-cio godzinne pierdzenie w parlamencie jest wskazane.

Ta funkcja fizjologiczna ma to do siebie, że słuchowo jest niezbyt przyjemna, węchowo zależna niedalekiej przeszłości konsumpcyjnej ale także ma to do siebie że dość szybko ulotna neutralizowana przez środowisko pozostająca jednak w pamięci jako wydarzenie.

z facebooka
                       Przepraszam za ten wstęp ale takie mam refleksje po wydaleniu na zewnątrz smrodu zafundowanego nam przez 21 ministrów w tym m. in.:
jednego prokuratora z czasów PRL,
jednego skazanego na bezwzględne więzienie,
jednego który pozbawił życia wiele osób z braku przeszczepów, jednego ewidentnego pacjenta szpitala psychiatrycznego /widocznie na przepustce/,jednego szefa banku który zrezygnował z kilkuset tysięcznych pensji na rzecz kilkunastu tysięcy i paru innych którzy próbują wyjść na plus z IQ /np. fachura od rolnictwa/ i ci którzy próbują zjechać do zera /np. prof od kultury/.

Panie są jednak nie do pobicia bo spod wazeliny wydobywa się jakiś bulgot, którego słuchać nie można. Słabą płeć trochę podciąga Elżbieta Rafalska mówiąca w miarę spójnie i do rzeczy i właściwie nieobecna na scenie politycznej Anna Streżyńska.
Mamy szczęście, że Prawo i Sprawiedliwość na czele z Jarosławem Kaczyńskim /zawsze dziewicą/ nie znają umiaru nawet w szukaniu haków.
Zamiast poważnych zarzutów z dnia na dzień jest weselej.
Młody Morawiecki który nosił za Donaldem Tuskiem teczkę i jak mógł mu doradzał a dziś to doradztwo .............. krytykuje. Minister zdrowia o szlachetnym nazwisku Radziwiłł był doradcą m.in. w sprawach informatyzacji ministerstwa a dziś to ....... krytykuje.


Minister Kultury nie musi umieć liczyć i walnął kwotą którą miał wydać dyr. Instytutu Adama Mickiewicza na własne potrzeby a okazało się, że wydał na potrzeby całego IAM. Psychiatryczny grzmiał jak to wstrętna PO położyła na łopatki nasze kochane wojsko ale dzień później już polska armia była w doskonałym stanie /zmieńcie mu leki !/. Broszkowa walnęła sobie coś o 340 mld, a co wolno jej – jest demokracja. Z odpowiedziami na pytania już jest trochę gorzej...................

Drodzy przyjaciele, komentatorzy !.
Niewątpliwie uzupełnicie mój wykaz i dlatego szkoda dalszej mojej pisaniny – walcie z grubej rury.
Smród poszedł i uległ neutralizacji. Bezczelnością jest brak tych wystąpień popartych formą pisemną. Stenogramy jednak są i myślę, że będziemy mieli sporo uciechy z wyłapywaniu bzdur w poszczególnych wystąpieniach.


Z żalem muszę  odnotować odejście pani Marii, którą kochałem po sam Czubaszek !.12 komentarzy:

 1. No tos zadał bobu.Po którym to z baków puszczanych, oni tak bredzą ?
  Gdy znawcy tematu wymieniają je cosik, ze 20
  http://www.teksty.jeja.pl/530,rodzaje-bakow.html
  Byc może jest to "
  Fajrant Jazz, inaczej Pierdogrzmot Urzędniczy – powstający w trybie siedzącym 8-godzinny zestaw gazów uwikłanych w konspiracyjne powiązania z menu bufet
  Lub
  Fotelnik roztoczański – tzw. bąk tajny, trafia w głębię fotela,
  Lub wielu innych. co znawcy, być może, rozpoznają i co ważne, zdiagnozują.
  Ja przychylam się ku drugiemu albowiem odbity od fotela,na mózg się rzuca 'właścicielowi" a temu nie dość ze gówniane myśli do łba pędza i na mózg uderzają, to bredzą "jak piekarski na mękach" bez ładu składu i logiki.
  Co by było "do okazania" a "stało się ciałem"
  Choć z drugiej strony ta "postać lotna" powinna się rozejść po sali, a nie usunięta przez wentylacje zadziałać, na opozycje.A tu tylko, haust potężny zaczerpnąwszy, skaziło Kukiz 15 i to nie wszystkich.
  Z obsłuchania całości bredzenia.Przytaczania faktów które faktami nie sa "śmiałych" hipotez /które to z cała pewnością przyczyniły się/Podawaniu bredni za fakty,przekłamywaniu w liczbach i zdarzeniach.Posadzaniu innych o wydatki, które to sa "mały pikuś" z zaplanowanymi lub już wydanymi teraz/podkomisja Macierewicza/.Posadzaniu innych o własne grzechy Sprawę widzę szerzej i poważniej.
  Dlatego tez stawiam diagnozę
  To pandemia !
  A źródłem skażenia, jest Macierewicz,zakażający wszystkich, ze swego"obozu politycznego"
  Jako dowód, iż moja diagnoza nie jest błędna,proszę o przesłuchanie i wysłuchanie tego wszystkiego co ten osobnik dotychczas,/ słownie/ "produkował"
  Wszystkie jego bredzenia o WSI,wojsku,zamachu,rzucane myśli, liczby i skojarzenia,nie mające się nijak do rzeczywistości, czy prawdy. To jego
  Dlatego tez występ"tego osobnika trwał tak długo/najdłużej/ i dlatego to spotkał się z tak gorącym przyjęciem
  Byc może sie mylę? Choć?
  PS
  No to wyszło na jaw, ze kochaliśmy się w tej samej Kobiecie /przez duze K/
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieśku - skoro już tak rozwinąłeś temat zadany nam przez Piotra, to i ja coś tam dorzucę. Powiadają, że w sejmowej knajpie wycofano wszystkie "jadła" zagraniczne. Bezwzględnie ma być kuchnia polska i staropolska. A więc królować będą potrawy z kapuchy, grochu, kaszy i ziemniaków. Za moich młodych lat w knajpach też królował "schabowy z kapustą" i "grochówka oficerska". W rezultacie ludzie wydzielali z siebie "dwusmrodzian kapusty" i "trójpierdzian" grochu - jak to naukowo określano.Przepraszam co bardziej wrażliwych na "chemię zapachów", ale tak się na to wtedy mówiło.

   Usuń
  2. Sobiepan15 maja 2016 08:19
   Ty ujawniasz "tajemnice knajpy sejmowej" A ja korzystając z "wolności słowa"/cyt z A Dudy/ coś już na poważnie,bo jakoś tak "sylwetka Macierewicza" i to co on wyprawia, umyka nam z pola widzenia.
   Czy to ze względu na rozmiar szkody i tego, ze dotyczy to Polsk,i czy "słuchamy a nie słyszymy"
   No to zejdźmy do "skali makro"i opowiedzmy sobie taka to historyjkę
   Wszystko to hipotetycznie.
   Załóżmy, ze kupiłeś sobie"posiadłość" od pewnego wiejskiego notabla, sołtysa,burmistrza,radnego ect.I ten osobnik oszukał cię, podając inny stan posiadłości a teraz startuje z listy jakiejś tam jako kandydat.
   Ty czując się oszukany na jego wiecu wyborczym występujesz i publicznie w płomiennym przemówieniu, powiadasz. Drodzy państwo,nie wierzcie temu oszustowi.
   Jak państwo wiecie od tego oszusta kupiłem niewielka posiadłość i zostałem oszukany
   Tak oszukany Albowiem
   Ten monitoring telewizyjny którym on się szczycił,pokazując kamery zainstalowane wokół swej posiadłości to wielka lipa .Albowiem sa to atrapy.A nawet gdyby były prawdziwe to w całym domu nie znajdziesz urządzenia zapisującego.
   Ta brama co to miała być solidna,przesuwna, automatyczna,tez lipa bo nie dość ze zardzewiała,to zamek w niej nie działa i jej nie zamkniesz a otworzyć możesz jednym palcem.
   Co z tego ze drzwi do willi wyglądają solidnie ale to sklejka udającą stal pancerną,a niby solidne zamki, byle agrafka otworzysz.
   Zostałem haniebnie oszukany a państwo tez, bo na ogrodzeniu wszędzie wiszą tabliczki "Uwaga złe psy" a tak naprawdę były dwa, ale jeden zdechł ze starości,a drugi tez wiekowy, nie tylko nie słyszy ale i nie widzi.
   Tak to, haniebnie, proszę państwa zostałem oszukany/i wy tez/ Haniebnie proszę państwa, bo ja dając wiarę temu oszustowi, przywiozłem i rozmieściłem w tej ruderze cały swój zgromadzony majątek wraz z biżuteria zony. A jak państwo wiecie, my pracujemy w sąsiednim mieście wojewódzkim,do pozna w nocy i nie mamy czasu aby dom doprowadzić do stanu jaki przedstawiał nam ten oszust.
   Dlatego tez mówimy Nie oddawajcie swych głosów na tego oszusta.
   I teraz pytanie za 100 punktów.
   Kto ze zgromadzonych najpilniej i najstaranniej słuchał naszych zażaleń.
   I kiedy zostaniemy okradzeni.
   Tak to mi się widzi,"przemówienie" Macierewicza
   PS
   Właśnie "leci" "Kawa Na ławę" i omawiany jest "List byłych Min Obrony"Kownacki broni Macierewicza.Kolejny zarażony.


   Usuń
 2. Drogi Piotrze, mam autentyczną ochotę wycałować Cię za zdjęcie ze spotkania dam naszej aktualnej wiodącej klasy politycznej u Papieża. Dawno się tak serdecznie nie uśmiałam. Broszka, jak to Broszka, ale Kempa wymiata :)))
  To nie będzie merytoryczny komentarz, bo niby co w tym "audycie" było merytorycznego? Tak, jak napisałeś, puścili smród po gaciach i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kempa, prosto z samolotu, w tym uroczystym stroju pojawiła się w programie Piaskiem po oczach i z przykrością odnotowałam, że wizyta "u niego" nie uduchowiła prawniczki, nie natchnęła subtelnością, bo nadal puszczała ohydne, smrodliwe bąki. Ba, nawet bekała nieprzyzwoicie.
   O czym - zniesmaczona - uprzejmie donoszę.
   Obrzydliwe, słodkopierdzące babsko.

   Usuń
  2. Lidko - no własnie pisalem do Ciebie w sprawie "tych" kreacji obydwu pań w poprzednim felietonie Leszka. Ryczy ze śmiechu już pól Europy. Oto wizerunek "Polski" - dwie parafianki. To już pani Suchocka - jako ambasador była jakaś "oszczędniejsza w wyrażaniu" kościelnych zwyczajów. Co się dziwisz - jedna pochodzi z Sycowa, druga z Brzeszcz czy jakiejś tam pobliskiej wiochy. Tam tak mają do dzisiaj.

   Usuń
  3. To na Ziemi Polskiej jeszcze ... mieszkają Muminki?
   i w dodatku takie durne i złośliwe?

   Usuń
  4. no i jeszcze to!
   http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-05-14/beata-kempa-zaspiewala-psalm-w-watykanie-nagranie/
   Pomożecie ?

   Usuń
  5. @LB : Jakie kurde muminki - to dwie Buki i tyle.
   A w książce była jedna patrzcie Państwo.
   Dobra Zmiana :-))

   Usuń
  6. Ok, niech będzie Buka. Dwie Buki.
   Przepraszam Muminki. :)))

   Usuń
 3. Piotrze - za to zdjęcie pani Szydłowej i pani Kempowej z Watykanu - należy Ci się "nagroda Pulitzera"- jeżeli coś takiego istnieje w dziedzinie publikacji fotograficznej.Musze to sobie utrwalić "dla potomności" nim zniknie z internetu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Smród jak smród - nażarli się sałatki z Pawłowicz, to pierdzą. Jednak mnie ten cały audyt wcale nie śmieszy i nie uważam go za durne pierdnięcie, szczególnie w kontekście estradowego występu Macierewicza.
  Trotyl Gmyz na twitterze napisał: "Po audycie, dwóch byłych ministrów powinno wyjść z sejmu w kajdankach".
  Tyle tylko, że ja uważam dokładnie odwrotnie: Po takim audycie Macierewicz powinien być wyprowadzony w kajdankach. Jako oskarżony o działanie zagrażające bezpieczeństwu państwa. Ciekawy jestem, czy zadzwonił wscześniej do Putina z ofertą "Posłuchaj Wołodia, bo opowiem ci jak jest, w szczegółach".
  Można by sobie wyobrazić: gdybym był na miejscu Putina, godzinę po wystąpieniu paranoika obrony puściłbym do Polski 25 czołgów, tyleż samolotów (bo my chyba tylu jastrzębi nie mamy) i ze dwa, trzy tysiące wyszkolonych w siłach specjalnych zielonych ludzików. O północy ściana wschodnia, czyli Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Lubelskie i Podkarpackie byłyby już moje. NATO przybyłoby za 3 dni z pomocą, a w tym czasie Ruskicjh czołgów byłoby już kilkanaście tysięcy, samolotów kilkase, albo ok. tysiąca, kupa BUK-ów i innych pocisków ziemia-ziemia i ziemia-powietrze. Pamiętając historię sojuszu z 1939, a także postawy NATO wobec Krymu i Donbasu... śmiem twierdzić, że kwestia ściany wschodniej przestała by zajmowac sprawa _odbicia", ale sprawa "głośnego potępienia na arenie międzynarodowej", jakichś śmiesznych sankcji, podjętych teoretycznie, bo austrijackie świnie gościłyby jak dziś na moskiewskich stołach, a Węgrzy podpisali umowę o budowie przez Rosję kolejnej elektrowni atomowej.

  A tak poważnie - gdyby dziś np. w Warmińsko-Mazurskiem złapano dwóch rosyjskich zielonych ludzików, Macierewicz powinien za to odpowiedzieć głową, a dosłownie "bezwzględnym kryminałem jako podżegacz do przeprowadzenia agresji na Polskę.

  To co z tego, że to, co plótł to kompletne bzdury. Liczy się okazja. Do dziś Rosja nawet gdyby chciała, nie miałaby pretekstu do agresji. Macierewicz dał im ten pretekst w prezencie - zapewnienie niezdolności do obrony. Dureń by nie skorzystał. Albo Putin, bo Polska jest dla niego kompletnie nieważna i lepsza słaba w Unii, niż jego, bo musiałbym pakować w nią kasę, jak w Krym.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>