poniedziałek, 23 listopada 2015

Łajdactwo na topie !!.

Fakt, że łajdactwo znalazło się na najważniejszych stanowiskach w państwie nie ulega
żadnej wątpliwości. Im dłużej owo łajdactwo trwa tym bardziej mnie szlak trafia na Platformę Obywatelską, że nie potrafi przeciwdziałać wrednym kłamstwom PIS.
Jedynym usprawiedliwieniem jest powszechne włazidupstwo mediów. Jedni ze strachu, inni z przekory a jeszcze inni licząc na świetlaną przyszłość.
Kłamstwa nie są prostowane, fakty ignorowane a panowie profesorowie od różnych spraw robią ze strachu w gacie.
Super kłamstwo w sprawie powoływania sędziów Trybunału Konstytucyjnego;
Narracja PIS - PIS zrobił dokładnie to co Platforma Obywatelska w czerwcu 2015 roku wprowadzając swoja ustawę.
Trybynał Konstytucyjny na swojej stronie przedstawia kolejność i kalendarium prac nad ustawą przyjętą 25 czerwca 2015 roku. Projekt zaczęli przygotowywać sędziowie TK w roku 2010 /słownie – dwa tysiące dziesiątym roku/. Odbyło się 18 konsultacji w komisjach i podkomisjach sejmowych i wreszcie finał czyli podpisanie ustawy przez prezydenta RP 30 lipca 2015 roku.
PIS swoją ustawę wprowadził błyskawicznie i bez żadnych konsultacji.Próbę postawienia równości pomiędzy ustawą w tej sprawie podjętą przez PIS i PO uważam za łajdactwo ze strony Jarosława Kaczyńskiego /zawsze dziewica/.
Super kłamstwo w relacji z rozmowy dziennikarki TVP2 Karoliny Lewickiej z ministrem Kultury /??/ i wice- premierem rządu Jarosława Kaczyńskiego /zawsze dziewica/.
Gdybym nie oglądał to być może bym i uwierzył oburzeniu PIS.
Przyznam szczerze, że z prawdziwą satysfakcja oglądałem dziennikarkę „z jajami”. Pan Gliński przyszedł do studia z jasno określonym propagandowym przesłaniem. Jak dotychczas żadna dziennikarka nie umiała się przeciwstawić żadnemu propagandyście z PIS-u aby nie wykorzystywał mediów publicznych dla swoich celów.


Karolina Lewicka przerywała kiedy mop prezesa zwany profesorem zjeżdżał z tematu i nie odpowiadając na pytanie dziennikarki.
Nie rozumiem jak kiedyś szanowany profesor może tak zpsieć i stać się mopem do wycierania PIS-owskich kątów.
W kilka minut po programie wyraziłem swoje uznanie poddając w wątpliwość jej przyszłość w telewizji publicznej. Nie sądziłem, że zawieszenie p. Lewickiej nastąpi tak szybko. Szef TVP okazał się być normalnym tchórzem bo chyba sądzi, że dzięki temu utrzyma się na stanowisku.

Jestem zniesmaczony /można przeczytać wkurwiony/ brakiem reakcji Platformy Obywatelskiej, tchórzliwym siedzeniem na ogonie Nowoczesnej i zawsze zawsze gotowej do zdrady PSL....o Kukizie nie wspomnę, szkoda czasu.
30 komentarzy:

 1. PIOTRZE - a co teraz Platforma może ? przecież w większości w mediach dzieje się to, co się działo przez ostatnie miesiące. Cokolwiek złego zrobił pis, jakiekolwiek oszczerstwo rzucił na kogoś z PO dziennikarze , zwłaszcza tvn-24, zrównywali partie natychmiast ! nie było, że Macierewicz łgał jak pies o kradzieży zabytków, było "wojna polsko-polska" Nic się w mediach nie przebujało, wszystko dziennikarze obśmiewali. No Polska rozkwita - to be i nudy , straszenie pisem to be i odgrzewane kotlety, moda w mediach była na cida pisu. To się pis rozbestwił bo media wmówiły ludziom to NOWE co to zanim przyszło to piorunem w stare się zmieniło. Teraz media oczy otwierają - no sory a czyja wina wina ten zachwyt pisem ? PO była nudna, teraz media mają chlebuś i oglądalność.

  OdpowiedzUsuń
 2. a teraz z innej beczki, czyli Malina proszalna:
  CHŁOPCY - DO WASI DO WASZYCH GOŚCI MAM SERDECZNĄ PROŚBĘ, taką robótkę sercową i wyjątkowo chałwową! (tu jest moja PROŚBA) Klnę się przy tym, jakom chałwianka, że od tej robótki nikomu nie ubędzie, za to przybyć radości może, całe morze! Co daj Boże!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malinko, byłam u Chłopców w tej sprawie 11 listopada, ale nikt nie odpowiedział na mój komentarz. :(((

   Usuń
 3. Spokojnie spokojnie to "już grano na tym świecie"
  Dziennikarze a szczególnie miernoty juz za Napoleona "zmieniali zdanie"
  Unaocznię Ci to na przykładzie tytułów paryskich gazet w marcu 1815 roku, gdy Napoleon po ucieczce z Elby odbudowywał swoją pozycję:
  "Potwór wylądował"
  "Uzurpator wkroczył do Grenoble"
  "Bonaparte zajął Lyon"
  "Jego Cesarska Mość oczekiwany jest jutro w swym wiernym Paryżu"
  A pamiętasz czasy gdy "na linii kultury"ustawiono niejakiego Motykę Lucjana/ robotnik budowlany, działacz młodzieżowy i związkowy,/
  Wtedy "ludzie kultury"pytali Czym się grzebie "kulturę?" Motyką odpowiadano
  Teraz Glińskim który będąc MINISTREM KULTURY nie mając zielonego pojęcia o twórczości noblistki., wydaje decyzje.Ba oburzony jest /Bo mu tak kazano/ Na sztukę której nie zna a nawet nie mógł jej oglądać bo to "premiera"Podniósł krzyk podbechtany przez "kuriewnych" i Krucjatę Różańcową"
  Rezultat, niebotyczna darmowa,reklama sztuki.i wykupione wszystkie bilety na 5 kolejnych spektakli
  Sukces PIS i ministra niebotyczny.
  Inna sprawa ze PIS-owaci nie maja szczęścia do tych profesorów Jeden zeznaje ze blefował kolejny proszony przez Prokuraturę o przedstawienie wyników swych badan unika jej jak ognia,,kolejny po wykonaniu badan i wydaniu "autorytatywnej opinii" prosi Prokuraturę o udostępnieniu planów konstrukcyjnych skrzydła.Następny udowadnia iz istnienie węgla w piwnicy to widomy znak pożaru O przepraszam trotylu na skrzydle.
  A tym
  "Projekt zaczęli przygotowywać sędziowie TK w roku 2010 /słownie – dwa tysiące dziesiątym roku/. Odbyło się 18 konsultacji w komisjach i podkomisjach sejmowych"załatwiłeś ich na cacy Trzeba tylko by ktoś w Sejmie tak jak posłance Pawłowicz publicznie ogłosił jej poprzednie wystąpienia.
  Choc obawiam się ze powiedzą "ze deszcz pada".
  Naród się organizuje i powstaje KOD /zachęcam do przystąpienia/ a co najważniejsze zaczyn śmiać się i drwić pukając w czoło a to dla władzy wszelkiej władzy "śmierć polityczna" "
  Oby jak najszybciej i łagodnie, bom miłosierny
  PS
  Przepraszam żem pierwszy, ale taki już jestem"wyrywny"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to wychodzi, żem ja wyrywniejsza :-)
   a w Komitecie jest już nas ponad 33 000

   Usuń
  2. Opolski - ta mierna kreatura z zaciśniętymi , syczącymi ustami wreszcie udowodnił, kto rządzi. Tekst, który skierował w próżnię....
   Na zewnątrz wymuskany laluś ,a w środku kawał prostaka. Jeśli to on z pajacem Kowalikowskim mają kształtować naszą kulturę, to słowo daję, że kulturalniej i bardziej "twórczo" jest wśród meneli. Przynajmniej mniej chamsko.

   Usuń
  3. KB 24 listopada 2015 00:29 no, dzięki ! powiało poezją ...:))))))

   Usuń
  4. KB24 listopada 2015 00:29
   Dziwnie skrzywiona macie optykę patrzenia A zwykła "algebra" Jezus Maria !!
   Gdy na was oddało głosy tylko 18 % uprawnionych do głosowania, dumnie wypinacie pierś i głosicie wszem i wobec "Cały naród oddał nam władze! I wypowiadacie się w "Imieniu całego narodu Bo "naród tak chciał"
   Byle łajza Sejmowa na która oddano parę tysięcy głosów Tez jest słyszana i pozytywnie odbierana ,przez "cały naród"
   Ten tekst przeczytało w ciągu 2 dni 13 353 osoby a według ciebie "Tekst, który skierował w próżnię...
   I jeszcze jedno
   Jesli czytasz tekst /jakikolwiek /i widzisz, iz pisany on był z "zaciśniętymi ustami ".i słyszysz syczenie czas byś udał się do najbliższego lekarza Najlepiej psychiatry,bo symptomy wskazują na rozwój poważnego,psychicznego schorzenia
   Jak powiadają "w pewnych kręgach"
   "Jeśli Ty mówisz do Boga to modlitwa, ale jeśli Bóg mówi do Ciebie to czas udać się do lekarza "

   Usuń
  5. KB
   Nie wiem jak Ty, ale ja nie piszę ustami. Poza tym - czy Ty znasz znaczenie słowa KULTURA? Normalna, zwykła kultura, tzw. kindersztuba? Sądząc po Twoim komentarzu, jest Ci ona obca, podobnie jak tej całej pisiej zgrai, potocznie zwanej "rządem.

   Usuń
 4. Piotrze, a czego od PO oczekujesz? Od kogo konkretnie w PO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczekuję prostowania kłamstw w sposób prosty i zrozumiały. Oczekuje wymuszania spotkań z dziennikarzami i publikowania istotnych spraw dziejących się dziś.
   Myslę, że rola nas blogujących nie jest bez znaczenia.
   Obawiam się, że poziom strachu u dziennikarzy zablokuje wielu komentatorów opowiadających się przeciw PIS.
   Powstał KOD, może to jest sposób.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Piotr Opolski24 listopada 2015 11:33

   Nawet, gdyby PO zdołała się już ogarnąć i stanowiła zwarty monolit - to uzyskiwanie dostępu do studia tej czy innej stacji nie będzie już takie proste. Zwłaszcza przy ostatnich posunięciach Ministerstwa Bezkultury. Szykuje się niezła czystka i wprowadzenie cenzury.Gwarantuję Ci, że kiedy PiS zapanuje w mediach - weźmie pełny odwet za dotychczasowe "złe traktowanie" pisowców. Masz pierwszy dowód z red.Lewicką , a dziennikarze (też ludzie) zaczęli trząść portkami. Tadla, Ziemiec, Gawryluk już zmienili ton narracji - a za nimi pójdzie reszta, bojąc się utraty pracy.

   Usuń
  3. @Piotrze - obawiam się, że w PO wrze na tyle, że nawet nie ma komu chodzić do mediów. Inna sprawa czy są zapraszani. Poza TVN24 ( a i to nie za długo, bo reklamodawcy zaczną rzucać żądania),w innych stacjach będą sie pojawiać coraz rzadziej PO-wcy. Zostanie im tylko sieć. Poza tym muszą się ogarnąć. A na razie ... żal patrzeć. Schetyna (moje duże rozczarowanie) dezawuuje publicznie swojego potencjalnego przeciwnika w wyborach na szefa PO, czyli T. Siemoniaka. Poza Nałęczem zdaje się nikt nie usiłuje bronić Komorowskiego w sprawie oskarżeń o kradzieże. Najpierw zostawili go samego w wyborach, a teraz patrzą z boku jak się pałuje byłego Prezydenta.
   Piotrze, moim zdaniem nie ma co mieć do PO pretensji. Oni muszą mieć czas żeby się podnieść albo ... rozpaść. Może to drugie byłoby lepsze, póki głowy jeszcze nie ostygły, bo w Polsce jest potrzebna centro-liberalna partia. Ale mocna, jednolita i zdecydowana. Czasem lepiej szybko zrównać dom z ziemią i budować od nowa niż remontować kikuty po pożarze.

   Usuń
 5. ech, nie chce się aż komentować, choć z uwagą przyglądam się chamstwu i bucie wyłażących z nowych ministrów...
  Oglądałam, Piotrze, program red. Lewickiej ("Minęła dwudziesta") - do tego doszło , że kibicowałam dziewczynie aby nie straciła cierpliwości, bo to że straci program - było do przewidzenia. Gliński - ta mierna kreatura z zaciśniętymi , syczącymi ustami wreszcie udowodnił,kto rządzi. Tekst, który skierował do prowadzącej ...
  Na zewnątrz wymuskany laluś ,a w środku kawał prostaka. Jeśli to on z pajacem Kurskim mają kształtować naszą kulturę, to słowo daję, że kulturalniej i bardziej "twórczo" jest wśród meneli. Przynajmniej mniej chamsko.
  Czekam na dalsze wybryki . Matrix, cholera ! To się nie dzieje naprawdę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LB24 listopada 2015 00:20
   KB24 listopada 2015 00:29
   Skrzywiona macie optykę patrzenia bo jesli czytasz tekst /jakikolwiek /i widzisz, iz pisany on był z "zaciśniętymi ustami ".i słyszysz syczenie czas byś udał się do najbliższego lekarza Najlepiej psychiatry,bo symptomy wskazują na rozwój poważnego,psychicznego schorzenia i byle pies w kiciu ,za omegę uznać będzie cie zmuszon

   Usuń
  2. tak , Wieśku ... czas najwyższy ...pójdę, bo słyszę...dzięki ...!

   Usuń
 6. Oj tam Cynmdola sie /cokolwiek to znaczy.Zamiast postąpić po męsku zamiast paru ,parunastu, zawalonych sejmowych nocy Prezydent powinien ogłosić w 13 grudnia "kolejny stan wojenny Tradycyjnie i wyręczając opieszałe służby i urzędy
  Wreszcie w telewizjach zapanowałaby czystość prawda i sprawiedliwość wraz z jedyna słuszna linia słoneczka naszego i całego 18 % elektoratu.
  Widzicie /oczami duszy/tych spikerów ubranych w gustowne komżewki wspomaganych przez fachowców ze Społecznej Szkoły Medialnej Tadzia Rydzyka przyodzianych a jakże w sutanny
  I wreszcie zamilkną te bezbożne TV łeny i inne Polsaty trujące zdrowy trzon narodu siejący ruje z porubstwem
  Raz na zawsze nadobna a patriotyczna młodzież weszpolska zamiast cyklicznie palić im samochody winna rozwalić im studia telewizyjne i radiowe tez.
  A te koksiaki w czas mrozów na każdym rogu a przy nim zdrowa cześć narodu zrzeszona w Koła Różańcowe a także jej młodzieżówki Podwórkowe odmawiające koronki w intencji "wyręczającego"
  Odwagi a nie jakieś tam ciamciaramcia powolne działania np zamykanie oficjalnej strony "Komisji Lotniczej"dot katastrofy smoleńskiej
  Odwagi a przy koksiakach zaroi sie od narodu który chętnie i szczerze wyzna swoje winy i obieca poprawę a za pokutę ujawni znanego mu mu "opozycjonistę" co to ośmielił sie wnieść swoj akces do jakiegoś KOD -u
  Takich przecie należy pożytecznie wykorzystać na jakichś zgrupowaniach gdzie będą mogli odkupić swe winy np w pobliskich kamieniołomach.
  Wiadomo przecież iz przy spontanicznym wzroście zapotrzebowania na pomniki "prezydenta tysiąclecia"potrzeba będzie i kamieni Na cokoły "bliźniacze" i w perspektywicznie.
  No i nie zapominajcie o tych którym zawierzyliśmy,powierzyliśmy i obwołaliśmy A nie sa to postaci z tego świata I nie mnie tu rozstrzygać kogo pierwszego upamiętnić
  Czekamy wiec na ruch Prezydenta Odwagi!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oooh ! Wieśku !...Ty to masz wizje !!!
   chciałbyś tak rach-ciach ...i po wszystkim !
   A tu sami smakosze u władzy ! Słyszałeś o degustowaniu, celebrowaniu, smakowaniu... ?
   nie ma tak łatwo !
   To ma być spektakularne widowisko ! ONO MA TRWAĆ !!!
   Im dłużej będą strzykać porcjami wokół ( tak , jak koty znaczące swoje tereny ), tym dłużej HISTORIA będzie o nich pamiętać...

   Usuń
  2. No co Ty !!
   Jak czytam wspomnienia Wałęsy z :internowania" w Arłamowie to ja bym tez chciał Kuchnia -do przytycia i miejscowy bimberek zacny/A i odpoczął od zony i 5 tki dzieci Kazdy by tak chciał.
   Legalnie od baby uciec, jeszcze za bohatera robić
   Chyba, ze oni nas po klasztorach by odnowić w Duchu świętym ? Zarcie tam maja jak nada "chory gregoriańskie" warte usłyszenia a nawet leżąc krzyżem możesz przysnąć /a rodzina przecież doślę te świętość narodowa styropian to i od podłogi nie będzie "ciągło"/
   A i wnukom sie powie dziadek był internowany Ale kiedy już się nie doda I tak prestiż wzrośnie w rodzinie A i na późniejsze odszkodowanie idzie się załapać.Mało to przykładów ?

   Usuń
  3. LB24 listopada 2015 16:08
   No bo tak siedzisz czytasz i zastanawiasz sie "kto tam po drugiej stronie lustra" pisuje Bo poglądy ?,Niby znasz.
   A tak.Wchodzisz do celi i przedstawiasz się....Lub na pytanie Skąd i za co możesz odpowiedzieć
   Bo pisałem w "refleksje po 60 tce" Albo pańska twarz jakaś taka znajoma.I macie temat na kolejne" zadane" kilka lat
   A jak powstanie
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-czy-powstanie-sluzba-sluchania/8l3vx5
   To dziewczęta i chłopcy Tablety do piwnic,suteryn i poddaszy.Bo załomocą i zabiorą "celem sprawdzenia" czyś nie terrorysta?
   No jak nie, jak tak. Gdy podważasz decyzje "wadzy" danej od Boga

   Usuń
  4. Wieśku ! Tym czarnowidztwem - Ty kiedyś naprawdę się dochrapiesz !
   TA władza nie potrwa wiecznie, bo paranoja kiedyś skończyć się musi.
   Na razie trwa koszmarny horror z marnymi aktorami w obsadzie.
   Nie lubię horrorów , ale ... jak się nie ma co się lubi...
   I czekam cierpliwie (choć nieraz mnie jasna cholera... )
   Mam wrażenie ( i nadzieję!), że kiedyś ludziska obudzą się , nie wytrzymają - i COŚ piz...gnie ! I to mocno !
   Czego sobie i Tobie życzę - amen.

   (...ładne znalazłeś alibi :...pisałem w " Refleksjach po sześćdziesiątce".... dobre ! :)))

   Usuń
  5. Wieśku, też mi się ten kawałek z "Refleksjami" podoba!!
   Może nawet się spotkamy, bo skoro za pisanie będzie "nagroda", to za prowadzenie "refleksji" powinna być podwójna!!!
   Oby nie wykrakać.

   Usuń
 7. LB24 listopada 2015 18:36
  Oj tam ,zaraz czarnowidztwo. Rok nie wyrok a trzy lata -jak za brata Karuzeli nie dadzą ?Potraktuj to jak survival i tyle
  Ja tam na wsakij zaczynam się uczyć grypsery
  "gdy mi jakiś chwast drutem /lub na pasówkę/ kwadrat otworzy albo wejdzie na papier i gnoju narobi,Bo gnid i mineciarzy u nas dostatek.Nauczę się i byle pies w kiciu ,za omegę uznać będzie mnie zmuszon,Czego i Tobie życzę !
  Zbieraj zboże bo będzie na wypiskę jak patrzonko uniemożliwią lub w rodzince pogrom
  I nie boj zaby bo pójść pod fleki nie pójdziemy bo my będziemy polityczni to oni z nami będą mieli pinkiel a nie my z nimi
  Nie ma co cykorowac bo jak powiadają "Bramini na wojnie, tylko spokojnie" .Przecież andzia kiedyś nadejdzie"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) daj mi czas na przetłumaczenie ! ;)

   Usuń
 8. Zgadzam się z autorem, że mamy do czynienia z postępującym łajdactwem pisowskim, a wręcz ze zgnilizną pisowską. Niestety słowa nie zawsze tu pomogą. Z czy bowiem mamy do czynienia. Do studia przychodzi jakiś Selin, jakiś Giliński, jakaś Kępa - czy też inny bardzo uczciwy człowiek i gada, gada, gada. Oczywiście w ten, bez ładu i składu słowotok, na rozkaz prezesa, wtrącane są banialuki w stylu okradli kraj i doprowadzi do ruiny, Tusk morderca, karp się w zimnej wodzie pluska, kogo wina …. wiadomo, zamach smoleński , afera Amber Gold, spuścizna Lecha K, dobra zmiana, wspaniały rząd itp. I co w takiej sytuacji można zrobić. Najprościej stwierdzić - bredzisz facet, czy też opowiadasz brednie kobieto. Niestety jeżeli ktoś się na to odważy, to zapewne usłyszy przymiotniki w stylu niesłychany, lub przerażające, a później zapewne "istnieje uzasadnione podejrzenie.....". Jedyną bronią może być celna kpina – jak to zrobiła dzisiaj red. Pochanke - niestety niewielu to potrafi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Strona oficjalnie została zamknięta co potwierdziła premier.
  Internet nie zapomina
  https://web.archive.org/web/20151120091948/http://www.faktysmolensk.gov.pl/

  OdpowiedzUsuń
 10. I to jest właściwe postępowanie moi "drodzy" blogowicze.
  http://farfocle-c.blog.onet.pl/files/2015/11/deklaruj%C4%99Codzienn%C4%85.jpg
  a nie jakieś tam "oporniki" czy bezbożne "oczywista oczywistość"KOD -y
  http://farfocle-c.blog.onet.pl/files/2015/11/prawdziwyPolak.jpg
  Jak uzasadniają
  " Potrzebujemy ludzi światłych, roztropnych, moralnych, bo tylko tacy mogą tworzyć dobre prawo, skutecznie dbać o los polskich rodzin, stan gospodarki, edukacji, kultury, wreszcie o nasze bezpieczeństwo. I dlatego chcemy w naszych modlitwach polecać Bogu polskich polityków, aby sprawowali sprawiedliwe rządy, aby zawsze kierowali się w swoich działaniach interesem narodowym i żeby prawo, które będą stanowić, i decyzje, jakie będą podejmować, były zgodne z nauką Jezusa Chrystusa".
  I tu mam dylemat I proszę o pomoc
  Dylemat nr 1.
  Za chińskiego boga w składzie jaki nam prezentuje PIS nie widzę ani jednej postaci, która odpowiadała by powyższym kryteriom..
  Co poskrobię to z pod warstwy pozłotki wychodzi jakiś taki "inny, tani metal" lub, a nawet, rdza.
  Macie może jakaś? Byłbym wdzięczny !! Czas modłów bliski !!
  Dylemat nr 2
  Tak sie składa ze Bóg Jezusa to Bóg Starego Testamentu. Według Jezusa, Żydzi mieli znajdować się w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż wyznawali jedynego prawdziwego Boga. Jezus miał powiedzieć do kobiety, spotkanej w Samarii:"wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów"
  Czy wiec "wypełniając" nie narażę sie "prawdziwym Polakom""Młodzieży Wszechpolskiej i batożenie różańcem przez nadobne dziewice z Krucjaty Różańcowej albo małolatom z Podwórkowych Kół Różańcowych.
  Czyszczenie fasady domu, obrzuconego jajkami, czy pomidorami Przyznacie, czasochłonne, kosztowne i kłopotliwe.
  Dylemat nr 3
  Czy to nie ordynarna podróba
  Prawdziwy apel "Naszego Dziennika" czy T Rydzyka kończyłby się „podaniem numeru konta” lub deklaracją „wiary”tfu kwoty która dobrowolnie należy przekazać w intencji modłów!!
  Bo to przecież nie są tanie sprawy !!!
  No i tak stanąłem i stoję "przy rozstajnym słupie"
  PS Dla Piotra
  Strona jest tyle ze załączniki do niej a min treść Raportu nie da się jakoś tak "otworzyć"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie sie oywiera - widocznie do Ciebie juz dotarł Macierewicz !!

   Usuń
 11. Wielka wojna rozpocznie się we Francji, a potem dotknie całej Europy, długa i okrutna będzie ta wojna dla wszystkich... później w końcu przyjdzie pokój, ale niewielu będzie mogło się nim cieszyć.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>