sobota, 9 września 2017

ŁOTRZYKÓW DWÓCH !!

GDAŃSK-OPOLE  -  Rok VI  -  Nr 84 (963)

TW Wolfgang w dalszym ciągu ambasadorem RP.............no i spotkali się dwaj najwięksi łotrzy.
Pierwszy specjalista od wielokrotnego łamania konstytucji na którą przysięgał.
Drugi łotr specjalista od niszczenia Polski i generalnego podzielenia społeczeństwa.

Pierwszy zasługuje na proces o zdradę a drugi o skrócenie o głowę.

Dalszy sceniariusz jasny:
1. Zebrać PIS-owców i udzielić instrukcji jak gadać,
2. Zebrać opozycję i pogadać.
/Przykryć Macierewicza i nie podejmować tematu reformy szkolnictwa./

3. Stwierdzić, że wszystko uzgodniono czyli wg PIS:
BRAWO MY !!!.


             Czy ktoś ma jakieś wątpliwości co może dobrego dla Polski wynikać z takich spotkań?. Pretekstem jest uzdrowienie tzw. sądownictwa a de facto chodzi o to „aby zostało jak było” a tylko o wymianę sędziów na swoich.

„Wolfgangowa” już bez żenady unieruchomiła Trybunał Konstytucyjny a Karnowscy podpierają  ją medialnie..
Zagarnięte firmy państwowe płacą za reklamy bilbordowe PIS.
Policja ściga za używanie megafonu w czasie manifestacji – powód zakłócanie środowiska.

Nie tylko dla mnie jest nie do pomyślenia aby prokurator, który jest z reguły do ścigania przestępców miał jakikolwiek głos w sprawie powoływania sędziów a teraz ma ich wyznaczać.
Sąd Okręgowy w Łodzi podjął uchwałę w obronie swojego prezesa – za uchwałą 68 z 70 sędziów
BRAWO WY !!!.


Dowód na zbliżanie się do państwa policyjnego:

Jak donosi Gazeta Wyborcza;

Urzędnicy w Jeleniej Górze w czwartek prowadzili rokowania sprzedaży budynku w Cieplicach, a oferenci indywidualnie proponowali swoje ceny za niego. Wtedy jeden z członków komisji odkrył podsłuch pod blatem stołu i wezwał policję.

pytanie retoryczne nr 1 – a jakiej partii pochodzi prezydent Jeleniej Góry ?.

pytanie retoryczne nr 2– jaka partia stosuje podsłuchy ?.

Urzędnikom – BRAWO WY !!!.Jeżeli społeczeństwo ulegnie i nie przeciwstawi się jawnemu bezprawiu czeka nas to jak na video poniżej:


z tylko ta różnicą, że wszyscy będą mówili w języku polskim.Pojawia się na sieci data 29 września jako data ogólnopolskiego protestu przeciw łajdactwu Prawa i Sprawiedliwości. Popieram
Obyśmy po 29.09 mogli powiedzieć:

BRAWO MY !!!.

36 komentarzy:

 1. Brawo Piotrze !!!! Dobrze, że zacytowałeś Umberto Eco - idealnie pasuje !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. No to sobie poplujmy troszke
  Grupa Kolesi uprzednio zatrudniona w Kancelarii Premiera odchodzi z niej i zakłada "fundacyjke" pod piękna nazwa oczywiście "Polska Fundacja Narodowa" która ma promować Polskę za granicami a w szczególności piętnować powtarzane "polskie obozy smierci"
  Przez rok cały fundacyjka nie robi nic..Nagle, bez przetargu, dostaje od Prezesów Państwowych Spółek Skarbu Państwa /nominatów z ramienia PIS obsadzanych bez konkursu/kwote 100 milionów złotych.
  Nagle zaczyna działać i za 19 milionów złotych "promuje Polskę "na bilbordach i w internecie, umieszczonych w kraju,Pisowską "reformę sądownictwa"Promuje poprzez opluwanie Jak to w PIS.
  I co ty na to suwerenie kupiony za 500 + "darmowe?" leki dla emerytur i obietnice "pincet do emerytury"
  Co ty na to 'anonimie"uwielbiający wprost takie numery prawych i sprawiedliwych"
  Co wy na to "akcjonariusze spółek" ktorych prezesi zachowują się niegospodarnie ? Co na to Nik i Prokuratura?
  Wszak miało byc inaczej"prawiej i sprawiedliwiej"
  I jakim prawem uznajecie nas za bezrozumnych idiotów;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spaliłeś mi temat następnej notki :-(

   Usuń
  2. Czyli myślimy tak samo ! A moze to i telepatia?
   Wal śmiało, ja tylko dorzuciłem drewienek do Twego ogniska.Z cała pewnością ujmiesz to szerzej i lepiej.Ba i powtarzać tym kretynom należy cięgle i stale Jak pisze "nasz ulubieniec" pluć

   Usuń
  3. Właściwie napisałeś to co i ja chciałem napisać. BYc może szczegółowiej, być może ciut inaczej ale na jedno by wyszło.
   Dziś nam kwitną złodzieje naszych pieniędzy i nic im nie można zrobić tylko jak najszybciej wykopać przy pomocy mniej lub bardzie drastycznych środków. Mozna jeszcze wspomniec wiele innych złodziejskich firm/fundacji nie omijając męza sołtysowej.
   Kudy im tam do zegarka Nowaka czy ośmiorniczek Sikorskiego - teraz to jest złodziejstwo.
   Pozdro

   Usuń
  4. Rece opadają gdy sie uświadomi jaki brak wiedzy panstowej "toczy suwerena"
   Panstwo to niczyje jak daje to swoje"państwowe" j dobrze ze daje te "pincet".I za cholerę nie wytłumaczysz ze ,to "państwo"jeśli juz rozdaje czy dzieli to nieswoje.Moje. twoje. nasze. które zdziera z naszych podatków.
   Jesli juz "da jednemu" to musi zabrać drugiemu lub nie dofinansować cos tam "bo nie ma pieniędzy" a ograniczenia budżetowe jednak obowiązująca.
   Ludzie traktują państwo jak samodzielny byt.Prawie jak okupanta.
   Jakie zdziwienie budzi gdy mówisz "to pincet"czy Rydzykowi lub na zabawki Macierewicza to i ty kupiłeś.Wiec nie płacz ze źle ze służbą zdrowia gdy ty dałeś na to przyzwolenie, nie protestując.Teraz ukradli nam 100 milinów na pierdoły
   PS
   Czy wiesz iz Wasz Blog wymieniono jako "ostatni blog polityczny".

   Usuń
  5. Niestety nie tylko Adaśkowe obszczymurki powoduję zniechęcenie ale jak będzie w tył zwrot to będziemy pierwsi.
   Nie wiem czy sie cieszyć czy plakać.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Tetryku56 !!!! PASUJE - jak ulał !!! -:))))))) "....Sam nie wiem, skąd tę bajkę znam..... ot taka tam opowieść...." -:))))))) Dzięki za przypomnienie !!!!

   Usuń
  2. No obudzi a tu,
   mamy IV RP, że Polska została naprawiona, że mamy taką Polskę, której chcemy: sprawiedliwą, suwerenną, niepodległą, wolną i silną
   Nawet jeżeli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy i będziemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii.
   I to wszystko dzięki Prezesowi PIS

   Usuń
  3. Wiesiek - no właśnie - będziemy tą "wyspą wolności", jak skrzeczał nadprezes podczas ostatniej miesięcznicy. Strasznie mu to jego "imperium" zmalało. Jeszcze nie tak dawno mieliśmy być "potęgą" od morza do morza i "trójmorza" a tu nagle zostaliśmy "wyspą" lub "wysepką" - ze wskazaniem na to drugie. Para poszła w gwizdek a balonik "imperium" sflaczał. I co na tej swojej wysepce "prezes wszystkich prezesów" może ??? Nic nie może - co najwyżej, podrapać się za uchem. Mówi się w "politycznych kuluarach", ze Kaczyński "rychtuje" się do objęcia funkcji premiera, bo "Szydło już mu zbrzydło". I tu zaczynają się schody !!! Dymisję premiera musi przyjąć PREZYDENT - a jak nie przyjmie - to co !!!??? Misję utworzenia nowego rządu musi powierzyć "komuś" - PREZYDENT - a jak powierzy "komuś innemu" - to co !!!!???? Może ???? - MOŹE !!!!! Co ???? Wydaje się to śmieszne i niemożliwe - w polityce nie ma rzeczy niemożliwych - rzeczy śmieszne się zdarzają. A zastanów się Wieśku - co by się stało - gdyby tak ni stąd - ni zowąd, pani premier podała do dymisji cały "swój" rząd - choćby "na złość Kaczyńskiemu" - może ???? MOŻE !!!! Jest de facto i "de iure" premierem i MOŻE !!! Czy PREZYDENT musi powierzać funkcje utworzenia nowego "rządu" - zwykłemu szeregowemu posłowi ??? - nie,nie musi !!! Zwykły szeregowy poseł od 1 października może odejść na wcześniejszą emeryturę - przecież "o to walczył". No to niech idzie !!!

   Usuń
  4. P.S. - a jak nie da się utworzyć nowego "prezesowego" rządu w terminie określonym w Konstytucji - to PREZYDENT może rozwiązać Sejm !!!! Może ???? MOŻE !!!! A do nowych wyborów funkcję premiera moze sprawować pani Szydło !!!! Może ????? MOŻE !!!!! Może "pan prezydent" powiedzieć "prezesowi wszystkich prezesów" - i co mi teraz zrobisz ???? MOŻE !!!!! Jak widzisz - wszędzie jest "może" a na tym "możu" - wysepka "wolności" pana prezesa. Chudo jakoś - co ????

   Usuń
  5. No, no !!!!
   Ładne podsumowanie z którym trudno sie nie zgodzić. Wychodzi na to że pan prezes tak się nap[iął, że aż sam sie zerżnął w gacie.
   Nie pomyślałem o Twojej sugestii, że i inni łącznie ze Straszydłem mogą się wybić na "niepodległość". Życzę im tego bo wtedy na łajdacka konstrukcja się rozleci jak domek z kart. W tej intencji odmówię dziś "Zdrowaskę".
   Na dzis pozostaje spisywać ich czyny i rozkradanie państwa.

   Usuń
  6. Piotrze - :-))) zauważ, że "PREZYDENTA" popiera "EPISKOPAT" - dlatego wszystko być "może" !!!

   Usuń
  7. To się trzyma "kupy" - przecież jak Adrian zawetował ustawy - to do Juraty popędziła tylko pani Szydło i NIKT WIĘCEJ. "Może" to coś znaczy ???

   Usuń
  8. JAcku !!! A z Juraty - "nocna porą" pan PREZYDENT popędził do Częstochowy - jak myślisz - chciał się tam tylko pomodlić ??? Może tak - a MOŻE nie !!!

   Usuń
  9. Jerzy S. - :-))))))))))))) Prorok Ty - czy co ???? Pozdrawiam !!!

   Usuń
  10. Sobiepanie - byłem w niedzielę "na grzybach" - widocznie któryś był "halucynogenny" i dlatego tak sobie "gdybam" ! Też pozdrawiam !!!

   Usuń
  11. Jerzy S. - też byłem - "rydze" jakoś nie obrodziły, ale "prawdziwków" znalazłem sporo - czyzby to jakieś "znaki" były ????

   Usuń
  12. Episkopat - może ktos tam ma instynkt samozachowawczy.
   U mnie, mój kościół powszechny, ich administratorzy odnieśli sukces.
   Kiedyś byłem ministrantem, poznałem paru ludków sutannach w tym /co jest moja duma/ abp. Alfonsa Nossola. Dziś mam opory aby wstąpić do kościoła i pogadać z Najwyższym.

   Usuń
  13. Ludzie co z tymi grzybami ?.
   Nogi nie te a więc na grzyby na targowisko a tam posucha a za małą kupkę życza sobie 10.-
   Może Opole nie zasłużyło.

   Usuń
  14. Piotr ! Grzyby są, tylko trzeba wiedzieć gdzie zbierać ! Zbieraj tam gdzie osadza się poranna rosa, czyli wilgoć. Na skraju lasu, w trawie, od północnej strony drzew i krzewów - tam gdzie dłużej jest cień i wilgoć z rosy. Przy leśnych strumykach i mokradełkach, oraz tam gdzie dziki zryły podłoże. Jest tez duży wysyp grzybów - kani - młode kanie o kapeluszu w kształcie cytryny są bardzo mniam-mniam. Uwielbiają rosnąć przy krzewach jeżyn i w bardzo młodych szkółkach leśnych, także na leśnych porębach. Niektóre grzyby (np.podgrzybki) lubią rosnąć na skraju lasu i pól uprawnych w tzw.pierwszej skibie. Po lesie nie trzeba latać i nabijac kilometry - wolniej chodzisz - więcej nazbierasz !! Powodzenia !!!

   Usuń
 4. adaśku - aby dać "kopa" - trzeba chłopa a nie takiego kurdupla - jak ty !

  OdpowiedzUsuń
 5. Jerzy S. !!! Cały wieczór dyskutowaliśmy z kolegami o tym co Pan napisał - co MOŻE Adrian, a czego nie może. Ma Pan rację - dużo MOŻE - gdyby tylko chciał !!! Coś się tam mocno "swędzi" - Kaczyński po raz pierwszy od 2 lat pojechał do PREZYDENTA na "rozmowy", bo w Belwederze to gospodarzem jest A.Duda a nie prezes.O biskupach - też prawda - zbuntowali się przeciwko prezesowi. W sumie - może być ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy, że może i to duzo bo tak jest skonstruowana Konstytucja.
   Problem u Adriana leży dużo wcześniej tzn. od "ułaskawienia" Kamińskiego. Później lekko licząc jeszcze kilka razy złamał ustawę zasadniczą. Nawet jeżeli dzis poszedł by po rozum do głowy to co zrobić z przeszłością ?. Wiemy z historii, że za takie rzeczy płaci sie gardłem i nie wszystko mozna zrzucić na PIS, Kaczora, okoliczności czy niewiedzę.
   Adrian juz nie zapisze się pozytywnie w historii Polski gdyż doprowadził do jej degrengolady.
   Biskupii zawsze wiedzieli kiedy sie odczepić i rżnąć głupa ale my jednak mamy pamięć.
   Pozdro

   Usuń
  2. Piotr - eeeee tam.....jak wyrazi skruchę i żal za grzechy, jak zrobi sobie "rachunek" tego....nooooo....sumienia - dostanie rozgrzeszenie i odpowiednie sakramenta. Nie takich już "rozgrzeszano" !

   Usuń
  3. Janek - optymizm, to dobra cecha charakteru, ale zważ, ze nadprezes musiał by wywalić z rządu co najmniej 4 ministrów i kilku wiceministrów. Na to on nigdy nie pójdzie, bo nie ma odwagi a poza tym - TEN RZĄD, to jest pomysł prezesa. On się nigdy nie przyzna, że popełnił błąd - taki ma charakter - uważa siebie za nieomylnego. Natomiast KASA go otrzeźwi - a właściwie BRAK KASY. Sukcesy w wyciskaniu podatków już się skończyły. Policz sobie sam - jak potrafisz !

   Usuń
 6. Optymizm powiadacie.?
  A ja idę o zakład, iz będzie tak jak było Tzn tak wykręcą tak zamataczą takie dodadzą poprawki głosowane hurtem iż "będzie jak u Ziobry" Moze "akcenty" moze "przecinki" ale sens "reformy i trzymania za mordę pozostanie" Założycie ze tak będzie bo teraz to tylko przesuniecie w czasie.
  Kaczyński ma ogromną władzę polityczną, ale ją komuś zawdzięcza. I za tę władzę musi temu komuś zapłacić
  Działa więc mechanizm sprzężenia zwrotnego - Kaczyński coś daje po to, żeby coś otrzymać. Zależy mu na jednej rzeczy, na władzy właśnie, bo jest opanowany jej narkotyczną żądzą i za to daje stanowiska ludziom, którzy nie dorastają do nich kompetencjami. Cały czas musi się zatem wypłacać i dopóki ma czym, ten mechanizm będzie działał. Jest najwyższym niewolni­kiem systemu, który stworzył. Cóż znaczy bowiem starszy samotny pan z kotem bez całej masy rwaczy gotowych na wszystko za jakieś ochłapy? Nie będzie ochłapów, nie będzie Kaczyńskiego i jego władzy.
  "Rwacze"mu pomoga Juz pomagają za 19 milionów a w zanadrzu ,reszta ze stu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesiek - Ameryki to Ty nie odkryłeś. Tutaj rozmawiamy o tym, czy A.Duda może czy nie może coś zrobić aby się przeciwstawić nadprezesowi. Otóż może, ale czy coś zrobi - to się niebawem okaże, kiedy przedstawi te swoje ustawy o sądzie najwyższym. Idzie też o to, czy nadal będzie tylko notariuszem nadprezesa. Możesz mieć rację, ale też możesz jej nie mieć - czas wnet pokaze, co jest grane.

   Usuń
 7. Tekst godny biskupa I. Krasickiego, heroikomiczny, a pod dowcipnym tekstem nic do śmiechu. A motto U. Eco pasuje jak ulał inteligentnie wkomponowane. Brawo Ty!
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ultra - bo sprawa dotyczy "NASZYZMU PiS" - to musi być komicznie (przynajmniej na razie !). Nadprezes napisał przecież "książkę" - "Polska NASZYCH marzeń", no to ONI są "naszystami", bo jak to inaczej nazwać ??? Chyba, ze nadprezes uważa się już za "cysorza" i mówi o sobie "MY CYSORZ" (pluralis maiestaticus - czy jakoś tak).

   Usuń
  2. JAcku - ładnie to nazwałeś - nikt nie powinien się obrazić - NASZYŚCI !!! To jest to !!!!

   Usuń
  3. Brzmi "swojsko" i z niczym się nie kojarzy (:-))) ). Akceptuję !!!!

   Usuń
  4. JAcku - doWCIPNIE to nazwałeś !

   Usuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>