środa, 5 lipca 2017

DŻUMA CZY CHOLERA !!.Motto – dalej ambasadorem Polski w Niemczech jest TW WolfgangJUŻ LECI !!!

Wolałbym pisać o idiotach typu Suski, Płaszczak, Pięta itp. ale tym razem na tapecie nasz nowy geniusz ekonomiczny czyli Mateusz Morawiecki.
Trzeba potwierdzić, że dotychczasowi ministrowie finansów czy skarbu mieli nas za niedorozwiniętych ale Morawiecki wysunął się na czoło chociaż podejrzewam, że jego bla-bla-bla nie jest przeznaczone dla moich uszu ale dla moherowego towarzystwa, oglądających „Rolnik szuka żony” oraz dla PIS-owskiej gawiedzi. Moje uszy mają to do siebie, że są połączone nerwami z mózgiem o co nie podejrzewam adresatów Pana Mateusza.

JUŻ LECI !!!

Wystarczy sobie wyobrazić, że zadłużenie „dzięki dobrej zmianie” wzrosło do 80 mld co tłumacząc na elektoratowi PIS minister skarbu „pożyczył” sobie z naszej kieszeni forsę na swoje wydatki. Dzięki temu jest realizowana wątpliwa polityka 500+, mieszkanie+ a w swojej większości kupowanie sobie przychylności w różnych grupach społecznych. Nawet najbardziej kretyńskie pomysły przechodzą np. budowa centralnego lotniska.
/Dziś warszawskie lotnisko Okęcie zajmuje 44 miejsce w Europie/JUŻ LECI I JEST BLIŻEJ !!!

Równie zapładniającym pomysłem jest realizacja wielkiego portu w .....Elblągu i przekopywanie Mierzei Wiślanej. Pan Morawiecki chce rewitalizacji Stoczni Gdańskiej bo nikt go nie poinformował, że owa stocznia ma się świetnie i na lata wypełniony portfel zamówień.
Nieźle wszystkie pomysły podsumował ekspert ekonomiczny p. Grabowski – radzę wysłuchać.

JUŻ NIEDŁUGO, CORAZ BLIŻEJ !!!

Jest jednak sposób na wszystkie bolączki a będziemy żyli w dostatku i w krainie nieustającej szczęśliwości. Oto na dzień 7 października zaplanowano akcję „Różaniec do granic” pod hasłem Chodźmy z Maryją ratować świat .
Wzdłuż całej granicy mają stać katolicy, na morzu kutry, wzdłuż Odry oraz Bugu, w Bieszczadach odbędzie się także wejście na Rysy a więźniowie będą pielgrzymować wzdłuż granic. Pierwsza modlitwa różańcowa odbędzie się do wewnątrz Polski za pomyślność, po której nastąpi w tył zwrot a następna modlitwa różańcowa odbędzie się w intencji Świata.
kto chce wziąc udział.
........................i co Panie Morawiecki – głupio Ci ?. Wierni słudzy kościoła załatwią wszystko poprzez modlitwę i do bani z Twoim durnym gadaniem.

JUŻ NIEDALEKO, JUŻ WIDZI TORUŃ !!!

ps.
Dwa dni mamy przechlapane – Trump, Trump, Trump, Trump, Trump, Trump,31 komentarzy:

 1. No i przyleciał:) Za chwilę zobaczy filar Polski. Pana Waszczykowskiego i nie mniej potężnego, pana Szczerskiego:)Życzę im miłego pobytu. Oby takim się okazał:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WITAJ lIDKO ! Ten drugi "song" A.Rosiewicza pt. "MELANIE" też "super" !!! :-))))))))))))))))

   Usuń
  2. Masz rację, Sobiepanie!
   Widocznie na takiego Freda Astaire'a sobie zasłużyliśmy.
   Zobaczyć go i...umrzeć.

   Usuń
  3. Lidko !!! Trochę wiekowy i zmurszały ten nasz "Fred". Już Gorbaczowowi "zapiewał", jak ten "nawiedzał" nasz kraj. No ale co tam grymasić - czym chata bogata....! Dziwię się, że pan Kukiz się nie zaprezentował - też "sławny" muzykant, a jaka była by okazja załatwić sobie jakiś kontrakcik w USEJ-u. Ehhh....same niedojdy w interesach !

   Usuń
 2. Glosowalem na Donalda, gdyz uwazalem ze bedzie madrzejszy od "Hilary", ale sie pomylilem , chociaz oboje sa sobie warci. Patrzac na Niego nie widze w nim Prezydenta ale wlasciciela nieruchomosci , hoteli i kasyn z ktorych juz zrezygnowal .Pozdrawiam : Luciano

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdę mówiąc kazdy z nas dopiero po wyborach dowiaduje sie kogo wybrał a wtedy jest juz dawno za późno.
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Witaj Piotrze !!! :-)))))) Eee tam.....nie narzekaj, mogło być gorzej, a wypadło całkiem przyzwoicie. Przecież pan DONALD Trump "robi w polityce" dopiero od kilku miesięcy. Na pewno Pankaczyński obgryza sobie teraz paznokcie ze złości, bo jednak bez gaf się nie odbyło - wina DONALDA (Trumpa). No bo przecież ani razu nie wymienił nazwiska "Kaczyński" - ani w liczbie pojedynczej ani w liczbie mnogiej. Ani razu nie PiSnął słowa o katastrofie smoleńskiej. Ani razu nie obiecał, że odbierze Ruskim nasz wrak i w dodatku wygadał się, ze "ichni gaz" będzie droższy niż jest. Ani razu nie powiedział, że UNIA EUROPEJSKA to jest absolutna wredota i trzeba ją "zdeformować".....upssss....zreformować !!! A na koniec powiedział, że Ameryka i on sam "kocha Polskę i Polaków" - WSZYSTKICH POLAKÓW, a nie tylko tych "I-go sortu". Sodomia i Gomoria albo jeszcze gorzej. I psia nać - Wałęsę zaprosili i posadzili go w pierwszym rzędzie gości honorowych - obok Schetyny. I ten cały DONALD Trump nie znalazł ani pięciu minut, aby pogadać z Panemkaczyńskim na osobności - wina Waszczykowskiego, bo on pierwszy witał Trumpa na lotnisku, to powinien stosowna karteczkę podsunąć Trumpowi, że o tej i o tej godzinie nocna pora mogą się spotkać na Żoliborzu. No jak można było ogłaszać, że ten amerykaśski gaz będzie ździebko droższy od "ruskiego" - to była przecież tajemnica. Ehhhh.....taka nać.....od morza do morza !!! I jeszcze - prezydent Czech olał imprezę i nie przyjechał do Warszawy, a i Wiktor Orban gdzieś się zawieruszył - jak tu budować nowa potęgę na osi północ-południe ??? Ale to tylko takie drobne uchybienia - reszta przebiegała normalnie, Pan A.Duda 35 razy uścisnął prawicę DONALDA Trumpa, co by oznaczało, ze obydwaj panowie prezydenci dogadywali się w każdej sprawie. No jak nie - jak tak !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. a w "gazie" to mu potęgą będziemy i basta. W tym gazoporcie, co to Tusk go pobudował w Swinoujściu - ten płynny gaz będziemy zamrażać w kostki i rozsyłać od morza do morza w kontenerach, bo rurociągów póki co - brak. A co - opracuje się "nowe technologie" i już !!!!

   Usuń
  2. Oczywiście, że powodów do dworowania jest sporo.
   Masz rację ale ja wziąłem to wszystko bardzo powaznie a wynik przemysleń nawet dla mnie jest oczywista oczywistością. Mój tok rozumowania ujawnie w nastepnej notce /chyba, że mnie Leszek uprzedzi/
   Gaz w kostkach mówisz Waćpan - niezłe.

   Usuń
  3. Piotrze - tylko dworowac sobie możemy, bo tak na poważnie, to nie ma o czym gadać. Jeżeli ktoś mysli, ze w przeciągu kilku godzin można pogadać poważnie o wzajemnych stosunkach gospodarczych albo obronności w ramach NATO, to taki ktoś staje się niepoważny. Prezydent USA trochę poklepał nas po plecach, bo taki był zamysł tej całej jego wizyty. O wzajemnych stosunkach gospodarczych opartych o prawdziwe partnerstwo - nie było tam mowy i długo nie będzie, bo nie mamy w swojej ofercie eksportowej niczego, co mogło by zainteresować USA. A oni - za obietnice, że będą u nas stacjonować - wcisną nam trochę swojego żelastwa wojskowego - nie pierwszej młodości. Do dzisiaj nie wywiązali się ze swoich zobowiązań offsetowych i wcale nie maja takiego zamiaru. Po prostu - jak zainwestują u nas dolara, to chcą na tym zarobić 5 dolarów. Teraz chyba rozumiesz, dlaczego tak szybko ich firmy przestały w Polsce szukać gazu łupkowego. Mamy kupić ich gaz, bo oni mają już nadmiar swojego. Ot i cala filozofia. A trzeba było kupić technologię wiercenia i sprzęt oraz wiercić samemu. Polacy potrafią wiercić (vide: odkrycie polskiej miedzi). Pierwsze odwiert naftowe w XIX wieku, to też była nasza polska specjalność.

   Usuń
  4. P.S. - Wymień mi Piotrze nazwisko choćby jednego polskiego "biznesmena", który by uczestniczył w tych polsko-amerykańskich rozmowach. NIC - NULL. To o czym tu gadać na poważnie !!!! Prezydent Trump też takich "biznesmenów" nie przywiózł w swojej ekipie, za to obsadził ja prawie całą - swoją rodziną z zięciem włącznie. Znaczy to, że rozmów gospodarczych w ogóle nie było w planie tej wizyty. Obydwaj panowie prezydenci maja swoje kłopoty w swoich krajach i trzeba było pokazać, że mimo tego są "kochani". No i pokazali - widziałeś jaki tłum Polaków oklaskiwał tą "historyczną" wizytę.Taki był jej cel i został zrealizowany - nawet dość dobrze. I to by było na tyle.

   Usuń
 4. Panowie, ja rozumiem, kultura i te rzeczy... Gdybym jednak powiedział=napisał, gdzie mam i za c o uważam PanPrezesaZbawPolskie, panią Brochę, pana rezydenta Długopisa i im podobnych Wyszczykowskich,że o P.O. b. złodziejach samochodowych i kretynach wzywających na przesłuchania caryycę Jekatierinę, to byłby gruby nietakt, mała niezręczność, czy tylko obowiązująca wśród Prawdziwych Katolików ewangeliczna szczerość?
  Zdrówko...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bimbrovnicus !!! Tym się właśnie różnimy od "homo piscensis", że potrafimy posługiwać się normalnym językiem
  a nie jaskiniowymi pomrukami i buczeniem.Cóż to za sztuka - używać jako argumentu, grubych i sprośnych słów, to potrafi i tylko to potrafi każdy snopek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sobiepanie - spotkałem się w internecie z określeniem tego gatunku pn. homopis - co Ty na to ?

   Usuń
  2. JAcku ! Też ładnie !

   Usuń
 6. dalekoPiS – wizja przyszłości Polskiej Zjednoczonej Partii PIS
  cienkoPiScz - krzykacz – [FORBIDEN 404!]]
  naPiS – dotacja dla PARTII
  odPiS – odejście z PiS
  podPiS – "ustawianie się" lokalnych kacyków pod PiS
  przyPiS – przypisywanie PiSowi osiągnięć innych
  PiSak/ PiSiak - członek PiS
  PiSanka/PiSianka - członkini PiS
  PiSarka - statek ratunkowy, który Stwórca przedstawił w bezpośredniej transmisji telewizyjno-radiowo-internetowej Opatrznościowemu Ojcu Tadeuszowi, a ten zlecił zbudować go Niebiańskim Bliźniętom w celu uratowania wyznawców PiS przez zalewem grożącym ze strony Praprzyczyny Okropności [skrót – PO]
  PiSda - lista obietnic przedwyborczych PARTII
  PiSda - wierzytelności i pasywa PiS
  PiSma - aktywa i zyski PiS
  PiSdolot - jednorazowy wyczarterowany [na trasę Okęcie – drzewo]lot członków PARTII o charakterze religijno-partyjno-patriotyczno-finalnym bezdyskusyjnie
  PiSdonos - wytknięcie przez PARTIĘ cudzych nieprawości
  PiSdonoszenie - zbieranie przez WOTyszy i macierewitów "meldunków" o "morale" Polaków II Sortu
  PiSduch – podniosła atmosfera towarzysząca Kongresowi PARTII
  PiSdzielec -"działacz" rozbijający PiS na mniejsze podPiSdki
  PiSiaki / PiSaki– członkowie PiS
  PiSie – członkinie PiS
  PiSkorz – upokorzony członek PiS
  PiSmaczek-przedrzeźniaczek [termin stworzony przez Stanisława Lema] -dziennikarz powtarzający z upojeniem mantry i sury prominentnych działaczy PiS
  PiSmak – halucynogenny środek powodujący bezkrytyczną wiarę ambon i publikatorów w program PiS-u
  PiSmo Święte – całokształt dorobku ideologicznego PiSFührera
  PiSownia - centrala partyjna
  PiStacja – stacja kolejowa na bezludziu powstała z inicjatywy prominentnego działacza PiS
  PiSton - sposób przemawiania działaczy PiS
  PiSuardesa – działaczka PiS
  rękoPiS, rękoczyn, rękodzieło
  szybkoPiS – samodzielny [dla uniknięcia grzesznego zgorszenia] akt płciowy w wykonaniu członka [-ini PiS]
  rysoPiS - pęknięcie w zwartej strukturze PiS
  trapPiSta - utrapiony zwolennik PiS-u
  tuman - każde z Dwóch Boskich Bliźniąt [patrz ang. `two` i `man`]
  tuman - jedno z dwóch Boskich Bliźniąt[patrz ang. `to`` i `man`]
  tuman –były człowiek [patrz ang. `too`` i `man`]
  wPiS - teretyczne wstąpienie do PARTII [termin science-fiction]
  wyPiS – wyrzucenie z PiS
  zaPiS – poświęcenie się dla PARTII 

  OdpowiedzUsuń
 7. Sir Absurd z K'Lechistanu !!! Haaa....haaa....haaa... Z N A K O M I C I E !!!!! Wysoko cenię ludzi z wyobraźnią !!! Skromnie dodał bym jeszcze:
  - PiSman - członek formacji "ochronnych" PiS.
  - PiSmania - Mierzeja Wiślana po przekopaniu kanał
  - PiSport - dokument podróżny "bez wiz" do USA
  - PiSport - Centralny Port Lotniczy w budowie

  OdpowiedzUsuń
 8. PiSk - stan po przegranych wyborach (perspektywa).
  PiSkanie - obrady sejmowe.

  OdpowiedzUsuń
 9. PiSlandia - obszar w Europie środkowej zamieszkiwany przez ludy pierwotne.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piotrze !!! Mija już "euforia" związana z wizytą prezydenta USA - D. Trumpa w Warszawie - gdzie był tak gorąco witany. Obecnie pana prezydenta i innych prezydentów "gorąco" witają w Hamburgu - gdzie odbywa się szczyt państw "grupy G-20". Jak widzisz - są pewne różnice "tu i tam" w pojmowaniu słowa "gorąco". Ale ja nie o tym chciałem napisać kilka zdań, tylko o pomnikach. Pomniki to od pewnego czasu temat bardzo "gorący" w Polsce - sam wiesz, dlaczego. Pan prezydent Trump zrobił Polakom wykład z ich własnej historii, za co jest "wniebogłosy" chwalony - tak jak gdyby Polacy nie znali swoich własnych dziejów oraz historii swoich pomników. Bo tak się jakoś dziwnie składa, że wszystkie "warszawskie" pomniki mające upamiętnić naszą historię, stawiali "komuniści" z okresu PRL-u. Także i ten przy którym pan prezydent D,.Trump uczył nas naszej historii. Może przypomnę, że 12 kwietnia 1988 roku wybrano projekt tego pomnika do realizacji a już 1 sierpnia 1988 roku - w rocznice Powstania Warszawskiego, został on odsłonięty. Autorami projektu byli artyści Wincenty Kućma i Jacek Budyn. A ile to było krytyki ówczesnej "opozycji" na ten temat, że pomnik ma "socrealistyczny kształt", że upamiętnia klęskę Powstania, bo postawiony został w miejscu, gdzie Powstańcy pierwszy raz kanałami ewakuowali się z walczącej "Starówki" do Śródmieścia i na Mokotów. A dzisiaj, ów Pomnik przydał się i "jak znalazł" - na okoliczność "historycznej wizyty" pana prezydenta.A jest jeszcze kilka sławnych pomników - Warszawskiej NIKE (pomnik Bohaterów Warszawy), Pomnik Powstańców na Woli, Pomnik Bohaterów Getta oraz dziesiątki "Tablic Pamiątkowych" umieszczonych na ścianach budynków i budowli zabytkowych. Odbudowana z gruzów Warszawa - też jest jednym ogromnym POMNIKIEM. Niedługo minie 30 lat od "transformacji ustrojowej" i powstania III oraz IV Rzeczypospolitej a BOHATERSKIEJ LUDNOŚCI WARSZAWY, której zginęło w Powstaniu prawie 200 tysięcy nie postawiono żadnego pomnika. Temat dość wstydliwy. Za to, już 7 lat trwają "walki" o postawienie pomnika "bohaterskiemu" prezydentowi, który zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. O tempora,o mores !!!!!
  O innych "akcentach"w nauczaniu historii przez pana prezydenta już tam nie będę wspominał, bo nie chcę aby mi ktoś zarzucił, że mam "fobie", ale z pewnością pan prezydent się ździebko mylił, że Aleje JEROZOLIMSKIE były miejscem najbardziej zaciętych walk powstańczych. Po mojemu była to "Starówka" i jej okolice , ale "niech tam" - to już HISTORIA. Na zakończenie jeszcze wspomnę, że pan A.Duda podejmował pana D.Trumpa i honory mu czynił w Zamku Królewskim - także odbudowanym przez "komunistyczne władze PRL-u. To tylko taki "suplement" do naszej skomplikowanej HISTORII. Heja !!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Sobiepanie - tez zwróciłem uwagę, ze Trump aż 3 krotnie w swoim wystąpieniu wymienił powstanie w Getcie Warszawskim. W tym samym czasie - jego córka Jovanka czy też Ivanka składała WIENIEC POD POMNIKIEM BOHATERÓW
  GETTA. Jak na półgodzinny wykład historii, coś sporo tych akcentów. Przypuszczam, ze adresowane one były - nie do Polaków, ale do diaspory żydowskiej w USA. To też są wyborcy Trumpa, jeszcze liczniejsi niż Polonia a przy tym cholernie bogaci. No i tak się robi politykę, bo ten "wykład" z historii, to czysta polityka a nie sentyment do Polaków - American loves Poland - Ameryka kocha Polaków, tylko im wiz nie daje !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jerzy S. :-)))))) ciepło.....ciepło....i na temat !!! Moze i nie czepial bym się tej "lekcji historii" w wykonaniu pana prezydenta Trumpa, ale trochę mnie zdenerwował wychwalając przy tym ich prezydenta Reagana i "pułkownika" Kuklińskiego. Tego nie należalo czynić Polakom. Reagan był to jedyny w dziejach prezydent USA, który nałożył na Polskę i Polaków sankcje gospodarcze i embargo na cały polski eksport do USA. A my mu za to pomnik wystawiliśmy. Czysta schizofrenia !!!!

   Usuń
  2. Po następnych wyborach Sejm powinien uchwalić ustawę zakazujacą stawiania pomników w Polsce przez następne 100 lat. Ile to się "grosza publicznego" marnuje - raz stawiają, drugi raz wyburzają, fiksum - dyrdum.

   Usuń
 12. Piotrze !!! Widziałeś to ????? W internecie pokazują filmik z Hamburga, jak D.Trump poklepuje po ramieniu W.Putina !!!! To pewnie się dogadali, że o wraku nie PiSną ani słowa. No bo to jest jedyna rzecz, gdzie mogą się dogadać, we wszystkich innych sprawach są na "krzywe gęby".

  OdpowiedzUsuń
 13. adam !!!! Masz problemy !!!! Twoja choroba psychiczna nazywa się "mesjanizmem", ale w dłuższej perspektywie czasu - do uleczenia. Mesjanizm najczęściej dotyka ludzi o naturze narcystycznej - Ty uważasz, ze jesteś najlepszy we wszystkim, czego się dotkniesz. Ponieważ inni odrzucają ciebie - narasta w tobie chęć ich "nawracania" do twojego poziomu widzenia świata - czujesz się "mesjaszem", który głosi "prawdy objawione". Poważnie - kliknij sobie do Wikipedii hasełko "mesjanizm - choroba psychiczna. Pasuje do ciebie jak ulał. Czujesz się bez przerwy odrzucany przez innych, dlatego włóczysz się po różnych blogach, aby znaleźć swoich "wyznawców". To nic nie da, bo jesteś przy tym bardzo upierdliwy. Lecz się - masz jeszcze szanse !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jerzy S. - szacunek !!! Trafna diagnoza ! Ja bym zalecił jeszcze jakieś egzorcyzmy - strzezonego Pan Bóg strzeże.

   Usuń
 14. Nie nam się na ekonomii ,przepustowości lotnisk itp. Nie wydaje mi się jednak , że będzie gorzej. Bo kto będzie chciał do nas przyaltywać za jakieś dwa lata ? No kto.. I po cholere nam nowe lotnisko - żeby stało puste?/ Międzylądowania zrobią sobie poza Polską. Z Bialorusi sobiie można pociągiem przyjechac.. chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Renato !!! W zasadzie nie mam nic, albo bardzo mało przeciwko komunikacji lotniczej - ale bez przesady ! Weźmy choćby pod uwagę ostatnia wizytę prezydenta USA w Polsce, o której tyle ludziska gadają - jak by bylo o czym. Przyleciały dwa rownórzędne samoloty - giganty typu Air Force One oraz kilka innych samolotów transportowych, w których załadowano cale to żelastwo, ktore towarzyszy ich prezydentowi - dwie pancerne limuzyny zwane "bestiami", szpital na kolkach, specjalne samochody zawierające aparaturę do łączności, specjalny samochód zawierający aparaturę do zakłócania łączności radiowej i telefonicznej, specjalne samochody dla ochrony osobistej prezydenta, specjalna karetka pogotowia lekarskiego, specjalny samochód wyposażony w broń p.pancerna oraz ciężkie karabiny maszynowe - i co by tam jeszcze sobie wymyślić. Taki jeden samolot Air Force One tankuje jednorazowo ponad 200 ton paliwa lotniczego, tak aby mógł przelecieć bez lądowania np. z Warszawy do Waszyngtonu. Zatem dwa takie samoloty - to zatankowanie ponad 400 ton paliwa - nie licząc pozostałych samolotów. Do tego wszystkiego - kilkudziesięciu ludzi - personel latający, lekarze,pielęgniarki ochroniarze, kucharze, kelnerzy, stewardesy i diabli wiedzą kto tam jeszcze. TO JA SIĘ TERAZ PYTAM - A PO CO TO WSZYSTKO I ILE TO KOSZTOWAŁO. NASZYCH KRAJOWYCH KOSZTÓW JUŻ TU NIE LICZĘ, ale dam sobie rękę obciąć, ze tez były duże, albo bardzo duże. Czyli wydano ogromne pieniądze tylko po to aby prezydent USA wygłosił półgodzinna lekcje "historii dla Polaków" - bo my nie znamy własnej historii. No bo w końcu taki jest sens tej całej wizyty. Może trochę przesadzam, ale bardzo nie wiele !!! A teraz niech Pani pomyśli ile zostało w powietrzy spalin i smrodu z tych spalin - kiedy spalono kilkaset ton paliwa. I w tym miejscu niech sobie Pani wyobrazi, że codziennie wokół globu ziemskiego lata kilkaset tysięcy samolotów i tez spala takie samo paliwo - to już idzie w miliony ton - CODZIENNIE !!!! Bo ludziom chce się latać. Nie potrzeba żadnych bomb atomowych lub wodorowych - wytrujemy się sami. I przysypią nas Himalaje śmieci, które ludzka "cywilizacja" wytwarza codziennie. Polska nie może być przecież gorsza od innych - tez sobie wybudujemy MEGA GIGA PORT LOTNICZY. A co !!!! Niech wżdy narody znają, ze Polacy nie kaczki tez pusto w glowie maja żeby tu sparafrazować Mikołaja Reja !!!! A teraz pomyślmy sobie raz jeszcze - potrzebne nam to MEGA lotnisko, czy się obejdziemy. Wszystkie inne nasze lotniska pracują na "pół gwizdka". Pozdrawiam serdecznie !!!

   Usuń
 15. Dzisiaj dziesiąty, to pewnie Panprezes przed obchodami nie zdąży przeczytać listu do siebie?
  list otwarty

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>