wtorek, 31 maja 2016

MIGAWKI (2)










     #1
     Uwaga!! Do naszego miasteczka przybył w końcu szeryf. Szeryf stanowczy, nieustępliwy w zwalczaniu zła, groźny dla wszystkich przestępców.
     Na pierwszy ogień poszedł kosmopolita (a może i lewak) niejaki Polański. 40 lat temu popełnił ohydny uczynek w kraju za Wielką Wodą. Ścigany przez tamtejsze prawo powrócił do Europy. Powrócił do Polski. Miał prawo do tego jako obywatel naszego kraju. Długie macki amerykańskiej machiny prawnej został nawet aresztowany w Szwajcarii. Jednak ten kraj odmówił wydania go Amerykanom. Ale nasz szeryf wyczuł, że może stać się bohaterem wielkiego mocarstwa. Dlatego nie bacząc na obywatelstwo, nie bacząc na to, że ten ohydny czyn według naszego prawa uległ już przedawnieniu zwraca się do Sądu Najwyższego o kasację sądu w Krakowie.
     Mam nadzieję, że szeryf nie zakończy swojej misji na tej jednej akcji. Że pójdzie za ciosem i równie stanowczo wznowi proces przeciwko pewnemu biskupowi z Poznania, dziesiątkom (a może i setkom) innych kapłanów dopuszczających się równie ohydnych czynów.
     Kto wie, może nawet doczekamy się wznowienia procesu Mariusza Kamińskiego.

     #2
     Brawa dla ministra wojny!
     Dzięki jego mozolnej pracy w końcu udało się zaszczepić naszej armii niezbędne w boju cechy - "patriotyzm i chrześcijaństwo". Teraz już Putin nam nie podskoczy!
     Dlaczego tak myślę? Otóż nasza dzielna armia tchnięta nowym duchem przetransportowała z Krakowa do Poznania posąg Chrystusa. I nie było żadną przeszkodą, że zrobiono to w sposób bezprawny olewając wszelkie przepisy. Armii naszej nie obchodzi władza samorządowa. Oni mają wytyczne od pierwszego świra RP.
     Ponieważ władze samorządowe wyraźnie działają przeciwko temu duchowi, podobno armia jutro obok posągu postawi trzy czołgi.

   
 

19 komentarzy:

 1. Szanowny Leszku moze to Ty odpowiesz na fundamentalne dla mnie ,pytanie.
  Ale do rzezy
  Przypominasz chyba, sobie Jak to
  "Jeżdżąc latem po Polsce, prezes PiS w każdym mieście mówił o potrzebie promowania Polski w świecie. Zapowiadał, że gdy wróci do władzy, to jego rząd nie będzie żałował pieniędzy na zamawianie filmów – u reżyserów światowej sławy i z udziałem najwybitniejszych aktorów – opiewających szczególnie ważne dla Polski wydarzenia historyczne ".
  I teraz pytanie .
  Czy Polański to reżyser, o światowej sławie ?
  Majacy kumpli wśród innych światowych reżyserów i "najwybitniejszych aktorów", którzy to mamieni przez Prezesa nie żałującego pieniędzy, na zamawianie filmów, widząc to co wyprawiają z Polańskim ,w myśl nawet zawodowej solidarności, nie powiedzą "chór z wasza forsą i walcie sie na ryj"
  Powiedzą ?Idę o zakład ze tak?
  Dla mnie to kolejny z rządu, który posiadł wysoką umiejętność "szczania do własnej zupy"
  Do partii wybitnych kretynów, wpisanych do mojej prywatnej "Księgi Kretynów Rządu",wpisałem zaraz za Waszczykowskim, kolejnego, Ziobrę
  Dlatego ja, zagorzały ateista, ośmielę się zaintonować
  Boże! Coś Polskę przez tak liczne wieki
  Otaczał blaskiem potęgi i chwały
  I tarczą swojej zasłaniał opieki
  Od nieszczęść, które przywalić ją miały

  Przed Twe ołtarze zanosim błaganie,
  Tych kretynów z rządu, zabierz wreszcie panie"
  PS
  Co co wyprawia dziś armia pisałem "u Piotra " w "Mamrocie" Jak to jest odbierane, przez "suwerena tez"


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Lecz choćby przyszło tysiąc atletów
   I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
   I każdy nie wiem jak się natężał,
   To nie udźwigną - taki to ciężar!"


   A co dopiero ja, emeryt sterany życiem? Stawiasz Wieśku trudne pytania. Bowiem w mniejszym lub większym stopniu opierają się one na logice myślenia.
   Po pisowskiej stronie wszystkie myśli poruszają się ruchem Browna. Gdyby ich tropem próbował podążać jakiś wąż, już po kilku "krokach" połamałby sobie kręgosłup.
   Więc wybacz, że nawet nie będę próbował odpowiadać - po prostu boję się zagłębiać w pisowską logikę.

   Usuń
  2. Leszek Kowalikowski31 maja 2016 21:03
   Więcej wiary w to co jest stałe i niezmienne.Logika,prawidła czy zasady fizyki i chemii.
   Pis przeminie a z nim Macierewicz ,prezes Ziobro i inni kretyni.Nie takie kataklizmy Polska przeżywała.
   Pisowska logika?Żartujesz ! Oni pana Sienkiewiczowskie "Prawo Kalego" podnieśli do prawa kanonu.
   Dzis nawet"małe dzidzi to widzi"
   A tak miedzy nami i w konfidencji
   Czy przypuszczałeś ze nam się "komuna" rozp..li a Krasnaja wróci do domów.
   Korzystając z "szymli" Powiadam
   "Zaprawdę powiadam Ci, ze to wcześniej niz myślisz pierd..lnie a "smród będzie pod niebiosy"
   Bo to. Czy po raz pierwszy? Czego Tobie i sobie życzmy. Amen

   Usuń
  3. Dzień dobry
   Jedna rzecz, która mi się nasuwa w związku ze sprawą Romana Polańskiego.
   KAŻDE NORMALNE PAŃSTWO broni swoich obywateli. Po to zresztą, w mojej ocenie, państwo istnieje (żeby bronić swoich obywateli).
   Natomiast u nas pojawia się minister, który nie tylko nie broni obywateli SWOJEGO PAŃSTWA ale jeszcze ochoczo wydaje ich obcym państwom aby tam byli sądzeni za czyny, które w Pisolandii (do niedawna zwanej Polską) są już przedawnione (niekaralne).
   W efekcie JA, jako obywatel, zaczynam się bać!
   KTO MI BOWIEM ZAGWARANTUJE, że jeśli np. Arabia Saudyjska zwróci się z żądaniem wydania MNIE "Krzysztofa z Gdańska" ponieważ stwierdzili, że jadłem wieprzowinę oraz w ramadan nie pościłem (ciężkie przestępstwo w Arabii Saudyjskiej) nasz minister nie wyda MNIE ochoczo obcemu mocarstwu na ukamienowanie (zwyczajowa kara w tamtych stronach)?
   Że przesadzam?
   Tylko trochę, aby uzmysłowić problem, który KAŻDEGO Z NAS może teraz dotknąć!

   Pozdrawiam

   Krzysztof z Gdańska

   Usuń
 2. Również uważam, że pan minister Ziobro ma kilka poważniejszych spraw do załatwienia, niż ściganie staruszka, pana Polańskiego. Nie zgadzam się natomiast z argumentacją typu: "KAŻDE NORMALNE PAŃSTWO broni swoich obywateli" w zastosowaniu do tego casusu. Pan Polański "urodził się w Paryżu jako Raymond Thierry Liebling. Był synem Mojżesza Lieblinga (1905-1983; malarza i producenta tworzyw) i Buli (Belli) z domu Katz-Przedborskiej." (Wikipedia). Czyli z narodowości jest Żydem, z urodzenia Francuzem. Polska była mu potrzebna tylko po to, aby tu zdobyć wykształcenie. Zdobył je i wyjechał. Najpierw do Francji, potem do Wielkiej Brytanii, a w końcu do Stanów Żjednoczonych.
  Nie wiem ile i jakich paszportów pan Polański posiada, ale z pewnością polski nie jest jedynym i nie jest dla niego najważniejszym.
  Naprawdę nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy w szczególny sposób dbać o prawne bezpieczeństwo pana Polańskiego. Nawarzył piwa, niech sobie radzi.

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widze powody aby dbac o każdego Polaka nawet jeŻeli do tego jest krytycznym wobec wielu /zgadnij których/, nie kłaniał się władzam /zgadnij ktorym/ i do tego zyd - skandal, trzeba udupić. Nawarzył i wypił - koniec, kropka.
   Przeczytaj poprzedni komentarz Krzysztofa z Gdańska.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Musisz mieć nieźle nasrane pod deklem, żeby z draństwa bądź co bądź Ziobry wyprowadzać syjonistyczne wnioski. Jakie one byłyby, gdyby mistrz było nie było kina wychędożył Twoją nastoletnią córkę-nie śmiem domniemywać.
   Ziomal

   Usuń
 3. Starożytni górale w swej najbardziej popopularnej pieśni śpiewają: "(...)za poślednie (Z)ziobro..."!
  https://www.youtube.com/watch?v=X674XoAQrmU
  Proroctwo godne Nostradamusa!!!
  pozdrawiam i niezmiennie acz upierdliwie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 4. "Czyli z narodowości jest Żydem"
  Rece świerzbią by dać ci w mordę abyś sie wykopyrtnął, niedouczony bucu, /ponoć z wyższym wykształceniem/
  Rodzice Polańskiego żyli w Polsce i to Polsce przysparzając korzyści dając zatrudnienie jej obywatelom i to z tego tylko powodu, należy im się szacunek.
  Podzielili los Polaków. jaki zgotowali im .tacy sami faszyści jak ty i tylko dobry los sprawił ze Polański przerzucony przez mur getta. trafił na rodaka. który go przechował i wychował/gdyby trafił na ciebie pewno bys go własnoręcznie utłukł lub przekazał Gestapo.No, bo to, Zyd/
  Uczył sie w Polsce i w Polsce zdobył wykształcenie filmowca.
  A wyjechał, nie uciekł, bo to na zachodzie właśnie, poznali się na jego talencie i dali pieniądze na jego rozwój.
  I to Polański a nie ty, bucu, rozsławił Polskę, jej szkołę filmowa i to dzięki Polańskiemu ,kiedy takie jak ty kretyny myliły Holand z Poland, Polska stała sie sławną.
  To Polański z największymi kręcił w Polsce swoje filmy dając zarobić "suwerenowi" a zdobywane nagrody filmowe na rożnego rodzaju festiwalach rozsławiały Polaka reżysera, a cała Polska była dumna, ze ma takiego rodaka.
  To Polański przynosił wymierne korzyści Polsce, moralne i materialne, a nie ty, nikomu nie znany, bucu
  I za to choćby należy się Polańskiemu szacunek,ochrona i obrona,bo jest jednym z nas, tyle ze z wybitnym talentem, uznanym w całym świecie To jedno
  A jeszcze raz powtarzam jesteś niedouczonym historycznie bucem i leniem, bo ci się nie chce zajrzeć do twojej ukochanej Wikipedii by przeczytać o DNA Polaków.
  Niedouczonym historycznie, bo w kraju przez którego ziemie od wieków przechodziło setki wojsk ,przetaczały się wojny,osiedlali się dobrowolnie lub ich osiedlano, ludzie rożnych ras i pochodzenia czy religii wyciągać jego pochodzenie czy "związki krwi" to kretynizm.Taka to mieszanina
  A jakie twoje sa korzenie,kim byli dziadowie rodzice twoich dziadów ?
  .Nawet twój umiłowany prezes swe koligacje wynosi z Rosji ,a ""parasol ochronny" nad jego rodziną w czas gdy na murach pisano "AK zaplute karły reakcji" rozciągnął UBecko Rosyjski prokurator.
  Ale o tym zmilczysz bo niewygodne.Co ?
  Leszka zaś, przepraszam za wulgaryzmy ale jako okoliczność łagodzącą "zapodaje", iż hamowałem się bo miały być gorsze.Rece świerzbią a krew uderza do głowy ze takie okazy ksenofobii w XXI wieku się uchowały.
  I to jest ten Kurskiego "ciemny lud,który, wszystko kupi" Niezależnie od wieku i "wykształcenia" przyjmując bezrefleksyjne każdą bzdurę i nie zadając sobie trudu weryfikacji.
  Ten okaz tak ma. Obawiam się, iż by zazdrościł Polańskiemu nawet pogrzebu.Bo on takiego by nie miał

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiesiu, już ci to mówiłem, zapominasz się. A do tego wypisujesz głupoty.

  Primo: ""Czyli z narodowości jest Żydem" " A nie jest?

  Secundo: "Rodzice Polańskiego żyli w Polsce i to Polsce przysparzając korzyści dając zatrudnienie jej obywatelom" - Nie, żyli we Francji i tam urodził sie ich syn. Owszem, byli pochodzenia z Polski (nie polskiego!).

  Tertioo: "Podzielili los Polaków. jaki zgotowali im .tacy sami faszyści jak ty" Na jakiej posdstawie uważasz, ze mam faszystowskie popglądy?

  Quarto: "A wyjechał, nie uciekł" Ja w latach sześćdziesiatych nawet nie wiedziałem, jak wygląda paszport.


  Quinto: "To Polański przynosił wymierne korzyści Polsce, moralne i materialne, a nie ty, nikomu nie znany, bucu" Jak na nikomu nieznaną osobę, to rozprawiasz sie z nią dość śmiało, jakbys ją znał bardzo dobrze. Nie chcę sie z panem Polańskim, a tym bardziej z tobą licytować, ale pracowałem dla Polski 40 lat.

  Sexto: "I za to choćby należy się Polańskiemu szacunek,ochrona i obrona,bo jest jednym z nas, tyle ze z wybitnym talentem, uznanym w całym świecie" To znaczy uwazasz, ze powinno się mierzyć jego uczynki inną miarą, niż na przykład, nie przymierzając, twoje?

  Septimo: "A jeszcze raz powtarzam jesteś niedouczonym historycznie bucem i leniem, bo ci się nie chce zajrzeć do twojej ukochanej Wikipedii by przeczytać o DNA Polaków." Nie wiem, co masz na myśli. Czy to, że około 10 % Polaków ma geny charakterystyczne dla narodów semickich? Czy to, ze Polacy są genetycznie zlepkiem przybyszów z różnycch stron świata? O tym wszystkim wiem. Polska zawsze była krajem otwartym i przyjmowałą przybyszów, którzy dla Polski i w Polsce pracowali. Jak chocby Sokrat Starynkiewicz, rosyjski generałgubernator (okupant!), który za zasługi w Warszawie ma plac swojego imienia i pomnik. Czy jak Stanisław Lorenz, potomek szwedzkiego najeźdźcy, długoletni dyrektor Muzeum Narodowego. Ale to nie powinno mieć wpływu na prawną ocenę sytuacji pana Polańskiego.

  Octimo: "A jakie twoje sa korzenie,kim byli dziadowie rodzice twoich dziadów ?" To akurat wiem. Jednym z moich pradziadków był Rosjanin, a według rodzinnej tradycji, rodzina jednej z moich prababek wywodzi się z osadników tatarskich, którzy za załugi dla Rzeczypospolitej zostali uszlachceni i osadzeni na Podlasiu.

  To tyle.

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem Ślązakiem. U Ślązaków, wychowanych w specyficznym na skalę polską i bardzo pragmatycznym etosie, nigdy nie było miejsca na jakąkolwiek ksenofobię. Osobiście byłem świadkiem jak w śląskich domach przyjmowano Czarnoskórych i Azjatów.
   Jeden z naszych zaprzyjaźnionych Japończyków wprost płakał ze wzruszenia po śląskim przyjęciu (gyburstak - urodziny).
   Co do Polańskiego, dziś starca, poczynania tow. Ziobry są , tak po ludzku, wredne i budzą u mnie odruchy wymiotne.
   A korzenie moje też nie są aż tak jednoznaczne.Moi pbliscy przodkowie to Ślazacy, Niemcy i stara herbowa (herb Belina) szlachta mazowiecka. W bocznej linii (w czwartym pokoleniu)znajdują się także czescy Żydzi.
   Bo to Śląsk właśnie!
   Gdybym miał, choćby śladowe, inklinacje ksenofbiczne, to, przy pierwszym goleniu, musiałbym sobie od razu poderżnąĆ gardło!
   "PRAWICZKA - TAK, PRAWICA - NIE!!!"
   (Arthus Clatterus Iuve0

   Usuń
 6. O man! Panowie.
  Uważam osobiście ,że w jednym Wiesiek ma racje. Polański jest człowiekiem ,ktorego dorobek życiowy w kinematografii jest tak znaczny,że to częściej Polacy mówią o nim Polak niż on sam. Facet jest internacjonalny rzekłabym ale jeżeli przyznaje się mu zasługi dla Polaków, to też ma prawo do obrony przez państwo polskie .Jest z pochodzenia żydem ,polskim żydem i ani nie podnosi swego żydsotwa ani nie epatuje polskością.
  Jego występek rzekłabym jest nie dośc ,że problematyczny to jeszzcze sama zainteresowana prosi ,żeby wreszcie ukręcić sprawie łeb. Minęło tyle lat ,pamiętam donosy na temat z czasow kiedy się to wydarzyło i z czasów pózniejszych. Przy produkcji swoich filmów Polański zatrudniał Polaków ,robił filmy które nigdy Polaków żle nie przedstawiały .Natomiast pan Ziobro uff. postanawia znowu zabłysnąc w świetle jupiterow. W ten sposo jak pisze Wiesiek udawadnia ,że zaden obywatel naszego kraju nie może liczyć na obronę . No chyba ,że będzie piewcą Pisu to byc może. Jasne?Jak się to ma do gwałtach na dzieciach przez naszych rodzimych czarnych sukienkowych, dlaczzego niby jakaś tam siostra nie może odbyć kary za znęcanie sie nad podopiecznymi ,czemu to prawy i sprawiedliwy Ziobro się za to nie zabierze?
  Może jednak zaczęlibyśmy brać przykład z Żydów ,którzy jednak się wspomagają na świecie . My nie .
  Jak pamiętam - emigracja nasza z czasów zaborów była pokłocona i walczylą zee soba, pożniej było to samo. Nigdzie i nigdy nie możemy być solidarni ani z innymi nacjami ani ze soba .I chyba tak nawiasem mówiąc żaden Polak nie może się pochwalić żadnym czystym DNA. I co z tego.Polakiem jest sie albo nie - coś mi się wydaje ,że zaczynaa to być kwestią wyboru.
  A co do pana Ziobry - mam pretensje ,zę takie osoby jak on, Macierewicz nie stanęły przed sądem w odpowiednim czasie. Teraz mamy.
  I niech mi tu nikt nie pisze,że nie mam prawa nic mówić, bo nie żyje w Polsce. Płacę w tej Polsce podatki ,mam na co dzień żywy kontakt i wiem jak się w tej Polsce żyje.I wnerwia mnie delkatnie mówiąc jak widzę ,że znaczenie Polski leci na łeb na szyje a u włądzy mamy pacynki ,prezesa i oszołomów...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak widze nie ja tylko wychodzę z nerw
  Maria Nurowska napisała liścik do pana Zbyszka. Oto on:
  Pan Minister Sprawiedliwości,
  Zbigniew Ziobro
  ,Szanowny Panie Ministrze,
  niebawem miały się rozpocząć w Polsce zdjęcia do najnowszego filmu Romana Polańskiego " Sprawa Drejfusa". Swoimi obsesyjnymi działaniami stara się Pan to uniemożliwić, z czego nie wyniknie nic, poza stratą dla kultury polskiej i światowej.
  Dlatego mam uprzejmą prośbę, aby się Pan Minister wreszcie odpierdolił od mojego rodaka i wybitnego reżysera.
  Adamie Nie cofam żadnego słowa.I wp by ci się należał za nazistowska klasyfikacje ludzi.Ludzie, bucu, a nie narodowości się liczą.
  Jakos milczysz gdy Marie i jej syna Zyda na silę chcą obwołać patronem Polski To jakoś ci nie przeszkadza
  Jakos milczysz gdy podaje ci biografie "rodzinki prezesa"
  "ale pracowałem dla Polski 40 lat."No i co z tego.
  Czym to rozsławiłeś Polskę gdzie w jakiej encyklopedii znajdzie się twoje nazwisko Jakie to wynalazki ważne dla ludzkości "wymyśliłeś"
  Pierdolisz, tylko jak potłuczony, podważając wyrok polskiego sad,u który w sprawie Polańskiego postanowił to co postanowił.Znasz akta,byleś choć na jednej rozprawie?Znasz szczegółowe uzasadnienie Sądu?
  Bo niedouczony prawnik z zerowym dorobkiem prawnym tak postanowił.Wiec trzeba go jeszcze podeprzeć Zydem
  I ostatnie żalisz sie
  "w latach sześćdziesiątych nawet nie wiedziałem, jak wygląda paszport."
  A mamunia popularnych wielce bliźniaków miała i nawet jeździła do Londynu skąd synalkom przywoziła sweterki i inna odzież.A i tatunia tez wysyłali na kontrakty.Wiec i paszport mieli
  Odważysz sie to skomentować?



  OdpowiedzUsuń
 8. ZZ za wszelką cenę chce mieć swoje miejsce w historii. I będzie je miał, w rynsztoku. Im większy bagaż kompleksów i poczucie niższości tym bardziej wredny charakter. A już nic mnie tak nie irytuje, jak ci wszyscy pisowscy mądrale, obnoszący się ze swoją wydumaną moralnością *z wyższej półki* i powtarzający, że wszyscy są równi wedle prawa. Owszem, wszyscy z wyjątkiem ich samych. Ich prawo nie dotyczy, są ponad. Trudno zachować spokój i zimną krew kiedy się słucha bredni tych łobuzów i hipokrytów.
  kika_7

  OdpowiedzUsuń
 9. Pani Renato, z wieloma Pani stwierdzeniami moge się zgodzić, tym bardziej, że argumentuje Pani, a nie s aczy jadem, jak Wiesław. "Polański jest człowiekiem ,ktorego dorobek życiowy w kinematografii jest znaczny" - zgadzam się, choć ja go cenię bardziej za rolę Papkina w Zemście Wajdy, niż za reżyserię. "Facet jest internacjonalny ". Też się zgadzam. Skomentuję to jednak znanym porzekadłem: "Gdzie chleb mój, tam dom mój". "jeżeli przyznaje się mu zasługi dla Polaków, to też ma prawo do obrony przez państwo polskie ". Ależ, oczywiście, jak każdy. Myślę jednak, ze przysłowiowy "każdy" nie uzyskałby tak lekko wyroku odmiawiajacego ekstradycji. I na tym polega problem! "Jego występek rzekłabym jest nie dośc ,że problematyczny to jeszzcze sama zainteresowana prosi ,żeby wreszcie ukręcić sprawie łeb". Z tym też sie zgadzam. Ale zrobic to moiże wymiar sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, a nie pan Wiesław.

  W dalszej częsci swojego wpisu zaczyna Pani, pani Renato, dawać upust swojej niechęci do PiS'u, zatem tego nie skomentuję. Poza jednym. Napisała Pani: "mam pretensje ,zę takie osoby jak on, Macierewicz nie stanęły przed sądem w odpowiednim czasie." A niby za coi chce ich Pani sądzić?

  adam

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiesławie, durniu, napisałeś: "Ludzie, bucu, a nie narodowości się liczą." Liczą sie i ludzie i narodowości. Nie tylko dla mnie, ale dal setek milionów innych ludzi, czego setne przykłądy obserwujemy. I musisz się z rzeczywistością liczyć.

  "Jakie to wynalazki ważne dla ludzkości "wymyśliłeś"" Wiesławie, ja do ciebie do spowiedzi się nie wybieram. Musi ci wystarczyć, że mam 4 patenty. A ty masz choć jeden?

  "Pierdolisz, tylko jak potłuczony, podważając wyrok polskiego sad,u który w sprawie Polańskiego postanowił to co postanowił" Niczego nie podważam, co wiecej, jeśli pomyślisz choć chwilę (umiesz?), to będziesz musiał uznać, ze i pan minister Ziobro niczego nie podważa. Jedynie zgodnie ze swoimi uprawnieniami i zgodnie z prawem kieruje sprawę do ponownego rozpatrzenia.

  "A i tatunia tez wysyłali na kontrakty." Wiem o tym, że pan Rajmund pracował na kontraktach. To nie jedyny człowiek, jakiego znam, który pracował na kontraktach. I niby co z tego wynika?

  adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. adam - te Twoje "patenty" to o kant doopy rozbić. Już Ci to ofermo udowodniono w internecie - zapomniałeś ???. Poczytaj sobie o tym w archiwum bloga "Eliza Demoulin". Jednak jeden "patent" masz na pewno - patentowany dureń !!!

   Usuń
  2. Poprawka - ma być "Eliza Dumoulin"

   Usuń
  3. Nikt mi niczego takiego nie udowodnił. Za opinię dziękuję. Jesteś wiarygodny?

   adam

   Usuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>