czwartek, 6 sierpnia 2015

Duda bez cudów !!

               Nie miałem zamiaru oglądać inauguracji i zaprzysiężenia nowego prezydenta RP gdyż moim zdaniem oszust, który podstępem wyłudził na „ciemnym ludzie” najwyższe stanowisko w państwie nie jest wart mojej uwagi.
Dziś przed południem uczestniczyłem w o wiele ważniejszej, choć przykrej uroczystości. Pożegnałem jedynego dawnego przyjaciela, który zmagał się od 7 lat z chorobą nowotworową aby w końcu jej ulec.
             Nie piszę tego aby poinformować o braku możliwości oglądania Andrzeja Dudy bo nawet gdybym taka możliwość miał to znam wiele innych i przyjemniejszych form spędzenia czasu.

             Cudu nie było. Bóg odwrócił się do nas plecami i mamy prezydenta skazanego prawomocnym wyrokiem, szarą eminencję w wielomiliardowej aferze SKOK i oszusta w obiecankach wyborczych.


            Nie zgadzam się z Lechem Wałęsą, który stwierdził, że warto by oddać PIS-owi władzę i zobaczymy co zrobi. Wiadomo co by PIS zrobił. Ogłosił by wszem i wobec że kasa jest pusta i musi najpierw odbudować finanse bo po Platformie Obywatelskiej pozostała ruina.

Doskonale podsumowała sytuację Only-avianka z która też się nie zgadzam. Napisała na swoim blogu /.../młodzi Polacy już nie pamiętają rządów PiSu, a tym, co pamiętają, nie uwierzą. Każde pokolenie musi popełniać własne błędy, żeby się uczyć.

                I w pierwszym i w drugim przypadku szkoda Polski a prezydenturę należy potraktować jako przekręt polityczny 25-lecia wolnej Polski.

Już wiemy jak można wyłudzić stanowisko a postępowanie to jest nader bezpieczne bo procedura impeachmentu nie jest znana w polskim prawie a jedynie wezwanie przed Trybunał Stanu.

Oto jak się wyłudza głosy.

Przed wyborem;

Przywrócę poprzedni wiek emerytalny dla mężczyzn i kobiet.

Podwyższę kwotę wolną od podatku dochodowego.

Nikt oficjalnie nie zwrócił kandydatowi uwagi, że wchodzi w nie swoje kompetencje i że te sprawy nie zależą od niego.

Po wyborze;

Wniosę projekt do sejmu /w ramach inicjatywy legislacyjnej prezydenta – dopisek mój/ o przywrócenie wieku emerytalnego.

Wniosę projekt do sejmu /w ramach inicjatywy legislacyjnej prezydenta – dopisek mój/ o podwyższenie kwoty wolnej od podatku dochodowego.

               Oszustwo polega na tym, że nie każdy obywatel musi się znać na uprawnieniach prezydenta. Skoro kandydat mówi że obniży lub da to zrealizuje to po dokonanym wyborze.

O innych „obiecankach” wspominał nie będę a życie bardzo szybko to zweryfikuje.

              Chciałem także zwrócić uwagę na bezczelność obecnego prezydenta. W trakcie kampanii wyborczej apelował do prezydenta Komorowskiego, rządu i sejmu aby nie podejmowano kluczowych decyzji dla państwa. Z jednej strony megalomania a z drugiej niezachwiana wiara w sondaże. Po wyborze Andrzej Duda chce zgłosić dwie inicjatywy ustawodawcze w sprawach które wymieniłem wyżej. Następne oszustwo i zagrywa czysto propagandowa. Duda wie, że sejm ze względu na końcówkę kadencji nie jest w stanie zgodnie z procedura sejmową ich przegłosować. Takie inicjatywy muszą być przesłane do konsultacji społecznych, klubów i komisji parlamentarnych. Do końca kadencji zostały dwa posiedzenia. Tylko patrzeć jak PIS-owscy obrońcy ludu pracującego miast i wsi rozedrą jadaczki, że ten sejm nic nie robi i trzeba go wymienić.

Co można zrobić ..................dobre pytanie, proszę o następne.

Z ostatniej chwili:
Wg. onet.pl
19:06 Na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim stanął krzyż. Dzisiaj ma stać tam go godziny 20. Jak poinformowała Katarzyna Kolenda-Zalewska w "Faktach" w TVN, krzyż ma stać przed Pałacem codziennie od 20 do 21.15. Codziennie ma być też odprawiany Apel Jasnogórski.
 
No tośmy się dorobili - nowe wraca !!!
43 komentarze:

 1. Pan Prezydent też będzie w tych apelach jasnogóskich uczestniczył? Jak sadzę BOR już się cieszy.:-)))

  Co można zrobić? Kiedyś nawoływali "zabierz babci dowód". Teraz trzeba zadbać by nasze dzieci i wnuki nie zagłosowały po głupiemu, w myśl zasady "na złość mamie odmrożę sobie uszy".

  Krzyż kopia zapasowa, przenośna:
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/galeria/497246,1,zaprzysiezenie-andrzeja-dudy-tlumy-przed-palacem-prezydenckim.html

  Pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
 2. " Oto stałem się kawalerem największych w Polsce orderów " ... [ http://wpolityce.pl/polityka/261549-andrzej-duda-order-orla-bialego-to-symbol-naszej-wolnosci-uczynie-wszystko-by-polacy-uznali-ze-jestem-tych-orderow-godny ]

  ...kawalerem orderów , a przede wszystkim prezydentem Polski ... ( a ja dzisiaj cały dzień na melisie , ale słabo działa ! )
  w październiku - być może dojdzie do kohabitacji , a jeśli nie ... ?
  ... faktycznie - krzyż stał wieczorem ( stoi ? ) , jest to następny krok do przywracania porządku pisowskiego ...
  tak , zaczęło się ... !

  ... w nocy z 12 na 13 sierpnia przypada noc perseidów ( spadające gwiazdy ) ... może zmasowane , wypowiedziane życzenia .... ? ( no , z bezradności - wpadam chyba w paranoję ! ;))) )


  PS. Piotrze , ogromnie współczuję utraty przyjaciela ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LB - dzieki. Znalismy sie od 1972 roku czyli troszke.

   Usuń
 3. Współczuję utraty przyjaciela.

  OdpowiedzUsuń
 4. Postanowiłam na stare lata skatować się za wszystkie życiowe grzechy i obejrzałam od dechy do dechy całość." Niezłomny" został ukoronowany, porażona niemocą umysłową obrończyni krzyża wróciła na Krakowskie Przedmieście, prawdziwi górale odśpiewali co zwykle, mohery z mocy Bashoroby nie zemdlały w upale. Teraz czekam kto pierwszy rzuci myśl, że cokół księcia Pepi byłby najlepszym postumentem dla kolejnego pomnika tego z Kaczyńskich, który padł ofiarą brata swego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piotr, z tym wyborem to nie jest taka do końca oczywista sprawa. Na Dudę głosowały np. środowiska LGBT, które trudno podejrzewać o sympatię do PiS. Część, nie wiem, jak spora, była oddana PRZECIW PO, a nie ZA Dudą. Dlatego pisałam, że "muszą się uczyć na własnych błędach".
  Co zrobić? No, ja np. zaczynam buczeć. O PiSie rzadko pisałam, mdły temat, ale teraz sam się nasunął/podłożył. Nie zawsze może być kawior ;)

  Szczere i serdeczne kondolencje. Nikt nie jest w stanie zastąpić takiej straty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Duda przez całą kampanię wyborczą sprawnie odcinał się od Kaczyńskiego i PiS. Awianca słusznie zauważyła, że "...młodzi Polacy już nie pamiętają rządów PiSu, a tym, co pamiętają, nie uwierzą..."(a skleroza starszych jest jakimś wytłumaczeniem), że Duda w przeszłości był m.in. zastępcą Ziobry w Ministerstwie Sprawiedliwości, że jego kolegami są min. Macierewicz, Ziobro, Pawłowicz i inne prominentne postacie IV RP, znani miłośnicy demokracji, które w dniu ogłoszenia wyników wylazły z ukrycia. Znamienne jest to, że oni sami wiedzą, że trzeba ich się wstydzić i ukrywać jak trąd. Ale temu się nie dziwię. Dziwię się dlaczego Platforma nie pokazywała tego palcem. Też zapomniała, czy jednak odegrało tu rolę zadufanie i oderwanie od rzeczywistości? Ostrzegałem.
  Wyrazy współczucia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ cierpisz, Piotrze. Jakże Ci serce krwawi. Nawet Germańcami porównywalnie nie wstrząsnął tak D-Day, jak Tobą.
  Wyrazy współczucia,
  Bo też, jakże można oprawiać tak sadystycznie nie kończącym się Duda-dniem. Dniem mającym trwać aż pięć lat. Cienia litości dla naszej miłości do Bronkozaura. To draństwo skończone.
  No, niech ktoś zaprzeczy, że miłość nie zaślepia. Że nie mami oczu, nie odbiera rozumu. Bez względu na wiek i preferencje seksualne. Zmysły czynią nas zwierzętami.
  Chodzi o elektorat stawiający krzyżyk na Dudzie-ma się rozumieć. Bo nasze zauroczenie Bronkiem jest czysto platoniczne.
  Piotrze. Ty to jesteś Leon Bonapoparte.
  PrzeHera

  OdpowiedzUsuń
 8. Współczuje utraty PRZYJACIELA ! Dopiero Po uświadamiamy sobie ze nie wszystko sobie powiedzieliśmy i ile spraw zostało niedokończonych.
  Ten "przypadkowy prezydent" wybrany mniejszością, tez nie jest z "mojej bajki"
  I zadziwia mnie taki PrzeHera który słucha lecz nie słyszy,który zapamiętuje to co mu "na bieżąco" się przekazuje a zapomina już co było mówione przed. I bezkrytycznie wierzy
  A przecież jeśli zaczyna się od kłamstwa należy poważnie się zastanowić jakie to kłamstwa będą jeszcze wygłaszane
  Dla mnie zgodnie ze zwyczajem które to stały sie "polityka historyczna" jest to "przypadkowy Duda" któremu się" lapło"
  Jeszcze tylko przećwiczę buczenie, by nowej świeckiej tradycji kultywowanej przez "PIS Dudy" stało się zadość.
  "I nikt i nic mnie nie przekona ze białe jest białe a czarne czarnym"jak mawiał pewien klasyk.
  PS
  Czy Marszałkowie odpowiedzieli Bo termin "zawity KPA" chyba juz minął.?

  OdpowiedzUsuń
 9. PrzeHera !! Mówiąc oględnie ... ględzisz , jak porażony upałem ... za chiny nie można zrozumieć , co chciałeś powiedzieć ...
  hmm , a bo ja wiem , czy ten bonaparte Twój był dowcipny ??? raczej nie ...

  OdpowiedzUsuń
 10. PrzeHerze zaś dedykuję
  " Wynik wyborów pokazuje jak bardzo zacofanym intelektualnie społeczeństwem jesteśmy. Wyborcy Dudy przez swoją głupotę zgotowali parszywy los nie tylko sobie, ale również tym, którzy potrafią krytycznie spojrzeć na to co się im próbuje wmówić. Ogarnia mnie wstyd, jak pomyślę, że w oczach obserwatorów z zagranicy jestem jednym z elementów kolektywu, który intelektualnie jest lata świetlne za meduzą i amebą, choć przyznaje że fakt, że ta pierwsza przetrwała setki tysięcy lat nie posiadając mózgu, daje wyborcom Dudy ogromną nadzieję. Bierze mnie obrzydzenie za każdym razem gdy uświadomię sobie, że ta banda myślowych uwstecznieńców żyje wokół mnie, mija mnie na ulicy i jeździ tym samym autobusem którym ja jeżdżę do pracy. Czuje wstręt i odrazę do tych, którzy przez swoją głupotę uniemożliwiają mi życie w normalnym kraju, tylko w momencie gdy ten kraj choć odrobinę zbliży się w kierunku normalności, natychmiast robią co mogą by znów zrzucić go na samo dno.
  Gdyby głupota bolała, wyborcy Dudy skręcali by się z bólu, gdyby śmierdziała – udusiliby się we własnym fetorze. Jedyna dobra informacja jest taka, że kraj ten przetrwał już rozbiory, okupację i PRL-owski system przerostu idei nad rozsądkiem, więc przetrwa i rządy wybrańca głupców. Szkoda tylko, że ewentualna poprawa nastąpi dopiero za 5 lat i wówczas gdy inni pójdą dalej, my znów będziemy musieli wygrzebywać się ze zgliszczy.
  Autor: matys o 11:47
  Wiecej
  http://antyjaroslaw.blogspot.com/search?updated-min=2015-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2016-01-01T00:00:00-08:00&max-results=4

  OdpowiedzUsuń
 11. a co do budyniu to tylko nie z malinowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. only-avianca !
  wiesiek !
  Nie ulegajcie tej chamskiej "modzie" buczenia !
  Jak się okazuje , jest ono niezwykle zaraźliwe ... buczały chłystki - na na Powązkach , buczeli pod pomnikiem Gloria Victis , podczas różnych obchodów , buczeli posłowie podczas wczorajszego orędzia ...
  Można przecież w bardziej cywilizowany sposób wyrażać swoją dezaprobatę i niezadowolenie , niż małpim odgłosem ...


  Przypomniał mi się żart o mamutach ...
  ON ( przymilnie) : - buuuuu ????
  ONA ( z fochem ) : - buuu !!!!
  ON ( zdziwiony ) : - buuuuu ?!?!?
  ONA ( zła ) : - wrrrr buuuuu wrrrr !!!!!!!

  ... i tak wyginęły mamuty ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LB - nie do końca. Cmentarz i pomniki nie są areną walki politycznej a sejm tak.

   Usuń
  2. Piotr Opolski 7 sierpnia 2015 12:28

   masz rację , Piotrze , z tym sejmem ... niech spierają się , niech polemizują ,niech obrzucają się argumentami , niech nawet skaczą sobie do łbów i buczą ... a przede wszystkim - niech będą obecni w czasie obrad sejmu ( widujesz puuuste ławy ? ) ...

   ale wczorajsze pomrukiwanie przed Zgromadzeniem Narodowym wydawało mi się trochę poniewczasie ... na wszystko jest czas i miejsce !

   Usuń
 13. powtarzam od lat co najmniej 10-ciu (:-)) - to nie Duda wygrał, to tylko Komorowski przegrał (zasłużenie), gdyby na miejscu Dudy była małpa też wygrałaby wybory z PBK, bo ludzie mieli dość Gajowego, który nic nie robił dla Polaków, szczególnie młodych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdaje mi się, że nie do końca akceptujesz ustrój parlamentarno-gabinetowy. Twoim zdaniem Gajowy winien sie wpieprzać między wódke i zakąskie jak Prezydent Wszechczasuf. Wartością prezydenta Komorowskiego było to że "nic nie robił" a dawał rządzić konstytucyjnemu ciału. Co wg. Ciebie winien zrobić dla młodych ?.

   Usuń
  2. Piotrze,
   1) ja już wcześniej wiele napisałem o tym, co można i trzeba zrobić w Polsce! - nie chcę się powtarzać;
   2) i druga spraw: nasze państwo (bo to powinno robić państwo przy pomocy kierunkowych programów) WCALE nie myśli o wyeliminowaniu najcięższych prac, wręcz przeciwnie, nawet w świat wysyła młodych do budownictwa, i innych uciążliwych zawodów, itd., itp. - ja nie mówię, że w życiu ma być lekko, łatwo i przyjemnie, ale rolą wspólnoty państwowej jest dbałość o tych, którzy pracują najciężej, by im tą robotę nieco przynajmniej poprawić - nie widzę tego typu działań ze strony naszego państwa i rządu.

   Usuń
  3. @zenjk
   Nie trzeba było czytać pisowskiego i prawicowego hejtu, który od pierwszych dni prezydentury przypuścił zmasowany atak na Bronisława Komorowskiego, tylko zainteresować się funkcjonowaniem jego Kancelarii, która przecież ma stronę internetową, gdzie każdy może zajrzeć, a można też było zamówić sobie (tak jak ja) wydawany przez tę Kancelarię Newsletter, a tam klikać w stosowne zakładki, gdzie na bieżąco informowano o wszystkich czynnościach Prezydenta, Pierwszej Damy oraz ministrów i doradców, czytać (a przynajmniej przeglądać) ustawy, które Prezydent inicjował, wetował i podpisywał, czytać sprawozdania z jego podróży zagranicznych (albo przynajmniej komentarze o tych podróżach w poważnych czasopismach, a nie na stronach rozrywkowych typu Demotywatory.pl), słuchać transmisji z odbywających się w Pałacu z inicjatywy prezydenta Komorowskiego konferencji i dyskusji na ważne dla kraju tematy, jak również czytać wywiady z nim, jak choćby ten, który dzisiaj przeprowadziło z tym "Gajowym" (teraz przynajmniej nie macie kłopotu z wynalezieniem ośmieszającego epitetu, wystarczy nazwisko) kilku dziennikarzy: http://wyborcza.pl/1,75478,18515953,komorowski-mam-lek-przed-reaktywacja-iv-rp-pokaz-mi-swoich.html . Ja, w przeciwieństwie do Ciebie swoją opinię o B. Komorowskim opieram na takich podstawach, bo głosowałam na niego w obu turach, przede wszystkim z tego powodu, że nie był Jarosławem K. i byłam ciekawa, jak będzie sprawował ten urząd.
   Ci, którzy nazywali go klęcznikiem, teraz mogą się przekonać jak wygląda prawdziwy klęcznik.

   Usuń
 14. zenjk 7 sierpnia 2015 10:50

  zenjk-u ! poczekajmy więc , co młody Duda zaoferuje młodym !
  obyś jeszcze Gajowego nie prosił w myślach o powrót ... !

  OdpowiedzUsuń
 15. ... a tutaj mój faworyt: :-)
  http://wyborcza.pl/magazyn/1,146875,18381466,pawel-kukiz-z-piekla-wyjac-uszy-zludzenia-przywrocic.html
  ... przeczytać zawsze można ... i otworzyć oczy na normalność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... jest gdzieś błąd w programie waszego blogu, bo linki które są wklejane powinny ukazywać się jako odnośniki, a nie jako zwykły tekst.

   Usuń
  2. zenjk i inni.

   Nie ma żadnych błędów. Po prostu trzeba użyć prostego kodu HTML o którym wielokrotnie pisałem. Kod ten jest bez przerwy widoczny i gotowy do skopiowania na Stronie Tytułowej bloga.
   Dla ułatwienia podaję go również niżej:

   <a href="XXX" rel="nofollow">abc</a>

   Jeszcze raz wyjaśniam - XXX - (oczywiście w cudzysłowie) to adres internetowy (link). Z kolei - abc - to dowolny tekst.
   Wystarczy proste - CtrlC. CtrlV.

   Usuń
  3. Ciekawy wywiad tzn. potwierdzajacy moja opinię - Bóg nas chyba tak nie ukarze.
   Ciekawostka z wywiadu " nie miałem dziadków". Ciekawe jak zostali spłodzeni jego rodzice......in vitro ??.

   Usuń
  4. no, nie - obciążanie komentatora kodami HTML?!, a fe! - niedopuszczalne!

   Usuń
  5. Piotrze,
   i znowu pleciesz zamiast podać konkretne zarzuty: "to, to i jeszcze tamto" - to z czy ja mam polemizować?!

   Usuń
  6. zenjk - nic na to nie poradzę. Blogger nie jest zbyt przyjazną platformą. Nie przewidział w komentarzach możliwości wklejania linków czy zdjęć.
   Dlatego musimy sobie radzić sami. A zdobycie odrobiny wiedzy o kodach HTML to nie żadne "obciążanie", to nauka. A uczyć trzeba się całe życie.
   Nie chciałbym przenosić się na inną platformę. Raz już przenosiłem się z Onetu. To dopiero był problem dla regularnych czytelników. Rozwiązaniem byłoby równoległe zamieszczanie notek na Bloggerze i nowej platformie. Ale nie pozwala mi na to brak czasu. Może kiedyś?

   Usuń
  7. nie chcę się wymądrzać, ale podejrzewam, że wklejanie linków powinno być możliwe w ramach samej platformy blogowej - za wcześnie sią poddajesz!

   Usuń
  8. zenjk - byłbym wdzięczny, gdybyś w jakiejś wolnej chwili wskazał mi taką możliwość. Bo to, że powinno, to popieram.

   Usuń
  9. nie znam bloggera,
   - ale można spróbować każdy komentarz czytelnika bloga wpuszczać na stronę jako link.

   Usuń
  10. parser powinien wyłapać, co jest zwykłym tekstem, a co linkiem :-)

   Usuń
 16. Nie katowałem się cały dzień, prawie w całości obejrzałem uroczystość objęcia zwierzchnictwa nad Wojskiem Polskim.
  Wszystko przebiegało normalnie aż do momentu składania kwiatów pod Grobem Nieznanego żołnierza.
  Duda jako nowy zwierzchnik pokazał, że całkowicie nie rozumie wojska i zna obyczajów i regulaminów wojskowych.
  W armii jak w żadnej innej instytucji, wszystko jest dokładnie opisane w regulaminach. I o ile się orientuję przewidziane są dwa, może trzy rodzaje oddawania honoru, salutu. Żołnierze podnoszą dwa palce do daszka czapki, pododdziały na "komendę baczność, na prawo patrz" przechodzą do kroku marszowego i na koniec cywile - stają w postawie zasadniczej i wykonują krótki skłon głowy.
  Nowy zwierzchnik wojska wprowadził czwarty rodzaj, na razie jeszcze nie zapisany w żadnych regulaminach - znak krzyża, czyli przeżegnanie się.
  Tylko czekać jak dotychczasowe - "Czołem żołnierze!", "Czołem panie generale!" zostanie zastąpione przez "Szczęść Boże żołnierze!", "Szczęść Boże panie generale!".
  Naprawdę nie zamierzam wierzącemu prezydentowi zabraniać wyznawania wiary. Ale niech zostawi armię w spokoju. Bo może się skończyć tym, że episkopat wprowadzi jako pierwszy punkt wszystkich regulaminów i przepisów - "6 - nie zabijaj!!!"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " Pochwa - Lony , żołnierze ! "

   Usuń
 17. Oj tam Toc "od odzyskania wolności" w armii "mundurówka nakazała wzmocnienie spodni na kolanach By sie nie wypychały i wycierały od klęczenia.
  Dawni co to "stawiali do raportu" za uczestnictwo w mszy,komunie dziecka czy ślub kościelny a nawet wywieszenie w oknie "swietego obrazu" dziś sie nawrócili i gonią wojsko do asysty,uczestnictwa w pielgrzymkach zamiast poligonach a role politycznych zajęli kapelani.
  Takie to nam "zajszło" cudowne nawrócenie wojska i dawnej "kadry".Stad to "Szczęść Boze panie generale" może się znalesc i w nowych Juz "polskich regulaminach"
  Mam nadzieje ze" Bog jest z nami"na pasach sie nie pojawi

  OdpowiedzUsuń
 18. Postanowiłem na bieżąco śledzić postępy odbudowy ze zgliszcz.
  Mój dzienniczek można poczytać tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 19. zenjk7 sierpnia 2015 10:50
  Jesli "tę/tą/ młodzież" masz na myśli to ja ci dziękuje.
  Jesli Duda obiecuje powrót do kraju takiej młodzieży To ja jeszcze serdeczniej, dziękuję.
  Rozumiem iz to Prawdziwi Polacy i jeszcze prawdziwszy patrioci"
  Skad te wnioski Bo znaja tylko jedna zwrotkę hymnu /jak ci i u nas./Szkoda tylko ze nie trzymają jeszcze dla nich "właściwej" flagi narodowej "made in China" gdzie jest i orzeł a jakże w koronie i oczywista oczywistość, napis Polska.Bo napis "bydło z Polski" wypisali już sami Anglicy
  I niech oni się trzymają z dala od kraju "sławiąc imię Polski" tam.I niech nie wracają
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18517675,polacy-w-londynskim-metrze-pala-krzycza-i-spiewaja-hymn.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to polskie - zainfekowane religią - szkoły produkują takich małpoludów (nie ubliżając małpom)

   Usuń
 20. ㋡ pogoda , jaka jest ... każdy czuje ( lub czucie już stracił ! ) , więc może coś na " polityczny sezon ogórkowy " - w oczekiwaniu ciąg dalszy ... ㋡
  http://www.wprost.pl/ar/517090/Pawlowicz-o-inauguracji-prezydenta-Dudy-Atmosfera-jak-podczas-wizyt-Jana-Pawla-II/

  ... ile tu głębi , ile empatii ! ot , wykształcona kobieta ... :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 21. z głębi serca polecam Wam wszystkim do czytania do poduszki i do rozreklamowania najszerzej jak się da KSIĄZKĘ:
  - starą (PRL) a dobrą (autor przed wojną skończył Sorbonę) - odtrutkę na powszechne ZDURNIENIE społeczne:
  --- Narcyz Łubnicki - Nauka Poprawnego Myślenia

  OdpowiedzUsuń
 22. Poniżej umieściłem na stałe kod do zamieszczania linków w komentarzach.
  Każdy kto tylko bezie chciał, może go skopiować do swego komentarza, wkleić link (który i tak wkleja) i wpisać jakieś słowo objasniające.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>