wtorek, 16 lutego 2016

Zera rządzą !!
                   Niektórych polityków staram się nie oglądać gdyż wyraźnie szkodzi to mojemu zdrowiu a na sam widok nie tak wąskiej grupy PIS-owskich facjat mam odruchy wymiotne. Towarzystwo egzotyczne od niepamiętającej jakie skończyła studia, przez tego który wyssał z mlekiem matki geny antykomunistyczne przez nieskalanego żadną praca marszałka do byłego narkomana. Znajdzie się tam i złodziejaszek szkolny, włamywacz samochodowy, bełkoczący z mównicy sejmowej w pijackim widzie poseł – dziś w nagrodę /chyba/ senator czy drobni oszuści na delegacjach służbowych /w tym Miłościwie Nam Panujący Duduś Łan/.
Jednak nijak nie potrafię zrozumieć czemu i komu ma służyć stawianie na czołowych stanowiskach ludzi którzy popełnili najcięższe zbrodnie kryminalne za które nie zostali rozliczeni. Podejrzewam Jarosława Kaczyńskiego /zawsze dziewica/, że tym sposobem zyskuje sobie grono ludzi gotowych dokonać każdej zbrodni czy łajdactwa aby zadowolić jego chore ambicje.

Numerem 1. jest niewątpliwie Zbigniew Ziobro.
W moim mniemaniu to jest zabójca kilkuset ciężko chorych i czekających na przeszczepy pacjentów i niemal bezpośrednim sprawcą doprowadzenia do śmierci samobójczej Barbary Blidy i Andrzeja Leppera.

Ilu jeszcze przestępstw dokonał Zbigniew Ziobro wraz z jemu sprzyjającymi i podległymi służbami to trudno powiedzieć. Jako dowód pośredni niech służy wyrok wydany na Mariusza Kamińskiego.
Do bezkarności Zbigniewa Ziobry przyczynił się polityk Platformy Obywatelskiej i były opozycjonista Andrzej Czuma jako przewodniczący komisji do tzw. nacisków. Po sporządzeniu raportu /i bez konsultacji z innymi członkami komisji/ z rozbrajającą szczerością stwierdził:
Nie pozwolę, żeby komisja stała się lawetą do strzelania wobec jakiejkolwiek partii politycznej, w szczególności jeżeli chodzi o PIS.

             Chyba to było punktem zwrotnym gdy przestępcy uchodzą wymiarowi sprawiedliwości czego następstwem było zaniechanie działań wobec Antoniego Macierewicza demaskującego całe służby wywiadu i kontr-wywiadu wojskowego na polach działań polskiego wojska. Skrajną bezczelnością jest chronienie senatora-aferzysty SKOK-ów przy których inne złodziejstwa to mały pikuś.

                  Dziś pan minister Zbigniew Ziobro bajdurzy o karaniu tych którzy używają terminologii „Polskie Obozy Śmierci”. Powiadamiam więc, że mnie są znane co najmniej dwa polskie obozy co najmniej koncentracyjne ale zwane także obozami zagłady i śmierci. Jeden z nich znajdował się w Świętochłowicach-Zgodzie i był zarządzany przez Salomona Morela a drugi w Łambinowicach zarządzany przez Czesława Gęborskiego.

Refleksja końcowa.
Wróżę PIS-owi tragiczny finał a w wersji soft finał przed polskimi sądami karnymi /żaden tam trybunał stanu/. Całe dotychczasowe działanie PIS-u nie odbija się dziś bezpośrednio na poziomie życia przeciętnego mieszkańca ale skutki barbarzyńskiej polityki wylezą po latach i sprowadzą Polskę do cywilizacyjnego parteru co może grozić nawet utratą suwerenności bądź do roli bezwarunkowego wasala innego państwa lub grupy państw.

Właśnie słucham wystąpienia pana Morawieckiego. Nikt nie wie jak rozwinie się sprawa z imigrantami, spójnością UE, co dalej z Rosją i bezpieczeństwem energetycznym i to w perspektywie najbliższych lat a Jarosław Kaczyński /zawsze dziewica/ ustami wizjonera Morawieckiego opowiada bajeczki o dalekiej przyszłości. Nieważne czy to bzdury czy nie ale ważne aby mohery siusiały po nogach i utrzymywały 40% poparcie dla bandy oszustów.


25 komentarzy:

 1. Witaj Piotrze !!! Do Twojego "memoriału" muszę dorzucić jeszcze jeden kwiatek o "praworządności".
  Jak informują w Onecie - wczoraj w Łodzi - na polecenie tamtejszej Prokuratury Apelacyjnej - wtargnęli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji do siedziby i Redakcji tygodnika "Fakty i Mity". Redaktorem naczelnym pisma jest Roman Kotliński - były poseł z "Ruchu Palikota". Policja zabrała dyski komputerowe oraz dokumenty księgowe a także zatrzymała R.Kotlińskiego. Redakcja tego pisma od 15 lat zajmowała się tropieniem afer kościelnych - to oni m.innymi wytropili aferę Gila i Wesołowskiego i setki innych nadużyć i przestępstw. Kiedy za rządów PO Policja (nieudolnie) zajęła się sprawkami Redakcji Tygodnika "Wprost" - w PiS-ie darto gęby na całą Europę, że w Polsce inwigiluje się i ściga "niezależnych dziennikarzy" - mimo, że Redakcja tego tygodnika popełniła formalne i oczywiste przestępstwo, uczestnicząc w procederze podsłuchowym i handlu taśmami. Śledztwo trwa do dzisiaj i tylko patrzeć jak zostanie umorzone - bo jak można ścigać "patriotów". I tak to - prawie codziennie robieni jesteśmy "w buca". Teraz chyba bedzie kolej na Redakcję Newsweeka - bo "ten Lis" tez bez przerwy obraza pisowskie uczucia do władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. w komunikacie prasowym Onetu nie ma żadnej informacji o tym, czy dziennikarze "Faktów i Mitów" byli inwigilowaniu, czy też Policja - tak prosto z marszu i z ulicy wtargnęła sobie do lokalu redakcji.A może doznali "olśnienia".

   Usuń
 2. Vice Premier Morawiecki ma już wszystko. Brakuje mu sławy i dlatego chciałby dołączyć do grona ekonomistów-wizjonerów i reformatorów: Balcerowicza, Hausnera i Kołodki. I myślę, że dlatego zgodził się na udział w rządzie PiS, by reformę swojego nazwiska realizować. Ani PanKaczyński ani nikt z rządu nie ma pojęcia o czym Morawiecki mówi, ale był im bardzo potrzebny fachowiec z dobrą przeszłością. No taka umowa wiązana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko moja !
  Kamień z serca,juz myślałem ze odruchy wymiotne na czyjś widok" to poważne schorzenie wewnętrzne i już umawiałem się na odwiedziny u lekarza pierwszego kontaktu,a to w psychice leży.
  I powiedzenie "rzygać mi się chce jak cie słyszę czy widzę" Stało sie ciałem.Jak na razie sprawne użycie pilota telewizora. pomaga.
  Gorzej jak człek "na widok" zaczyna używać słownictwa zawartego w "Wielkiej księdze wyrazów obelżywych" i to już tych zawartych na ostatnich a zastrzeżonych stronach.
  Co do kadr to polecam zajrzeć do wydawnictw opisujących kadry panów 'z wąsami" na wschodzie i zachodzie.
  Do powielania swoich idei zatrudnili wysoce wykształconych "intelektualistów" Brudna robotę załatwiał "manszaft" Tacy wyciągnięci z nizin myślą iż "złapali boga za nogi" i zrobią wszystko,a nawet więcej by "oko wodza" spojrzało na nich przychylnie.
  Co do "polskich obozów śmierci" odpowiem językiem Kurskiego który powiada "nie było masowych zwolnień w TVP bo oni sami "chcieli odejść"
  Tak i nie było "polskich obozów śmierci" Myśmy tylko "wzięli je w lizing?" to co pozostało po Niemcach i twórczo je przystosowaliśmy a ze wraz z obozami przejęliśmy i metody Kto to wie ? Nieliczni ?
  działały dalej i to pod rosyjskim albo polskim zarządem
  Nie tylko Brzezinka czy Oświęcim ale także Brzeszcze,Jaworzno,Świętochłowice,Sztum czy słynna filia obozu oświęcimskiego Zgoda z komendantem Morelem.A obóz przejściowy dla wywożonych AK słynny Rembertów do jakiej kategorii należy zaliczyć jeśli strzegli go"rodacy"
  Czy prawde da zie zamaskować zakrzyczeć Chyba nie jeśli np telewizja wczoraj wyemitowała film o "rozliczaniu się Czechów" zaraz po wojnie, ze swymi obywatelami narodowości niemieckiej.
  W tym filmie były nawet wspomniane Polki osadzonej w obozie "Zgoda"
  No i ten internet wystarczy kliknąć np tu
  https://www.google.pl/search?q=oboz+oswiecim+zaraz+po+wojnie&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=DmjDVt-2KsLF6AS306mwBg
  Dla mnie jest to tylko "patriotyczny pretekst" by zacząć majdrować przy Konstytucji Bo zaraz zostaną zgłoszone poprawki,rozszerzenia,propozycje "innych zmian" i to w czas gdy na sali nie będzie opozycji a potem przekazanie do "komisji sejmowej" gdzie jednogłośnie przegłosują wszystko
  I tak nam cichutko i szybciutko przerobią Konstytucje na swój model.
  Zacząć w Sejmie jakakolwiek dyskusje o Konstytucji to wpuścić wilka do owczarni
  Pożyteczny idiota Kukiz tez w to swe paluszki pcha.

  OdpowiedzUsuń
 4. Według ostrożnych szacunków na terenie Polski funkcjonowało ponad 500 obozów MBP i NKWD. Pierwsze powstawały w 1944 r., po wkroczeniu Armii Czerwonej na tereny Prus Wschodnich i Polski. Większość z nich to obozy pracy. Do tego dochodziły obozy dla niemieckich jeńców wojennych, karne i izolacyjne oraz wysiedleńcze. Funkcjonowały od kilku miesięcy do kilku lat. Lokalizowano je zwykle w byłych obozach poniemieckich: Oświęcimiu, Jaworznie, Majdanku, Świętochłowicach, Blachowni Śląskiej, Łambinowcach, Kluczborku, Żaganiu, Świętoszowie. Trafiali do nich jeńcy wojenni, rdzenna ludność Śląska, Prus Wschodnich, Pomorza, Ukraińcy i inni przeciwnicy nowej władzy - np. żołnierze AK. Nigdy nie oszacowano liczby ofiar tych obozów - w dokumentach wpisywano zwykle naturalne przyczyny śmierci, lub pospolite choroby. Niektóre źródła podają liczbę ofiar pomiędzy 30 a 50 tys. Znane są natomiast dane, dotyczące śmierci w poszczególnych obozach. W Łambinowicach zmarło 1-1,5 tys. osób, w Świętochłowicach-Zgodzie - 1855 osób, w Centralnym Obozie Pracy w Jaworznie - 6,3-7 tys. W Mysłowicach, samym tylko 1945 r. zarejestrowano 2227 zgonów.

  Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/516231,polskie-obozy-koncentracyjne-wedlug-niektorych-to-nie-pomylka,id,t.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesku - nie chciałem rozszerzać tematu ale z racji zainteresowania moimi stronami ojczystymi wymieniłem tylko 2 obozy, ktore zasługują na miano polskie obozy koncentracyjne.
   Uwaga - do wymienionych przez Ciebie obozów niekoniecznie trafiali "rdzenna ludność Śląska" ale także ci których wyrzucili z własnego domu choc byli polakami lub byli podkablowani przez swoich sąsiadów.
   Mam stareńki temat do ktorego nie wiem jak sie przymierzyć.
   Po wojnie z Rejonu Katowickiego wywieziono na wschód ok. 1.000 do 3.ooo górników o ktorych sluch zaginął.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Rzecz jasna, że po wojnie należało potraktować Niemców i ich współpracowników z należytym szacunkiem i troską. Osadzić w domach wczasowych i zapewnić dobry wikt. Humanitarnie i z całkowitym oddaniem. Pieprzycie panowie głupoty i tyle. Kto mieczem wojuje od miecza ginie - takie jest prawo. Niemcy tylko w niewielkim stopniu dostali to co sami zrobili Polakom i innym narodom.

   Usuń
  3. Stara, dobra, choć pod każdym względem anachroniczna germanofobia! Śląsk i Ślązacy, ich dzieje przedwojenne, wojenne czy powojenne, to zasłużona kara dla przegranych Niemców, a do tego jeszcze warto by dodać kilka kolonizacyjnych resentymetów.
   Mniej pieprzyć, Szanowny Anonimowy, a więcej czytać!

   Usuń
  4. Ja bardzo prosze - chociaż wiem ,że dla Ciebie to będzie bardzo trudny temat ale ktoś musi.Tym bardziej ,że sam widzisz i czujesz co się dzieje.
   IPN na pewno tematu nie opracuje. I będzie tak jak z Żydami - niby nie ma antyżydowskich nastrojów, niby wyłącznie w czasie wojny ich ratowaliśmy ,tylko nie wiadomo dlaczego jakoś świat widzi to żdziebko inaczej, każde opracowanie nie po myśli jest zbrukane itd, itd.
   Poniweważ już nie wiem ,który Kaczyński śmiał powiedzieć ,żę Ślązacy to ukryta opcja niemiecka w wiadomo jakim znaczeniu więc uważam ,że Ty i Klater powinniście ,póki pamiętacie, wiecie na pewno opracowąać ten temat pomimo,że boli..
   Bo jak Was zabraknie ,młodzi poprzekręcają wszystko co możliwe a jak się wpieprzy jeszcze patriotyczna młodzież...

   Usuń
  5. Biedny anonimowy !.
   Nie wińcie go, że tematy historyczne pojmuje wprost. Polacy i polska to naród wybrany, pomazańcy Boży, naród gościnny i przychylny wszystkim nacjom a kto ma jakiekolwiek zastrzeżenia to "Pieprzycie panowie głupoty i tyle./.../ Niemcy tylko w niewielkim stopniu dostali to co sami zrobili Polakom i innym narodom".

   Usuń
 5. Piotrze, Wieśku - odruchy wymiotne trudne są do opanowania. Wiem, bo też mam takowe.
  Jeżeli więc one już są, trzeba z nich zrobić dobry użytek. Taki np. jak TUTAJ.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piotrze nie wiem skąd te "kadzenie"ciemnemu ludowi się wzięło.Rozumiem w czas kampanii wyborczych..bo elektorat.Ale teraz ? Lezie ci takie toto ulicą pijane w sztok,rozwala co w zasięgu reki lub nogi a na piersi orzeł albo kotwica Polski Walczącej.Albo urządza kontrmanifestacje dzierżąc symbole. "My som patryjoci" wykrzykują.
  Nie wiem czy to nie zamierzona indoktrynacja pod przyszłe "sztafety ochronne"Nie wiem ale cos tak"czuje szelkami" Boc to przecież "dorodna młodzież"min Kępy Obym sie mylił
  Panom zas zamiast świństw aptecznych polecałbym inny dakokt "dla spokojności"
  http://www.ziolowyzakatek.sklep.pl/dla_spokojnosci_zaprawka_Dary_Natury.html
  A i zony przy tym staja się jakoś tak,spokojniejsze, mimo iż ...nie degustują
  Trza jakoś skołatane nerwy łatać .Na trzeźwo sie q-wa nie da.A jeszcze te parę lat to wątroba wytrzyma Chyba?

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. ps. proszę oddzielić "czy może" od drugiej części pytania...

   Usuń
  2. Czy to aby nie ten sondaż, o którym pisze PIRS w czwartym fragmencie?

   Usuń
 8. Cała ta akcja "obrony dobrego imienia" znakomicie rozpropaguje inkryminowane wyrażenie, zarówno w kraju jak i za granicą, i to będzie jedyny skutek. Nigdy chyba nie słyszałem go i widziałem tak często, jak w ostatnich dniach.
  Skomentowałem to wczoraj na Wyspie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tetryk5616 lutego 2016 23:46
   Byc może sa to przygotowania przyszłej, reprezentacji Polski na "międzynarodowe zawody w przeklinaniu" tzw "puszczanie,piętrowych wiązanek" słownych.Pięknej sztuce dziś już zapomnianej
   Podobno dobrzy w tym są jeszcze,Niemcy i Rosjanie.
   A co "my som gorsi?"

   Usuń
 9. Stać się bogatym dzisiaj i podjąć ryzyko przekształcenia własnego life.Try i uzyskać czystą kartę bankomatową dzisiaj z (MR Wandy) i być wśród tych szczęśliwców, którzy korzystają z tej karty. Ten ZAPROGRAMOWANA puste karty ATM jest zdolny do włamania do dowolnego bankomatu, w dowolnym miejscu na świecie. Muszę o tym Puste karty ATM, gdy szukałem pracę online około miesiąc ago..It naprawdę zmienił moje życie na dobre i teraz mogę powiedzieć, że jestem bogata, bo jestem żywym świadectwem. Najmniej pieniędzy mam w ciągu dnia z tą kartą jest około $ 3,000.Every teraz, a potem utrzymanie pompowanie pieniędzy na moje konto. Chociaż jest nielegalne, nie istnieje ryzyko pochwycenia, ponieważ jest zaprogramowany w taki sposób, że nie jest zdolny, ma również techniki, które uniemożliwia CCTV wykryć you..For szczegóły dotyczące sposobu, aby uzyskać Ciebie dziś, napisz hakerów na: wandyhackersworld88@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotrze - dzwoń po pogotowie ratunkowe - jakaś wariatka na blogu się pokazała !!!!!

   Usuń
 10. Kaczy Karnawał, Piotrze, trwa radośnie, bezkarnie i bez zarzutu! Nam wypada tylko się do tego ustawić. Frontem, nie zadkiem. Może masz i rację, że na razie dobrze żre, ale może zdechnąć z przejdzenia. Spóźnione odruchy wymiotne (na własny widok!)nic im nie pomogą!
  pozdrawiam i niezmiennie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Celna nazwa - Kaczy Karnawał.
   Pozwól, że uzyję tej frazy jako tytuł swojej notki.
   Pozdrawiam

   Usuń
 11. Sprostowanie : Kaczy KAR-nawał !!! To dopiero będzie !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jerzy S..17 lutego 2016 16:22
  Juz zaczęli !! Gdy przez 11 godzin robili kipisz w redakcji "Faktów i Mitów" zabierali komputery i twarde dyski oraz materiały redakcyjne w nich.Przesłuchiwano pracowników oraz przeszukiwano ich biurka.
  Jak podaje "Gazeta Wyborcza", chodzi o nakłanianie dwóch osób do zabójstwa jego żony.
  Czyli Panie i Panowie jeśli wasz przełożony zostanie oskarżony, przez skruszonego gangstera, zwanego "świadkiem koronnym" przyszykujcie sie na przeszukanie waszego biurka i domu oraz długotrwale przesłuchanie lub 'areszt wydobywczy" bo dobrze znaliście "oskarżonego"
  Co ma materiał redakcyjny do planowanego zabójstwa Ano ma, jak widać.Jak na dłoni widać, ze ta podpadająca redakcja i to nie tylko ludziom PIS ale Episkopatowi za wszelka cene ma byc uciszona
  Czekam teraz co wymyślą na redakcje NIE ?

  OdpowiedzUsuń
 13. http://wycofany.pl/wp-content/uploads/2016/02/ziobro-kotlinski.jpg

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>