niedziela, 20 września 2015

...no i narżnął !
Powtarzając frazę Władysława Frasyniuka – następny narżnął w gniazdo.
        Dudusiowi One można odpuścić bo to prosty człowiek i nieskonsumowany doktor nauk bardzo ważnych ale sam Jarosław Kaczyński /jak zwykle dziewica/ wszystko wie bez żadnych wątpliwości. Dziś wiadomo po co było to posiedzenie sejmu. PIS zażyczyło sobie informacji których nie posiada żadne państwo w Europie ani sama Unia Europejska a i nawet GenSek ONZ zabierając na ten temat głos męczył się jak Piekarski na mękach.

Ja tez jestem z tego głupi i najbardziej na miejscu była by wypowiedź mojego idola: Jestem za a nawet przeciw.
           Informacja Ewy Kopacz została wykorzystana do wywołania awantury która jednak pokazała prawdziwe i kłamliwe oblicze Jarosława Kaczyńskiego /niezmiennie dziewica/ wykorzystującego obawy i strach przed nową sytuacją. Ten strach skutecznie podsycają media skupiając się na wybranych fragmentach i powtarzaniu ich dziesiątki razy. Robi się wrażenie niemal wojny z uciekinierami, wyszukuje się mocniejsze kadry a do studiów zapraszani są najbardziej ebnięci przedstawiciele naszego, światłego establishmentu.
         Ja czyli Piotr Opolski także jestem napiętnowany bo wiadomo, że jako Ślązak jestem wiadomej opcji co jest oczywistą oczywistością. Oto inny cytat - Ja bym bardzo prosił radia, w szczególności niemieckie, by nie prowadziły kampanii zmierzającej do tego, aby odwracać uwagę od ważnych spraw, a zajmować się jakimiś bzdurami, zupełnie drobnymi wydarzeniami. (…) Media niemieckie powinny być szczególnie ostrożne, bo mogą być posądzane o wtrącanie się do polskich spraw wewnętrznych .....ale w związku z usunięciem popiersia radzieckiego generała Iwana Czerniachowskiego i protestem Rosji wypowiedział się szef klubu parlamentarnego Prawych Błaszczak stwierdzając – Rosja musi się przyzwyczaić, że Polska jest krajem suwerennym i samodzielnie podejmuje decyzje /?!/ Pamiętam, że nie tak dawno osobiście sam Jarosław Kaczyński /wtedy też dziewica/ stwierdził, że jesteśmy kondominium rosyjsko-niemieckim. Który z nich łże ?.
Kiedyś w sejmie Panprezes mówił tak - W środku Europy na Trzeci Świat nie ma miejsca. I ten Trzeci Świat musimy z siebie zrzucić. Musimy uchronić się przed latynizacją Polski. I to jest po prostu program. Dziś słowo „latynizacja” zamienił na „islamizacja”.
Cytat z przemówienia sejmowego - /.../Drugi argument to polityka niektórych
państw europejskich, a skądinąd i Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie w ostatnich latach. Wszystko to wiązało się z rewolucjami, z destabilizacją, która tam nastąpiła. Polska w tym także nie uczestniczyła.
Cytat także z przemówienia wcześniejszego na temat wojny w Iraku – z 22.01.2003 r. /.../ Ta wojna jest także naszą wojną. /.../.
Cytat z przemówienia sejmowego - /.../ Tak samo w Londynie, a także w najmocniejszych,
najtwardszych pod tym względem Niemczech tego rodzaju zjawiska też mają miejsce. Czy chcecie państwo, żeby to pojawiło się także w Polsce, żebyśmy przestali być gospodarzami we własnym kraju? Czy tego chcecie?
Cytat z przeszłości - Nie będzie w Polsce dyktatury i tylko ktoś bardzo głupi może wierzyć w tego rodzaju zagrożenie.
Cytat z przemówienia sejmowego - My nie kierujemy się tutaj żadnymi urazami albo rusofobią, albo germanofobią, albo niczym innym /.../.
Czy ktoś może mi przypomnieć który polityk bredził o kondominium Rosyjsko-Niemieckim, bo być może moja pamięć zawodzi.?.
Najgorszym jest ponoszenie strat na wizerunku Polski w świecie. Eutanazja w Holandii, dozwolona pedofilia w Danii a teraz jakieś okręgi w Szwecji czy robienie wc z kościołów we Włoszech. Natomiast z prawdziwą przyjemnością ogląda się asów PIS-owskich tłumaczących co Jarosław Kaczyński /bez wątpienia dziewica/ chciał przez to powiedzieć.
            Ewenementem i zaskoczeniem jest stanowisko papieża Franciszka, który zachował się nader przyzwoicie co może rokować jakieś zmiany w kościele powszechnym.......ale nie polskim. Hierarchowie coś tam mruczą pod nosem i nie protestują wobec ludzi którzy obrażają papieża.
Szczytem katolibanu była starsza pani która na pytanie w sprawie uchodźców i zdania papieża odpaliła – co mnie papież obchodzi.
Z jednej strony wyobrażam sobie jaki byłby jazgot o podobnej treści pod adresem naszego kochanego JPII a z drugiej strony należy podziękować wszystkim Rydzykom, Natankom, Dziwiszom i politykom PIS za stan polskiego kościoła.
           Po wystąpieniu sejmowym prezesa PIS jestem bliżej zdecydowanego zdania na temat emigrantów i odpowiedzi na pytania jak rozmnażają się jeże i czy przyjmować emigrantów. Odpowiedź jednolita dla obu przypadków brzmi : OSTROŻNIE !.


25 komentarzy:

 1. Piotrze ! Są ludzie , którzy "słyszą głosy" i tacy ,którym się wydaje , że kierowali bitwą pod Waterloo. Dlatego różne rzeczy im "te głosy" podpowiadają :raz są suwerenni , raz wchodzą w skład kondominium ; raz wojują w Iraku , innym razem chcą być tam niewidzialni ...
  Plączą się i miotają w zeznaniach i poglądach , bo im "te głosy" mieszają w mózgu.
  I należałoby tym osobnikom wybaczyć ( boć to przecież uciążliwa choroba , ale ...
  pod warunkiem , że zamieszkaliby spokojnie w apartamencie w Tworkach i pozbyliby się apetytu na rządzenie krajem.
  Nie ma na to jeszcze dowodów naukowych , ale - po długich obserwacjach - wysuwam twierdzenie , że ta choroba , ten "obłęd" jest wściekle zaraźliwy. Szydło , Macierewicz , Błaszczak i podobne im przydupasy - też na nią zapadli. Mam pewność .
  ... jedynie dziewictwo Szefa wspomnianej grupy jest niezaprzeczalne , chociaż Leszek ponoć wie coś więcej na ten temat ... ale nie chce puścić farby ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lidko !!! :-)))))) Nie tylko są tacy, co "słyszą głosy" - są już tacy, co trenują marsze triumfalne - wprawdzie są to "marsze na gruntach podmokłych" co powoduje chlapanie, ale zawszeć - co marsz to marsz. No bo jak to sobie wyobrażasz, że Pankaczyński - tak od sobie - wygra te wybory i zasiędzie na "stolcu"*). W życiu nie !!! Musi być marsz !!! Wszyscy dyktatorzy obowiązkowo maszerowali. Mussolini - na Rzym, Hitler na Monachium i Berlin. Taki Stalin maszerował najdalej - z Petersburga do Moskwy. A Mao Tse Tung - hooo...hooo... podobno przez połowę Chin. A u nas - najpierw odbędzie się msza dziękczynna na Wawelu, zabrzmi dzwon Zygmunta, złoży się wieńce-tam gdzie wiesz. A potem - jak ongiś pan Marszałek z Galicji wyruszył przez Kielce z Legionami - tak oni też podrepczą. Tak, tak - podrepczą, bo prezes jest już w leciech - szybciej nie wydoli. Koniecznie według tego scenariusza - bo Pankaczyński chce być Naczelnikiem nr 2.
   Tak tu sobie "snuję" o niedalekiej przyszłości i trochę złośliwie się podśmiewam - imprezka wypadnie w listopadzie lub grudniu, będzie duło. Jak panprezes się "przeziąbi" - to co ? Z powrotem na Wawel ???
   Chciałem coś poważniej napisać o mowie sejmowej Panakczyńskiego, ale Piotr - szelma wymiótł mi wszystkie tematy w swoim felietonie, to urządzam sobie tu taki kabarecik.

   *) stolec - to taki mebel do zasiadania. Nie mylić z innymi znaczeniami tego słowa.

   Usuń
  2. ależ ... nie będzie dreptać - jest wolna sedia gestatoria ( po JP I ) , już ustawiają się chętni sedianie ....
   brrr - okropieństwa snujesz ! przyjdzie nam wyruszyć na uchodźstwo , przynajmniej na cztery lata ...
   masz już pomysł : dokąd ?
   :-)))

   Usuń
  3. Lidko - jakie 4 lata ??? Po roku diabli to wezmą, gdyby już tak musiało być. Ale spoko - Pankaczyński nawet jak wygra, to przegra. Bezwzględnej większości w Sejmowni nie uzyska a do koalicji z nim chętnych nie widzę.Dzisiaj neo-prezydent obniżył wszystkim emerytury. Jak to dotrze do tępych głowisi - będzie raban. A tak w ogóle - wybieram się na chatę, bo nareszcie pokazały się w wielkiej obfitości grzyby. Wczoraj syn i synowa uzbierali po pełnym koszyku w krótkim czasie. Czekam tylko aby mi "przeziębienie" minęło, bo mam trochę temperatury i okropnie trąbię nosem.

   Usuń
  4. LB - sedia gestatoria - lektyka papieska, zarezerwowana jest dla Jego Ociężałości Dziwisza, Jest już tak zapasionym że chodzić nie może.

   Usuń
  5. Anonimowy 21 września 2015 19:17
   może hormony zaczął zażywać ... ?
   tyle się o in vitro nasłuchał ...
   albo zapatrzył się w panią A.Gr. i też by tak chciał ... ? jako "mężczyzna" w sukience tyle sobie nagrabił , że chce uciec w zmianę płci ?
   ... a i tak zawsze mi przypominał krasnoluda Gapcia ... ;-)

   Usuń
  6. Sobiepanie biedny ! ... nalewka, nalewka i jeszcze raz naleweczka - sięgnij do swej "apteczki" i będziesz zdrów ...
   i... okłady :-)))))))
   pozdrawiam !

   Usuń
  7. PS. Sobiepanie - dudowaty złożył PROJEKT dotyczący obniżenia wieku emerytalnego ...
   składać sobie może ( ja dzisiaj złożyłam pranie )
   Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska stwierdziła, że nie ma możliwości, by obecny Sejm zajął się tym.
   Na to Szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska powiedziała, że "zabrakło dobrej woli"... oj, oj ,oj ... wstręciuchy jedne : prezydent chce , a tu woli nie ma ...

   Usuń
  8. Lidko - ta malizna dalej uprawia kampanię wyborczą - tym razem dla PiS-u. Propagandowo to miało wyglądać tak - oto ja Duda zrobiłem co obiecałem a Sejm i PO/PSL blokują juchwalenie ustawy. Miało to też upokorzyć ten Sejm, który uprzednio uchwalił ustawę o ubezpieczeniach - obecnie kontestowaną przez Dudę. Prymitywna metoda uprawiania polityki jeszcze nigdy nie zrobiła kariery. Zobaczysz - jak sprawa trafi do Sejmu następnej kadencji - będą ją przeżuwali przez rok. Bo jak sobie ktoś policzy - a końcu będzie musiał - ile strat to przyniesie, to mu się odechce.
   Tak na marginesie prezydenckich podróży - zauważyłaś, że Duda zabiera żonę na każda delegacje służbową, czego nie robią inni przywódcy. Cysorz to mo życie klawe..........

   Usuń
  9. Lidko - a co do nalewek. Te cholerne wirusy od smarkania nie reagują na nic. Leczone - tkwią przez tydzień, nie leczone przez 7 dni. Nalewki i owszem dobre są na reumatykę i jakąś tam podagrę - jak Cię gdzieś kujnie - kropnąć sobie menzurkę. Wszakże nalewki najlepiej smakują - jak nic człowiekowi nie dolega.

   Usuń
  10. no sam widzisz ... dna moczanowa ( do wyboru : podagra , rachidagra ,gonagra , chiragra , omagra ) - to choroba królów i biskupów ...
   królów nie dane mi było poznać , ale biskupi ... ? nie dziwota , że tylu ich "nalewkowych" chodzi (jeździ) wokół ...
   być może ból , związany z chorobą , powoduje zaćmienie ich myślenia i uperdliwość poglądów ...

   ... a my - biedaków - odsądzamy od czci i wiary , ...choć może należałoby im współczuć ... ?
   byle tylko tyle szkody nie czynili ... ;-((((
   ;-))) wiem , że nie na temat - ale tak mi się nasunęło !

   udanego grzybobrania ! i samych pułkowników życzę ( za Wieszczem ) !

   Usuń
  11. LB - Jezusie Nazareński.... naprawdę istnieją te onagry ..... tfu...tfu....omagry i chiragry ???? Kto też i po jakiego czorta to wymyślił ???? Na taką omagrę to i pewnie czysty spirytus nie pomoże, nawet "zakąszany" ogórkiem. Kto to w ogóle wymyślił takie dziwaczne nazwy - w nocy może się przyśnić.Wiki podaje, że ta rachidagra to szczególnie starych kawalerów się czepia.
   Ale, co tam te onagry !!! Przeczytałem przed chwilą na jednym z blogów wyniki "rankingu zaufania" Polaków do polityków:
   1. A.Duda - 35%
   2. E.Kopacz - 27%
   3. B. od Szydłów - 23%
   4. P.Kukiz - 20%
   5. J.Kaczyński 17%
   cieniutko przędzie ta nasza neo-Duda, zaledwie 35% poparcia - miesiąc po wyborach. Pan Komorowski miał ponad 70% a i teraz ma 41%. A już Pankaczyński opadł na samo dno, chyba tylko Korwin-Mikke ma jeszcze mniej. Za miesiąc może być jeszcze tragiczniej, bo worki z obietnicami opróżnione. Teraz ruszą do walki panowie w długich marynarkach.

   Usuń
 2. No, toś sobie użył na Kaczorze. Zgodnie z tym, jak nastawił kuper czyli otwarł gębę w Sejmie. Nie dopilnował pisowaty ,,zakon'' przestrzegania złotej myśli Wschodu;
  ,,Tisze budiesz, dalsze zajdiosz, tawariszcz Kacz''
  i ten siarą poleciał.
  Przejechałeś się i po handlarzach przeterminowanych dragów, miejscówek w niebie, krwi wadowiczanina. Nie pojmuje tylko, dlaczego zwierzchnikowi owych kupców świątynnych wystawiłeś git laurkę. Za pustosłowie z przymrużeniem oka?
  Prawdziwą zagwozdka dla mnie jest jednak zgrzyt-rozdźwięk pomiędzy tym, co wyraziłeś w postcie ,,Niewierni ante portas'' z 9. 09 a krytyką koncepcji prezia w kwestii emigrantów. Przecież JarKacz, zawsze dziewica, żywcem zerżnął od Ciebie fobie antyimigranckie, szantaż emocjonalny, umywanie rąk ,,nie odpowiadających za ten stan Polaków''. I w tej samej, co Twój post konwencji wypróżnił się na Wiejskiej. Spolegliwego z Twoimi myślami potępiasz, a głoszących przeciwne zdanie aprobujesz?
  Chyba nie rozbiorę tego bez wódy.
  PrzeHera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozdźwiek byłby mniejszy gdyś zauważał znaki zapytania oraz słowo "może".

   Usuń
  2. PrzeHera
   Chlapnąć sobie malucha - nigdy nie zawadzi. To dobre dla zdrowotności. Jeżeli jednak to ma ci pomóc zrozumieć kto od kogo zerżnął - to jakoś tego nie widzę.
   Już ks. Benedykt Chmielowski w połowie XVIII w. był przekonany że "Kaczor jaki jest - każdy widzi". I kropka.
   Z tym przesłaniem łyczek (albo dwa, no góra cy) będzie lepiej smakował.

   Usuń
  3. :-))) "mądrym dla memoryału,
   idiotom dla náuki,
   politykom dla práktyki,
   melancholikom dla rozrywki erigowana." ... KOŃ... , ALE MOŻE BYĆ I KACZOR ...

   Usuń
 3. Ja niby nie na temat, ale mimo wszystko, chyba jakoś tak. Bo jakieś początki naszego idiotyzmu, o którym przecież piszesz, były (ba, tylko nie wiadomo czy wtedy. Faktem jest, że trwa). I naszej niepodległej niepodległości, i naszej suwerennej suwerenności. A o którym "gnieździe" z takim namaszczeniem mowa? Bo "Solidarność, ta nasza dawna nadzieja ( i chyba ostatnia) na normalność, jak się stała władzą, podzieliła to "gniazdo" już dawno przecież. Chyba zaprzeczyć trudno? I raczej nie na pół. Zobowiązania, które podjęła wtedy, a właściwie WTEDY, olała chwilę później ( będąc już u władzy) tłumacząc, że dotyczyły jedynie PRL, a nie niepodległej Polski. Jak się zaraz okazało, już nie wspólnej. A ci, którzy tego nie rozumieją (większość), są populistami, roszczeniowcami, etatystami, sierotami po PRL. Ks. Józef Tischner, który w 1980 r. nauczał, że "solidarność to jeden drugiego ciężary noście", szybko potem nazwał tych nieradzących sobie, niezałapanych, godnymi ubolewania reliktami dawnego porządku, czyli homo sovieticus. Co się bardzo spodobało uznającym takie autorytety ( mimo wszystko mniejszość). Jakby też nie patrzeć, pierwszy z 21 gdańskich postulatów nie odnosił się do roszczeń materialnych (tak teraz dla zaciemnienia wynoszonych na pierwszy plan), lecz dotyczył uznania przez władze „niezależnych od partii (!) i pracodawców (!) wolnych związków zawodowych”, czyli prawa do ...prawa. A teraz nawet mieniący się dawnymi związkowcami (?!), namawiają usilnie do likwidacji ZZ, jako wroga władz. Ale się kurwa porobiło, co nie? Ale nie wypada o tym mówić "sranie w gniazdo", bo się zostanie nazwanym komunistycznym idiotą. Nie widzę kolejny raz powodów do zdziwienia. Jakie "elyty", taka "prawda". Ciągle te same, z tym samym morale i systemem wartości i prawdą jak drut (jak w przykładzie). A poza tym wszystko zgodnie z planem, wszystko w porządku. Jak nie, jak tak. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gorzko mi sie zrobiło......idę po cukierka, tylko, że to na niewiele sie zda.

  OdpowiedzUsuń
 5. O zesz w mordę
  Nie dość ze człek kieruje się naczelna zasada "Ciemny lud kupi wszytko"Byłe głośno byle z hurapatriotycznym zadęciem by podbechtać i podbudować ubrać w szaty bohaterów
  Dawnym ZOMOWCOM pokazać "o tam stoi ZOMO a nie wy, bo MY walczyliśmy ,tym co latali z donosami do UB dziś nakazać postawienie pomnika i stać ze sztandarami pod pomnikami "Żołnierzy Wyklętych"
  W mieście w którym z trzaskiem zamykano wszystkie okna gdy maszerowała Pierwsza Brygada zorganizować uroczystość pod pomnikiem a jakże "Legionistów" i tam w przemówieniu ,a jakże, patriotycznym, wychwalać udział ich przodków którzy jak WY dla Ojczyzny A zebrani prężą się z dumy i idą oddać głos, na chwalącego.
  W kraju gdzie "prawa i sprawiedliwa" cięgle liczy na cud, czyli epidemię Alzheimera ,wziąć i opublikować szereg cytatów które oni woleliby zapomnieć to już "mowa nienawiści" w pełni tego słowa znaczeniu
  A gdyby tak jeszcze ,przypomnieć, kto to, ach kto to, po długich a ciągłych konsultacjach z bratem podpisał "Traktat Lizboński" /za co chwalony został przez Min Fotygę i "nominowany" do Nobla / to już nie tylko mowa nienawiści ale szarganie świętej pamięci Wielkiego Lecha i naigrawanie się ze słów jego Testamentu
  Dobrze mawiał Moj dziadek "pamiętaj powiedzieć sobie możesz, ale tego co napiszesz wołami nie wyciągniesz"
  A tu wyciągają Jarosławowi
  A "purpuratów "nie tykam wszak oni już montują schizmę przeciw Franciszkowi którego chyba Duch Święty wybrał po większej popijawie z Szatanem.
  Mam za to dla nich jedna rade
  Niech zapełnią swoje świątynie wiernym, tak ze palca nie wciśniesz i gdy do "bożego domu" będą się chcieli dostać muzułmanie będą mogli powiedzieć ,zajęte.Bo jak świat światem, do każdego pustostanu ktoś potrzebujący zawsze wejdzie lub zamieni, na to co mu akurat potrzebne
  A starsze panie po wyjściu z koscioła nie należy pytać o zdanie Bo co taka powie po praniu mózgu a i nie wiadomo co tam teraz do kadzideł dosypują

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt".
   Tylko nie to !

   Usuń
  2. Przepraszam ale cos z blogiem sie zkiepściło /brak spisu ostatnio dodanych notek/ ale znając umiejętności wszelakie Leszka to jutro sie naprawi.
   Piotr Opolski

   Usuń
  3. ... no , to cytatów - ciąg dalszy :
   "Chciałem rządzić, już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać mając lat 34, a skończyć rząd, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu."

   Źródło: wywiad dla „Wprost”, 15 stycznia 2007

   Usuń
  4. oraz :
   "Przyjrzyjcie się mi, bo patrzycie na Łukaszenkę (śmiech)"

   *) przemówienie na konwencji Prawa i Sprawiedliwości.

   Usuń
  5. "Z kogo się śmiejecie ? - sami z siebie się śmiejecie" - Mikołaj Gogol - Rewizor

   Usuń
  6. Bo my jeszcze przynajmniej to potrafimy...

   Usuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>