środa, 8 października 2014

Protest przeciwko koncertowi Nergala pod Eterem we Wrocławiu


tow_rydzyk
† $ ☠


WAŻNY KOMUNIKAT EPISKOPATU    Grzesznik Nergal i członkowie jego bezbożnej bandy: Czubaszek, Jerzy Owsiak, Wisłocka, Abelard Giza i Ewa Wójciak nie zatrzymają biegu historii...”.


    Episkopat z Bożą pomocą w porę zdemaskował antykatolicką siatkę dywersyjną skierowaną przeciwko Ludowi Wierzącemu.

     Episkopat zdekonspirował artystę hardrockowego Nergala - mimo iż ten wyjątkowo niebezpieczny satanista, emisariusz i tajny agent mocy piekielnych ukrywał się pod grubą warstwą makijażu.

     Podszywający się pod Chrystusa samozwańczy "trybun ludowy" i ideologiczny kompan Nergala tow. Owsiak wraz ze swoją agenturalną siatką tzw. WOŚP mimo wielokrotnych ostrzeżeń cynicznie i za przyzwoleniem władz - opróżniał kieszenie Ludu Wierzącego pod przykryciem działalności charytatywnej. Naraziło to skarb Państwa... Watykańskiego i Kościoła na potężne straty finansowe.

     Kościół Katolicki jako czołowa siła moralna w Polsce z całą bezwzględnością obnażył i napiętnował ludobójczą działalność czubaszystów sabotujących statystyczno-demograficzno-ewangelizacyjną misję dziejową KK w Polsce.

     Bluźniercy i satyrowi Gizie, Bóg wystawił już rachunek wysokością dorównujący egipskim piramidom.

     Ewa Wójciak prowodyrka okultystycznej Sekty Ósmego Dnia nie zredukuje dorobku moralnego Papieża Franciszka - wielkiego obrońcy Praw Człowieka (wierzącego) w Ameryce Południowej - do karłowatego, teologicznie bezużytecznego organu męskiej anatomii.

     Nasze wspaniałomyślne ojcowskie próby przywrócenia w/w dusz na łono Kościoła Powszechnego spełzły na niczym.

     Nergal stanąwszy przed Majestatem Wiary nie okazał skruchy i odmówił poddania się egzorcyzmom.

     Episkopat z całą surowością potępia parszywe, wściekłe czubaszowskie psy...przepraszam suki. Każda komórka jajowa i plemnik to własność Boga i Kościoła.

     Należy natychmiast odebrać Czubaszek prawo do noszenia imienia Maria.

     Bezkompromisowy bolszewik Owsiak bezczelnie odmówił nie tylko zwrotu podstępnie wyłudzonych od Ludu Wierzącego funduszy ale nawet ich równego podziału z największą i najbardziej szanowaną organizacją charytatywną w Polsce Caritas.

     Mimo przytoczonych przez Episkopat argumentów ten nieuleczalny populista i demagog nie odżegnał się od dalszego sponsorowania antychrześcijańskiego sabatu rozwiązłości i upadku moralnego tzw. Przystanku Woodstock.

     W imieniu Sądu Ludu Wierzącego i Króla Polski Jezusa Chrystusa reprezentujących Wolę Boga uznajemy winnymi wyżej wymienionych heretyków i żądamy dla nich najwyższego wymiaru kary przewidzianej artykułem 196 Kościoła Katolickiego, przepraszam... Kodeksu Karnego.

     Kościół Katolicki już od prawie 2000 lat był, jest i na zawsze pozostanie niekwestionowanym monopolistą w sferze miłości do bliźniego, kustoszem prawa bożego, sprawiedliwości i prawdy absolutnej! Dość nadstawiania drugiego policzka... czas sięgnąć po starą i wielokrotnie wypróbowaną przez Ojców Kościoła zasadę "ząb za ząb".

     Na zakończenie tradycyjnie zapraszam wszystkich do odśpiewania: “
Wierzący klęknij ludu ziemi klęknijcie, których dręczy Głódź... sorry głód!...” i "Bóg to jest nasz ostatni".


Od wydawcy:
Na szczęście koncert się odbył. Świadkowie nie zaobserwowali żadnych zjawisk nadprzyrodzonych typu - grom z jasnego nieba czy ognisty deszcz.


15 komentarzy:

 1. Vulpian de Noulancourt8 października 2014 14:07

  "Odebrać ... prawo do noszenia imienia Maria" - przedni pomysł.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw jednak Rokicie - b o to pachnie jakimś dżenderem!

   Usuń
  2. Niedługo będziesz pachniał ☠

   Usuń
  3. Norbercik przybiera różne imiona a to Krysztofiak a to Wrocław a to sie podszywa pod Zbyniek.......mamy za to wiernego czytelnika hahahahaha!

   Usuń
  4. No cóż Piotrze, Trzeba dwoić się i troić, by zarobić na te parę srebrników.

   Usuń
  5. No i mnie odebrać prawo noszenia bom Jan Maria Nieistotny
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Jako damie nie wypada się mi "wyrażać".... ale sobie ulżę - katoliban już całkiem porąbało...

  OdpowiedzUsuń
 3. No cóż teraz musimy ogłosić /triumfalnie/powrót PZPR
  Albowiem
  Pierwszy sekretarz Komitetu Wojewódzkiego Polskiej Zjednoczonej Partii Religijnej (PZPR) zabrał głos.Piętnując w/w a także Elementarz Albowiem
  - Treści w książce nie odpowiadają linii ideologicznej zatwierdzonej na ostatnim plenum PZPR!

  OdpowiedzUsuń
 4. Poraża mnie słabość wiary w katolickim narodzie.
  Jeżeli coś jest złe bo pochodzi od szatana - katolicy sami jak ognia będą tego unikać. To już powinno wystarczyć by w kraju, gdzie kościół rości sobie pretensje do rządu nad 90% dusz - taki np. Nergal zbankrutował.
  Jednak słaba musi być ta wiara w katolickim narodzie, skoro kościół potrzebuje ustawowego wsparcia.
  Zdaje się, że tylko za Mieszka I było to jakoś politycznie uzasadnione. Lecz dzisiaj wiara nie ma nic wspólnego z państwowością - jednak biskupi nie mogą się z tym pogodzić. Bowiem bez prawnego wsparcia to im grozi bankructwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie "przeraza" słabość nauczania tych nauczycieli.Ta cała "społeczna nauka kościoła gdy rzeczywistość już nie skrzeczy ale kopie i wyje.
   Czy uwierzysz "nauczycielowi" który "głosi" miłosierdzie,pomoc bliźniemu,zwraca uwagę na ubogich w państwie a jednocześnie na to państwo nasyła komornika w postaci Komisji Majątkowej zdziera miliardy jednocześnie powiadając "ubogim jestem.
   Czy uwierzysz "nauczycielowi" który bez skrupułu wywala na bruk sieroty,kalekie dzieci czy starców z "odzyskanego" dobytku głosząc dobroć.
   Czy uwierzysz nauczycielowi który domaga sie milionowego czynszu/od szkoły/ za użytkowanie "jego budynku" sam zaś użytkując inne budynki w tymże samym mieście za grosze.
   Czy uwierzysz nauczycielom nawet klauzulowym którzy fałszując dokumenty domagają się/od miasta/ tego co dawno juz sprzedały
   Czy uwierzysz nauczycielowi który cie piętnują "za pijaństwo" sami w pijanym widzie /w randze biskupów/ rozwalają swoje samochody
   Czy uwierzysz nauczycielowi,który cie potępia "za rozwiązłość" sam zaś albo ma "na boku" kobietę lub w randze nuncjusza molestuje nieletnich.Ba byle to tylko byli nuncjusze.
   Czy uwierzysz nauczycielom intonującym Boze coś Polskę iz oni TE Polske maja na myśli drac z niej niemiłosiernie a sami płacąc podatki w kwocie 236 zł rocznie gdy Ty ponad 2 tysiące.
   Czy uwierzysz nauczycielowi któremu do zwalczenia pedofilii w swych szeregach nie wystarcza Dekalog ale musi stworzyć w tym celu "specjalna instrukcje"
   I to jest podstawa by nie wierzyć w to co głoszą.Bo jeśli sami"nauczyciele""przewodnicy duchowi" czynią co innego niz głoszą to cala ta ich"nauka społeczna i religijna"psu na buty się zdaje.
   Sęk w tym ze ONI /duchowni/ doskonale o tym wiedza jeśli nauki,przesłania religijne muszą,"podpierać" sankcjami w Kodeksie Karnym by karami świeckimi wymusić swoje zdanie,przekonanie bo nie "nauki"
   I sek w tym iz w tym iz "złych drzew" dających "złe plony" w KrK jest dwa razy więcej niż sie widzi czy powiada.
   Bo do tej wielkiej rzeszy"grzeszników" dochodzą jeszcze ich spowiednicy,którzy wiedząc dają przyzwolenie,dając rozgrzeszenia "z czynów" i nic nie robiąc.
   Ośmielam sie nawet postawić tu taka tezę "przecież to swój swojego" spowiada

   Usuń
 5. Pisanie na siłę bzdur. Cały komentarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ proszę - nie pisz nic na siłę. Nie zmuszaj się. Jakoś to przeżyjemy.
   Tym bardziej, że chyba długo chorowałeś. Bowiem dawno Cię tu nie było.

   Usuń
  2. W komentarzu do mojej ostatniej notki Tetryk napisał uwagę - Nie karmic trolla !!.
   Leszko - podobne mam zdanie na temat Nergala w tej notde. Nergal moim zdaniem jest kulturalnym trollem i robi wszystko aby inni zywili sie jego wybrykami. Nie on pierwszy i nie ostatni. Powieszone na krzyżu genitalia, papież przywalony kamieniem czy plugawy język jednej z "nowoczesnych" pisarek to jest ta sama strona medalu. Wielu tym karłom wydaje się, że jak wydadzą z siebie głos to są równi Niemenowi, jak coś namalują to sa współczesnymi Sal. Dali a jak napiszą co bzdurnego to sa kumplami St. Lema.
   Okazuje sie że doskonała pozywką dla KRK jest właśnie Nergal, Owsiak, Nieznalska tylko ......przygadywał kocioł garnkowi.
   Pozdrawiam

   Usuń
 6. Piotr Opolski9 października 2014 17:55 Przepraszam !!Ale
  Gdybyś był artysta,gdybyś był rzeźbiarzem a jednocześnie odnosił się do Jana Pawła z szacunkiem jakbyś w sposób artystyczny oddał przesłanie"Papież przygnieciony problemami tego świata" W tym przypadku "problemy" odzwierciedlał dla jednych kamień dla drugich meteoryt.
  Po drugie to nie były genitalia na krzyżu albowiem "krzyż katolicki" nie jest krzyżem o równych ramionach.To był taki sam "krzyżak" w jaki od wieków oprawia się choinki .I jakoś bez protestu ze strony "wrażliwych?"
  .Co "artystka chciała przez to wyrazić?Zgadnij ? Bo po to jest sztuka by zmusić do myślenia samodzielnego myślenia.
  A "plugawy język" jednej z pisarek to tez język ulicy gdzie pełno "wyrazów" a "kurwa" stało się przecinkiem.Reagujesz na to,uciekasz zatykając uszy Czy przyjmujesz jako dopust boży?
  Całe szczęście ze nie ma przymusu chodzenia na wystawy,czy wernisaże artystyczne ktorych"przesłania nie rozumiemy.Gdzie możemy zapytać "twórcę" czy artystę
  "Co pan,pani przez to chciała nam powiedzieć" lub przekazać A pisarzowi podpisującemu swoje książki zadać pytanie np "dlaczego tak często posługuje się pani językiem ulicy?I Dlaczego ? I po co ?
  Całe szczęście ze nie ma tez przymusu chodzenie na koncerty Nergala Nie znoszę takiej muzyki tak samo jak nie znoszę zaśpiewu maszerujących pielgrzymów albo udających się autobusem,lub pociągiem do "miejsc swietych"
  Ale jak sie jest ZA albo szczególnie PRZECIW należy zadać pytanie "twórcy" a nie kierować się zdaniem motłochu.
  Motłochu, co nie był, nie widział,nie słyszał,nie czytał ale "jest przeciw" bo mu dali do podpisania" Protest" często "pod kościołem" i często przez osoby o tysiąc razy gorsze od np Nergala

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki ma stusunek do wyobraźni o nim, Szef kłamstwa, pewnie się jeszcze raz zbuntuje.Pokaże coś więcej, niż człowiek ogarnia.

  OdpowiedzUsuń


Kod do zamieszczania linków - wystarczy skopiować do komentarza, w miejsce XXX wstawić link, który chce się zaprezentować a w miejsce KLIK można wpisać jakiś tytuł, czy objaśnienie lub zostawić bez zmian

<a href="XXX" rel="nofollow">KLIK</a>